Alev Alev

Alev Alev

Ay Yapım’ın Show TV için hazırladığı iddialı dizi Alev Alev 1. bölümüyle 5 Kasım Perşembe akşamı ekrana geldi. Alev Alev dizisi ilk bölümüyle izleyiciden tam not aldı. 

ALEV ALEV DİZİSİNİN KONUSU NE?

Değdiği tüm hayatları değiştiren alevler, bir yangının külünden yeşeren çiçekler… Kendini bulmanın, yola devam etmenin, adalet arayışı ve gerçek aşkın hikayesi…

ALEV ALEV DİZİSİ OYUNCULARI KİM? 

Yönetmenliğini Ahmet Katıksız’ın üstlendiği, senaryosunu Burcu Görgün'ün yazdığı dizinin kadrosunda başarılı oyuncular Demet Evgar, Hazar Ergüçlü, Dilan Çiçek Deniz, Cem Bender, Berkay Ateş, Cihangir Ceyhan, Berker Güven ile usta oyuncu Zuhal Olcay buluşuyor.

Devamını okumak için tıklayınız
Show TV'de yayınlanan Alev Alev dizisi dün akşam 28. bölümüyle final yaptı. Dizinin son bölümünde, Çiçek ve İskender'in verdiği aşk sınavı seyirciyi hayal..
Show TV'de Alev Alev dizisinin merak edilen finali yani 28. bölümü yayınlandı. 27 Mayıs 2021 Perşembe tarihli Alev Alev dizisinin finali tek parça olarak i..
Demet Evgar, Hazar Ergüçlü ve Dilan Çiçek Deniz'in başrolleri paylaştığı Alev Alev dizisinin final tarihi belli oldu. Peki, Alev Alev ne zaman final yapıyo..
Demet Evgar, Hazar Ergüçlü ve Dilan Çiçek Deniz'in başrolleri paylaştığı Alev Alev dizisinin final tarihi belli oldu. Son kez sete çıkan dizi oyuncuları so..
Show TV'de Alev Alev dizisinin merak edilen 27. bölümü yayınlandı. 20 Mayıs 2021 Perşembe tarihli Alev Alev dizisi tek parça olarak internete yüklendi. İşt..
Show TV'de Alev Alev dizisinin merak edilen 26. bölümü yayınlandı. 6 Mayıs 2021 Perşembe tarihli Alev Alev dizisi tek parça olarak internete yüklendi. İşte..
Show TV'de Alev Alev dizisinin merak edilen 25. bölümü yayınlandı. 29 Nisan 2021 Perşembe tarihli Alev Alev dizisi tek parça olarak internete yüklendi. İşt..
Show TV'de Alev Alev dizisinin merak edilen 24. bölümü yayınlandı. 22 Nisan 2021 Perşembe tarihli Alev Alev dizisi tek parça olarak internete yüklendi. İşt..
Show TV'de Alev Alev dizisinin merak edilen 23. bölümü yayınlandı. 15 Nisan 2021 Perşembe tarihli Alev Alev dizisi tek parça olarak internete yüklendi. İşt..
Ay Yapım'ın Show TV için çektiği Alev Alev dizisi yurt dışına açılıyor. Fransız yapımı bir dizinin uyarlaması olan Alev Alev yakında 13 ülkede yayınlanacak..
Show TV'de Alev Alev dizisinin merak edilen 22 bölümü yayınlandı. 8 Nisan 2021 Perşembe tarihli Alev Alev dizisi tek parça olarak internete yüklendi. İşte..
1 Nisan tarihinde ekranlara gelen dizilerin reyting sonuçları belli oldu. Mucize Doktor, Akrep, Bir Zamanlar Kıbrıs, Alev Alev, Bir Zamanlar Çukurova gibi..
Show TV'de Alev Alev dizisinin merak edilen 21 bölümü yayınlandı. 1 Nisan 2021 Perşembe tarihli Alev Alev dizisi tek parça olarak internete yüklendi. İşte..
