Sepetiyle yürüyen iki kırmızı başlıklı kız arasındaki 2 farkı sadece yüksek IQ'su olanlar 13 saniyede buluyor

Zeka bulmacası Zeka testi Fark bulma oyunu
Sepetiyle yürüyen iki kırmızı başlıklı kız arasındaki 2 farkı sadece yüksek IQ'su olanlar 13 saniyede buluyor

Zeka oyunları, bilişsel işlevi artırmaya ve beyni sağlıklı tutmaya yardımcı olan araçlardır. İşte IQ'su yüksek olanları en fazla 13 saniye oyalayabilecek bir test daha.

İşte kafanızı karıştıracak yeni bir bulmacayla daha karşınızdayız. Sepetiyle yürüyen kırmızı başlıklı kızı gösteren bu iki fotoğraf arasında 2 fark var. bulmak için ise 13 saniyeniz var. 

Yalnızca yüksek IQ'su olanlar iki resim arasındaki 2 farkı 13 saniyede buluyor. 

Sepetiyle yürüyen iki kırmızı başlıklı kız arasındaki 2 farkı sadece yüksek IQ'su olanlar 13 saniyede buluyor - Resim : 1

Neredeyse tamamen aynı görünen bu iki reism arasındaki 2 farkı bulabildiyseniz bravo. Bu sizin yüksek IQ'lu olduğunuzu gösteriyor. 

Eğer iki resim arasındaki farkları 13 saniyede bulamadıysanız o halde üzülmeyin. Sorunun yanıtı haberimizin devamında sizleri bekliyor. 

 Öncelikle 2 farktan 1'i hemen gözünüze çarpacaktır. ancak geriye kalanı bulmak ise gerçekten de kolay değil. 

13 saniyede sonuca ulaşmayanlar için testin doğru yanıtı aşağıda...

 Fark bulma oyunu olarak karşımıza çıkan zeka bulmacalarında doğru yanıta ulaşmak için göz önünde olmayan detayları dikkatlice incelemelisiniz. İlk bakışta görülmeyen detayları ayırt etmek için bir dahi olmak gerekiyor.

Kırmızı başlıklı kızın ayakkabısının rengine ve ağaçta asılı duran elmalara dikkat edenler zorlanmadan bu testteki 2 farkı bulmayı başardı. 

Sepetiyle yürüyen iki kırmızı başlıklı kız arasındaki 2 farkı sadece yüksek IQ'su olanlar 13 saniyede buluyor - Resim : 5

 

Kaynak: Haber Global