Kırmızı Oda

Kırmızı Oda

Psikiyatr Gülseren Budayıcıoğlu’nun 2004 yılında yayınlanan Madalyonun içi: Bir Psikiyatrin Not Defteri  adlı kitabından uyarlanan Kırmızı Oda dizisi, TV8’de 4 Eylül 2020 tarihinde yayın hayatına başladı.  

Onur Güvenatam’ın yapımcılığını ve Banu Kiremitçi’nin senaryosunu üstlendiği Kırmızı Oda, gerçek hikayeleri ekrana taşımasıyla öne çıkıyor. 

Başrolünde Binnur Kaya'nın olduğu, OGM Pictures imzalı Kırmızı Oda'da karakterlerin iyileşme yolculukları anlatılıyor. 

Dizinin ana ve yardımcı karakterleri haricinde her bölümde diziye eklenen ve birkaç bölüm oynadıktan sonra çıkan konuk oyuncular da bulunuyor. Kırmızı Oda, Beyoğlu, Üsküdar ve Beykoz'da bulunan çeşitli mekan ve kafelerde çekiliyor. 

İşte, Kırmızı Oda’nın ana karakterleri

Binnur Kaya - Doktor Hanım

Tülin Özen - Doktor Piraye

Burak Sevinç - Doktor Deniz

Meriç Aral - Doktor Ayşe

Kırmızı Oda, her cuma saat 20.00'de TV8'de yayınlanıyor. 