Show TV'nin heyecan fırtınası şeklinde geçen dizisi Alev Alev'in 21. bölümünde Ozan köşeye sıkışıyor. İşte Alev Alev dizisinin merakla beklenen 21. bölümün..
Show TV'de Alev Alev dizisinin merak edilen 20 bölümü yayınlandı. 25 Mart Perşembe tarihli Alev Alev dizisi tek parça olarak internete yüklendi. İşte Alev..
Show TV'de Alev Alev dizisinin merak edilen 19. bölümü yayınlandı. 18 Mart Perşembe tarihli Alev Alev dizisi tek parça olarak internete yüklendi. İşte Alev..
Reyting sonuçları 11 Mart 2021 Perşembe akşamı ekrana Akrep, Alev Alev, Bir Zamanlar Çukurova, Mucize Doktor, Tövbeler Olsun dizi reyting sıralamalarını gö..
Show TV'de Alev Alev dizisinin merak edilen 18. bölümü yayınlandı. 11 Mart Perşembe tarihli Alev Alev dizisi tek parça olarak internete yüklendi. İşte Alev..
Demet Evgar, Dilan Çiçek Deniz ve Hazar Ergüçlü gibi başarılı oyuncuları kadrosunda bulunduran Alev Alev dizisine 2 yeni oyuncu dahil oldu.
Show TV'de Alev Alev dizisinin merak edilen 17. bölümü yayınlandı. 4 Mart Perşembe tarihli Alev Alev dizisi tek parça olarak internete yüklendi. İşte Alev..
Show TV'nin sevilen dizilerinden Alev Alev'de Ozan'ı canlandıran Berkay Ateş, katıldığı bir YouTube programında hakkında bilinmeyenleri anlattı. Ateş, genç..
Sezonun iddialı dizileri arasında gösterilen Alev Alev'de Çiçek ile İskender'i canlandıran Hazar Ergüçlü ve Berker Güven, rakiplerini geride bırakarak 'en..
Show TV'de Alev Alev dizisinin merak edilen 15. bölümü yayınlandı. 18 Şubat Perşembe tarihli Alev Alev dizisi tek parça olarak internete yüklendi. İşte Ale..
Show TV dizisi Alev Alev'de Ömer'i canlandıran Cihangir Ceyhan'ın oyunculuktan önce yaptığı mesleği ortaya çıktı.
Show TV'de Alev Alev dizisinin merak edilen 14. bölümü yayınlandı. 11 Şubat Perşembe tarihli Alev Alev dizisi tek parça olarak internete yüklendi. İşte Ale..
Alev Alev dizisinin merak edilen 13. bölümü yayınlandı. 4 Şubat 2021 Perşembe tarihli Alev Alev dizisi tek parça olarak internete yüklendi. İşte Alev Alev..
Alev Alev dizisinin merak edilen 12. bölümü yayınlandı. 28 Ocak 2021 perşembe tarihli Alev Alev dizisi tek parça olarak internete yüklendi. İşte Alev Alev..
Alev Alev dizisinin merak edilen 11. bölümü yayınlandı. 21 Ocak 2020 tarihli Alev Alev dizisi tek parça olarak internete yüklendi. İşte Alev Alev dizisinin..
Show TV'nin iddialı dizisi 'Alev Alev'in 3. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölüm fragmanında, Tomris'in Şimal'den başka biri olma şansı vermediği Çiçek'in..
Sosyal medya hesabını aktif bir şekilde kullanan oyuncu Berna Laçin, son paylaşımında 'Alev Alev' dizisini eleştirdi.
Dün akşam ilk kez ekranlara gelen Alev Alev dizisi 1. bölüm ile izleyicisiyle buluştu. Alev Alev'in ilk bölümündeki yangın sahnesi ise izleyenleri ekran ba..