Yaş farkları olay olmuştu! Dudak dudağa poz verdiler

HABER MERKEZİ

İnci Taneleri dizisinin hem senaryosunu kaleme alan hem de başrol oynayan Yılmaz Erdoğan, magazin gündeminde kalmaya devam ediyor. Özel hayatıyla da gündeme gelen Yılmaz Erdoğan'ın kendisinden 25 yaş küçük Cansu Taşkın ile birlikte olduğu söylenmişti. Dudak dudağa pozları sosyal medyayı salladı.

Yılmaz Erdoğan kaleme aldığı İnci Taneleri dizisi ile gündeme gelmiş daha sonra ise kendisinden 25 yaş küçük olan sevgilisi ile çok konuşulmuştu. İddialar yalanlansa da sosyal medyaya düşen video magazin gündeminde bomba etkisi yarattı. Dudak dudağa olan pozlar sosyal medyanın da gündemine oturdu. 

Yılmaz Erdoğan'ın, 2 yıldır kendisinden 25 yaş küçük Cansu Taşkın ile birlikte olduğu iddiaları uzun süre konuşulmuştu. Pınar Kerimoğlu'na konuk olan Cansu Taşkın aşk itirafıyla adından söz ettirdi.

BOMBA İTİRAF

Cansu Taşkın aşk iddiaları hakkında 'Gerçek... Haberler doğru' demişti. Bu açıklamanın ardından da aşk olmadığı ikilinin yıllar önce sadece birkaç kez görüştükleri iddia edilmişti.

İDDİALARI YALANLADI

Hatta Taşkın'ın yaklaşık bir yıldır Yılmaz Erdoğan'ın değişen numarası sonrası kendisine ulaşamadığı da söylenmişti. Ancak Cansu Taşkın bu iddiaları sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla yalanladı.

Şimdi de Taşkın ile Yılmaz Erdoğan'ın aşk görüntüleri ortaya çıktı. Yılmaz Erdoğan ile Cansu Taşkın'ın dudak dudağa görüntüleri sosyal medyayı salladı.