Devamını okumak için tıklayınız
TV8'de yayınlanan Kırmızı Oda dizisinde Doktor Hanım karakterine hayat veren Binnur Kaya, sevilen diziden olaylı bir şekilde ayrılan meslektaşı Erkan Petek..
TV8'de Kırmızı Oda dizisinin heyecanla beklenen 42. bölümü yayınlandı. 18 Haziran 2021 Cuma günü ekranlarda yayınlanan Kırmızı Oda dizisinin sezon finali t..
Geçtiğimiz günlerde Kırmızı Oda'nın Sadi'si Erkan Petekkaya, TV8'in sahibi Acun Ilıcalı ile gerilim yaşamıştı. Petekkaya, sevilen diziden sezon finali bölü..
TV8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisi, bu akşam sezon finali bölümüyle ekranlara gelecek. Dizinin 42. bölümüne, Masumlar Apartmanı'nın Gülben'i Me..
TV8'de Kırmızı Oda dizisinin heyecanla beklenen 41. bölümü yayınlandı. 11 Haziran 2021 Cuma günü ekranlarda yayınlanan Kırmızı Oda dizisi tek parça olarak..
4 Haziran tarihinde ekranlara gelen dizilerin reyting sonuçları belli oldu. Arka Sokaklar, Bozkır Arslanı Celaleddin, Kırmızı Oda, Payitaht Abdülhamid, Son..
TV8'de Kırmızı Oda dizisinin heyecanla beklenen 40. bölümü yayınlandı. 4 Haziran 2021 Cuma günü ekranlarda yayınlanan Kırmızı Oda dizisi tek parça olarak i..
TV8'de Kırmızı Oda dizisinin heyecanla beklenen 39. bölümü yayınlandı. 28 Mayıs 2021 Cuma günü ekranlarda yayınlanan Kırmızı Oda dizisi tek parça olarak in..
TV8'de Kırmızı Oda dizisinin heyecanla beklenen 38. bölümü yayınlandı. 21 Mayıs 2021 Cuma günü ekranlarda yayınlanan Kırmızı Oda dizisi tek parça olarak in..
TV8'de Kırmızı Oda dizisinin heyecanla beklenen 37. bölümü yayınlandı. 14 Mayıs 2021 Cuma günü ekranlarda yayınlanan Kırmızı Oda dizisi tek parça olarak in..
TV8'de Kırmızı Oda dizisinin heyecanla beklenen 36. bölümü yayınlandı. 7 Mayıs 2021 Cuma günü ekranlarda yayınlanan Kırmızı Oda dizisi tek parça olarak int..
TV8'de Kırmızı Oda dizisinin heyecanla beklenen 35. bölümü yayınlandı. 30 Nisan 2021 Cuma günü ekranlarda yayınlanan Kırmızı Oda dizisi tek parça olarak in..
TV 8'in sevilen dizisi Kırmızı Oda'da başrolde yer alan Binnur Kaya bir yandan da yük hayvanlarını kurtarma çalışmalarına destek oluyor. Kaya'nın da sayesi..
TV8'de Kırmızı Oda dizisinin heyecanla beklenen 34. bölümü yayınlandı. 23 Nisan 2021 Cuma günü ekranlarda yayınlanan Kırmızı Oda dizisi tek parça olarak in..
TV8'de Kırmızı Oda dizisinin heyecanla beklenen 33. bölümü yayınlandı. 16 Nisan 2021 Cuma günü ekranlarda yayınlanan Kırmızı Oda dizisi tek parça olarak in..
Binnur Kaya'nın başrolde yer aldığı Kırmızı Oda dizisine yeni oyuncular dahil olmaya devam ediyor. Sevilen diziye Uğur Yücel'in ardından Yeşilçam'ın usta o..
TV8'de Kırmızı Oda dizisinin heyecanla beklenen 32. bölümü yayınlandı. 9 Nisan 2021 Cuma günü ekranlarda yayınlanan Kırmızı Oda dizisi tek parça olarak int..
Ünlü psikiyatr Gülseren Budayıcıoğlu'nun kaleminden çıkıp ekrana uyarlanan eserler sezona damga vurdu. Masumlar Apartmanı, Kırmızı Oda, Doğduğun Ev Kaderin..
Gerçek hayat hikayelerini ekrana taşıyan TV 8'in sevilen dizisi Kırmızı Oda'ya usta oyuncu Uğur Yücel dahil oldu.
TV8'de Kırmızı Oda dizisinin heyecanla beklenen 31. bölümü yayınlandı. 2 Nisan 2021 Cuma günü ekranlarda yayınlanan Kırmızı Oda dizisi tek parça olarak int..
26 Mart tarihinde ekranlara gelen dizilerin reyting sonuçları belli oldu. Ramo, Kırmızı Oda, Seni Çok Bekledim, Akıncı, Son Yaz, Arka Sokaklar ve Payitaht..
TV8'in sevilen dizisi Kırmızı Oda'nın dün akşam yayınlanan bölümünde iki veda birden yaşandı. Dizinin ilk bölümlerinden bu yana rol alan Tülin Özen ve Bura..
TV8'de Kırmızı Oda dizisinin heyecanla beklenen 30. bölümü yayınlandı. 26 Mart 2021 Cuma günü ekranlarda yayınlanan Kırmızı Oda dizisi tek parça olarak int..
