Sıra Dışı Gündem

 

Haber Global’de sıra dışı içeriği ile Dilara Sayan'ın sunduğu "Sıra Dışı Gündem" Cuma geceleri 00.00'da ekrana geliyor.

Sıra Dışı Gündem’de, dünyanın geleceğine dair çarpıcı varsayımlar, insanın, yaşamın ve ölümün gizemi, yeni dünya düzeninin şifreleri, uzayın, evrenin ve yıldızların dili, insanlığın geleceği, aşkın tarifi, kehanetler ve mistik olaylar, inancın gücü, dinler ve kutsal kitaplar gibi birçok farklı alan ve bilinmeyen detaylar ele alınıyor.

Dilara Sayan programda, Türkiye’de alanındaki en iddialı isimleri, konusunda yetkin ve değerli uzmanları, bilim insanları ve yazarları ağırlıyor. 

Programın kaçırdığınız bölümlerini ve özel bölüm videolarını youtube.com/haberglobal sayfasından izleyebilirsiniz.

 

Dilara Sayan Hakkında:

2017 yılında Ankara Üniversitesi’nden mezun oldu. Mezuniyetinin ardından İstanbul’a gelip reklam ve film senaryoları yazmaya, reklam yapımcılığı yapmaya başladı. Sonrasında ABD’ye taşınıp çeşitli eğitimler alıp çalışmalara katıldı. İlgi alanı ve merakı doğrultusunda “Medya ve manipülasyon” çalışmaları üzerine yoğunlaştı.

Türkiye’deki serüvenine ise Ülke TV ekranında “Dünya Değiştikçe” adlı programın canlı yayın moderatörlüğü ve içerik yönetimini yaparak başladı. Ardından “Yılın en iyi çıkış yapan sunucusu” ödülüne layık görüldü.

2022’nin ilk ayında Haber Global ekranına transfer oldu. Hafta sonu haberlerini sunan Dilara Sayan, gün içinde yaşanan tüm gelişmeleri izleyicilere aktarıyor. Haber Global’de, 27 Ağustos Cumartesi gününden itibaren, “Sıra Dışı Gündem” programını sunmaktadır.