Metin Akpınar'ın kızı Duygu Nebioğlu yardım istemişti: Müge Anlı'dan yanıt geldi

Haber Merkezi
Magazin Haberleri
Metin Akpınar'ın kızı Duygu Nebioğlu yardım istemişti: Müge Anlı'dan yanıt geldi

Duygu Nebioğlu, DNA testi ve mahkeme kararı ile 82 yaşındaki sanatçı Metin Akpınar’ın öz kızı olduğunu resmiyete kavuşturmuştu. Nebioğlu, son olarak annesini bulmak için Müge Anlı'ya seslenmişti. Ünlü sunucudan yanıt gecikmedi.

Metin Akpınar'ın evlilik dışı ilişkisinden dünyaya gelen ikiz kızlarından Duygu Nebioğlu, verdiği röportajda annesini bulmak için Müge Anlı'ya çağrı yaptı. Nebioğlu'nun çağrısına cevap gecikmedi.

"MÜGE ANLI'DAN YARDIM İSTİYORUM"

Sabah'a özel röportaj veren Duygu Nebioğlu, annesinin 6 çocuğu olduğunu, 4 kardeşinde de babalarından dolayı mağdur olduğunu belirtti. Annesine ulaşamadığını belirten Nebioğlu, "Annemi bulmak için Müge Anlı'dan yardım istiyorum. Ancak onun bulabileceğine inanıyorum. Gerekirse onun programına çıkarım. Müge Anlı'yı 15 yaşımdan beri takip ediyorum. Çok güveniyorum ona" ifadelerini kullandı.

Metin Akpınar'ın kızı Duygu Nebioğlu yardım istemişti: Müge Anlı'dan yanıt geldi - Resim : 1

ANLI: HER ZAMAN BEKLERİZ

Uzun yıllardır ATV ekranlarında program yaparak kayıp ve cinayet dosyalarını ele alan Müge Anlı, Nebioğlu'nun çağrısına sessiz kalamadı. Instagram hesabından Nebioğlu'na seslenen Anlı, "Herkese kapımız açık, her zaman bekleriz" dedi.

Metin Akpınar'ın kızı Duygu Nebioğlu yardım istemişti: Müge Anlı'dan yanıt geldi - Resim : 2