Yılmaz Erdoğan, Cansu Taşkın ve kardeşine dava açıyor! Görüntüler gizli çekilmiş...

Haber Merkezi
Magazin Haberleri
Yılmaz Erdoğan, Cansu Taşkın ve kardeşine dava açıyor! Görüntüler gizli çekilmiş...

Oyuncu, yönetmen ve yapımcı Yılmaz Erdoğan, sosyal medyada birlikte yer aldıkları görüntüleri dolaşıma sokulan Cansu Taşkın hakkında dava açmaya hazırlanıyor.

Manken Cansu Taşkın, katıldığı yayında oyuncu ve yönetmen Yılmaz Erdoğan ile 2 yıldır ilişki yaşadığını ileri sürdü. Taşkın'ın kardeşi Elif Vurgun da ablası ve Yılmaz Erdoğan'ın sarmaş dolaş pozlarını yayınladı. Fotoğraflarıyla magazin gündeminde bomba etkisi yaratan Yılmaz Erdoğan, yasal yollara başvuruyor.

Yılmaz Erdoğan, Cansu Taşkın ve kardeşine dava açıyor! Görüntüler gizli çekilmiş... - Resim : 1

GÖRÜNTÜLERİ GİZLİ ÇEKMİŞ

Halk TV'de yer alan habere göre, Taşkın ve Vurgun kardeşler geçtiğimiz ağustos ayında Erdoğan'ın misafiri olarak çiftlik evine gitti. Evde anı olması için fotoğraf ve video çeken kardeşlerden Vurgun, Yılmaz'ın haberi olmadan görüntüleri çekerek paylaştı. Vurgun'un telefonda konuşuyor gibi yaparak ikilinin görüntülerini kaydettiği ileri sürüldü. İkilinin birkaç gün yakınlaştığı ancak birlikteliğin ilişkiye dönmediği, bu süreçte Taşkın'ın oyuncuyu sürekli arayarak mesaj attığı da konuşulanlar arasında. Aramaları yanıtsız kalan Taşkın, şubat ayında Yılmaz Erdoğan ile aralarında ilişki olduğuna dair iddiaları basına servis ettirdi.

Cansu Taşkın'ın kardeşi Elif Vurgun da Instagram hesabından peş peşe ablası ve Yılmaz Erdoğan'ın fotoğraf ve videosunu paylaşmıştı. Videoda Erdoğan'ın Taşkın'ı dudağından öptüğü görülmüştü.

Yılmaz Erdoğan, Cansu Taşkın ve kardeşine dava açıyor! Görüntüler gizli çekilmiş... - Resim : 2

Yılmaz Erdoğan, Cansu Taşkın ve kardeşine dava açıyor! Görüntüler gizli çekilmiş... - Resim : 3