Seni Çok Bekledim

Seni Çok Bekledim

Star TV'nin iddialı yapımları arasında gösterilen "Seni Çok Bekledim"in ilk bölümü 29 Ocak Cuma akşamı yayınlandı. 

Seni Çok Bekledim', Katar ile Türkiye arasında geçen ve Katar'da başlayıp Katar'da biten bir aşk hikayesini konu ediniyor. Dizinin ilk bölüm çekimleri Katar, Erzincan ve İstanbul'da gerçekleştirildi. Şahin Altuğ'un yönetmenliğini üstlendiği dizinin yapımcı şirketleri ise Skala Yapım ve DNZ Film.

SENİ ÇOK BEKLEDİM DİZİSİNİN KONUSU

3 Mart 1992. Eren ailesinin büyük bir depremle dağıldığı tarih. Kadir Eren, 17 yaşında öldü sanılıp diğer cesetlerin yanına konulurken açar gözlerini. Hayata dönmüştür dönmesine ama canından çok sevdiği babasını kaybetmiştir. Annesi başka bir adamla evlenmiştir. Kadir bir daha tutunamaz hayata, hep bir şeyler eksiktir. Ta ki Ayliz'i görünceye kadar... O gün parmağından çıkarmadığı babasının yadigarı yüzüğü yuvarlanıp Ayliz'in ayaklarının dibine gelir. Tıpkı babasının yüzüğünün annesine gelmesi gibi. O andan itibaren hayat onları hep bir araya getirir. Bu karşılaşmalar Kadir'i her seferinde Ayliz'e daha da yakınlaştırsa da Ayliz'i ürkütmektedir. Çünkü Ayliz bir başkasıyla evlenmek üzeredir. İki ailenin iç içe geçmiş kirli sırları bir bir ortaya çıkarken, Kadir ve Ayliz'in aşkı bu sınavdan geçebilecek mi?

SENİ ÇOK BEKLEDİM DİZİSİ OYUNCULARI

Seni Çok Bekledim dizisi oyuncuları arasında Özcan Deniz, İrem Helvacıoğlu, Mustafa Uğurlu, Yıldız Kültür, Caner Şahin, İlhan Şen, Lila Gürmen, Ali İpin, Durul Bazan, Türkü Turan, Hakan Ummak, Sibel Şişman, Gürkan Güzeyhuz, Şehsuvar Aktaş, Mehmet Ulay, Selen Domaç, Nihan Büyükağaç, Damla Makar gibi isimler bulunuyor.

Seni Çok Bekledim, her cuma saat 20.00'de Star TV'de. 

Devamını okumak için tıklayınız
Her Cuma saat 20.00 Star TV'de izleyici karşısına çıkan Seni Çok Bekledim dizisinin kanalın yayın akışında yer almaması dikkat çekti. Peki, merakla bekleni..
Star TV'de Seni Çok Bekledim dizisinin 11. bölümü 9 Nisan 2021 Cuma günü yayınlandı. Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu'nun başrollerini oynadığı Seni Çok Bek..
Star TV'de Seni Çok Bekledim dizisinin 10. bölümü 2 Nisan 2021 Cuma günü yayınlandı. Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu'nun başrollerini oynadığı Seni Çok Bek..
26 Mart tarihinde ekranlara gelen dizilerin reyting sonuçları belli oldu. Ramo, Kırmızı Oda, Seni Çok Bekledim, Akıncı, Son Yaz, Arka Sokaklar ve Payitaht..
Star TV'de Seni Çok Bekledim dizisinin 9. bölümü 26 Mart 2021 Cuma günü yayınlandı. Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu'nun başrollerini oynadığı Seni Çok Bekl..
Star TV'de Seni Çok Bekledim dizisinin 8. bölümü 19 Mart 2021 Cuma günü yayınlandı. Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu'nun başrollerini oynadığı Seni Çok Bekl..
12 Mart tarihinde ekranlara gelen dizilerin reyting sonuçları belli oldu. Peki, Kırmızı Oda, Arka Sokaklar, Seni Çok Bekledim gibi iddialı dizilerin arasın..
Star TV'de Seni Çok Bekledim dizisinin 7. bölümü 12 Mart 2021 Cuma günü yayınlandı. Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu'nun başrollerini oynadığı Seni Çok Bekl..
Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu'nun başrolleri paylaştığı Star TV dizisi Seni Çok Bekledim'e yeni bir isim dahil oldu.
Star TV'de Seni Çok Bekledim dizisinin 6. bölümü 5 Mart 2021 Cuma günü yayınlandı. Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu'nun başrollerini oynadığı Seni Çok Bekle..
Star TV'de Seni Çok Bekledim dizisinin 5. bölümü 26 Şubat 2021 Cuma günü yayınlandı. Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu'nun başrollerini oynadığı Seni Çok Bek..
Beylikdüzü'nde şarkıcı Çılgın Sedat'ın ailesi ile birlikte yaşadığı villada yangın çıktı. Yangın haberini duyar duymaz olay yerine gelen ünlü şarkıcı, aile..
Seni Çok Bekledim dizisinin 4. bölümü Star TV ekranlarında 19 Şubat 2021 Cuma günü yayınlandı. Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu'nun başrollerini oynadığı Se..
Seni Çok Bekledim dizisinin 2. bölümü Star TV ekranlarında 5 Şubat 2021 Cuma günü yayınlandı. Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu'nun başrollerini oynadığı Sen..