Alev Alev 18. Bölüm Full İzle

Show TV'de Alev Alev dizisinin merak edilen 18. bölümü yayınlandı. 11 Mart Perşembe tarihli Alev Alev dizisi tek parça olarak internete yüklendi. İşte Alev Alev dizisinin 18. bölümünü tek parça izleyebileceğiniz link. Alev Alev 18. Bölüm izle.

Alev Alev 18. Bölüm Full İzle

Alev Alev dizisinin heyecanla beklenen 18. bölümü 11 Mart 2021 Perşembe günü Show TV kanalında yayınlandı. 

ALEV ALEV 18. BÖLÜMDE NE OLDU?

Çelebi'nin sahip olduğu evde bir dakika bile kalmak istemeyen Ozan, elbirliği ile evi boşaltırken, yaşanan bu zor günler Ozan ve Cemre arasındaki duyguların ortaya çıkmasını sağlar. Çelebi'nin tehdidine rağmen Tomris Cemre'ye yardım etmekten vazgeçmez. Rüya Ömer'in yanına taşınırken, ilişkileri de daha tutkulu bir boyuta geçecektir. Çelebi Cemre'yi eve geri dönmesi için ikna edemeyeceğini fark eder ve taktik değiştirir. Boşanma davasından kimsenin beklemediği bir sonuç çıkacaktır.

ALEV ALEV 17. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

Güneş, yeni okulunda yaşadığı sorunları anlatırken Cemre, kızının anlattıkları karşısında şaşırıyor. Güneş'in velayet kararını kutlamak için herkes toplanırken Ozan'ın, Cemre ve Güneş'e olan ilgisi dikkat çekiyor. Çiçek, Rüya, Tomris, Hanım, Seher, Ozan ve Ömer'in hep beraber kutlama yemeğinde buluştuğu keyifli dakikalar ekrana gelirken, çıkan yangın dikkatleri çekiyor. Yangını kimin, niye çıkardığı akıllarda soru işareti bırakıyor.

ALEV ALEV 18. BÖLÜM İZLE

Alev Alev dizisinin 18. bölümünü tek parça olarak izleyebileceğiniz link.

ALEV ALEV DİZİSİNİN KONUSU

Büyük aşkla evlenerek düştüğü şiddet dolu kabustan küçük kızıyla birlikte kurtulmaya çalışan Cemre… Güzel, ayrıcalıklı hayatında gerçeğin yakıcı yüzüyle hiç karşılaşmamış Rüya… Fedakar dünyasında kendi için küçük bir mutluluk sayfası açmaya çalışırken varlığıyla özdeş güzelliğini, kimliğini yitirmenin eşiğindeki Çiçek… Karakterleri ve hikayeleri birbirinden çok farklı bu üç kadının kaderleri bir sarnıçta çıkan yangında kesişir. Alevlerin ardından hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Sil baştan giriştikleri mücadelede yolları gerçek aşka ve iyi kötü tüm yanlarıyla gerçek hayata düşer. Dışarıdan örnek adam olarak görünen varlıklı, karizmatik, imtiyazlı Çelebi’nin yok edici, kötücül soluğu hepsinin ensesindedir… 

KÜNYE

Yönetmenler: Ahmet Katıksız, U.Hakan Eren, Özgür Sevimli

Senaryo: Burcu Görgün, Damla Serim 

Besteci: Toygar Işıklı

Yapımcı: Kerem Çatay

İdari Yapımcı: Yamaç Okur

Görüntü Yönetmeni: Gökhan Atılmış

Sanat Yönetmeni: İsmail Durmaz

Kostümler: Burcu Şener

Kurgu Yönetmeni: Deniz Bulut Güner

Oyuncular

Cemre: Demet Evgar

Çiçek: Hazar Ergüçlü

Rüya: Dilan Çiçek Deniz

Çelebi: Cem Bender

Ozan: Berkay Ateş

Ömer: Cihangir Ceyhan

İskender: Berker Güven

Ali: Toprakcan Adıgüzel

Bülent: Cem Sürgit

Korkut: Yiğit Sertdemir

Tomris: Zuhal Olcay

Hanım: Veda Yurtsever

Alexandre Laurent’nin yönettiği TV dizisi “BAZAR DE LA CHARITE” ve orijinal hikayesinden uyarlanmıştır.

Alev Alev