Binnur Kaya'nın başrolde yer aldığı Kırmızı Oda dizisi konuk oyuncularıyla dikkat çekmeye devam ediyor. Sevilen diziye son olarak Yiğit Özşener ve Esra Ron..
TV8'de Kırmızı Oda dizisinin heyecanla beklenen 29. bölümü yayınlandı. 19 Mart 2021 Cuma günü ekranlarda yayınlanan Kırmızı Oda dizisi tek parça olarak int..
Binnur Kaya'nın başrolde yer aldığı Kırmızı Oda dizisinden hayranlarını üzecek bir veda haberi geldi. Dizide Nazlı'yı canlandıran Pınar Deniz'in projeye ve..
Gerçek hikayelerden uyarlanan Kırmızı Oda dizisinde Delikanlı Sadi karakterini canlandıran Erkan Petekkaya, Ali Rıza'nın geçmişten güvendiği bir dostu olar..
TV 8'de yayınlanan Kırmızı Oda dizisinde Sadi karakterini başarıyla canlandıran Erkan Petekkaya'nın yeni dizisi belli oldu.
12 Mart tarihinde ekranlara gelen dizilerin reyting sonuçları belli oldu. Peki, Kırmızı Oda, Arka Sokaklar, Seni Çok Bekledim gibi iddialı dizilerin arasın..
Sevilen dizi Kırmızı Oda'da Kumru karakterini canlandıran Aslıhan Gürbüz'ün gerçek mesleği hayranlarını şaşırttı.
OGM Pictures'ın TRT 1 için çektiği Masumlar Apartmanı dizisine, yine aynı yapımın imzasını taşıyan Kırmızı Oda dizisinden flaş bir transfer olacağı iddia e..
Kırmızı Oda dizisinin heyecanla beklenen 27. bölümü yayınlandı. 5 Mart 2021 Cuma günü ekranlarda yayınlanan Kırmızı Oda dizisi tek parça olarak internete y..
TV8'in sevilen dizisi Kırmızı Oda'da Boncuk'un annesi Sultan'ı canlandıran Sedef Akalın, ekran yolculuğu biten ama hafızalara iz bırakan karakterini Haber..
Kırmızı Oda dizisinin heyecanla beklenen 26. bölümü yayınlandı. 26 Şubat Cuma günü ekranlarda yayınlanan Kırmızı Oda dizisi tek parça olarak internete yükl..
Kırmızı Oda dizisinin heyecanla beklenen 25. bölümü yayınlandı. 19 Şubat Cuma günü ekranlarda yayınlanan Kırmızı Oda dizisi tek parça olarak internete yükl..
TV8'de yayınlanan Kırmızı Oda dizisinde herkesin merak ettiği bir detay sonunda aydınlandı. Ünlü oyuncu Binnur Kaya'nın canlandırdığı Doktor Hanım karakter..
Kırmızı Oda dizisinde hikayesi ilgiyle takip edilen Burcu Biricik'in canlandırdığı Boncuk ve hayalinde izlediğimiz Can ile ilgili sürpriz bir gelişme yaşan..
Kerem Bürsin ve Hande Erçel'in başrolünde yer aldığı Sen Çal Kapımı dizisi, masaj, jakuzi ve duş sahnelerinin müstehcen nitelikte olması nedeniyle RTÜK'ün..
Psikiyatr Dr. Gülseren Budayıcıoğlu'nun kitaplarından uyarlanan Masumlar Apartmanı ve Kırmızı Oda'dan sonra ünlü yazarın Camdaki Kız kitabı da ekrana taşın..
Kırmızı Oda dizisinin heyecanla beklenen 23. bölümü yayınlandı. 5 Şubat Cuma günü ekranlarda yayınlanan Kırmızı Oda dizisi tek parça olarak internete yükle..
TV8'in sevilen dizisi Kırmızı Oda'da yaşanan flaş bir ayrılık seyirciyi üzdü. Gerçek hikayeleri ekrana taşıyan diziye başrol oyuncularından Meriç Aral veda..
Kırmızı Oda dizisinin heyecanla beklenen 22. bölümü yayınlandı. 29 Ocak 2021 Cuma günü ekranlarda yayınlanan Kırmızı Oda dizisi tek parça olarak internete..
TV8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisi erken final yapacağı iddialarıyla gündeme geldi.
Kırmızı Oda'nın 22. bölüm fragmanı yayınlandı. 29 Ocak Cuma akşamı ekrana gelecek olan Kırmızı Oda'da Boncuk'a kamyon çarpıyor. Peki, Boncuk ölüyor mu? Bur..
Kırmızı Oda dizisinin heyecanla beklenen 21. bölümü yayınlandı. 22 Ocak 2021 tarihli Kırmızı Oda dizisi tek parça olarak internete yüklendi. İşte kaçıranla..
TV8'de cuma akşamları yayınlanan 'Kırmızı Oda' dizisine usta oyuncu Köksal Engür konuk oluyor. Engür, dizi dört bölüm boyunca yer alacak.
TV8 ekranlarında yayınlanan 'Kırmızı Oda' yeni bölümleriyle ekranlara gelmeye devam ediyor. Diziye bu hafta Burcu Biricik konuk olacak.
TV8 ekranlarının sevilen dizisi Kırmızı Oda'dan merakla beklenen 12. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümünde Sezin Akbaşoğulları, Füsun Demi..