Kırmızı Oda 53. Bölüm İzle | TV8 Kırmızı Oda Son Bölüm İzle | Kırmızı Oda Yeni Bölüm Tek Parça Full İzle

Kırmızı Oda

TV8'de Kırmızı Oda dizisinin heyecanla beklenen 53. bölümü yayınlandı. 26 Kasım 2021 Cuma günü ekranlarda yayınlanan Kırmızı Oda dizisinin yeni bölüm tek parça olarak internete yüklendi. İşte Kırmızı Oda dizisinin 53. bölümünü izleyebileceğiniz link. Kırmızı Oda 53. bölüm izle.

Kırmızı Oda dizisinin 53. bölümü  26 Kasım Cuma günü tv8 ekranlarında yayınlanırken yeni bölüm biter bitmez internete yüklendi.

KIRMIZI ODA'NIN KONUSU

Kırmızı Oda da başrol oyuncusu Binnur Kaya psikiyatri kliniğinin sahibi ve bir psikiyatristi canlandıracak. Psikiyatri kliniğinde doktorlarını ve onlara başvuran hastaların hayatlarını anlatacağı "Kırmızı Oda"da her hayat hikayesinin altında yatan acılar, sevinçler, mutluluk ve hüzünler izleyicinin de ruhunun kapalı kapılarını aralayacak. Hastalar o Güne kadar kimselere söyleyemedikleri sırları dile getirirken izleyiciler de kendi bugünleri, geçmişleri ve yarınlarına dair bir şeyler bulacak.

KIRMIZI ODA DİZİSİNİN KÜNYESİ

Yapım Firması: OGM Pictures

Yapımcı: Onur Güvenatam

Yönetmen: Cem Karcı

Senaryo: Banu Kiremitçi Bozkurt (Hikaye: Gülseren Budayıcıoğlu)

Müzik: Fırat Yükselir

Cast Ajansı /Direktörü: Fulya Filazi, Ayşe Direkoğlu

Karakterler (Oyuncular):

Doktor Hanım (Binnur Kaya): Psikiyatri kliniğinin sahibi.

Dr. Piraye Artun (Tülin Özen): Psikiyatrist. İki çocuğuna eşi vefat ettiği için tek başına bakıyor.

KIRMIZI ODA 53. BÖLÜM İZLE

Kırmızı Oda dizisinin 26 Kasım günü yayınlanan 53. bölümünü tek parça olarak izleyebileceğiniz link.

KIRMIZI ODA 53. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

26 kASIM Kırmızı Oda 53. Bölüm Tek Parça Full İzle Kırmızı Oda sezon finali izle tv 8 izle kırmızı oda 53. bölüm izle Kırmızı Oda dizisi dizi haberleri dizi izle kırmızı oda son bölüm izle canlı dizi izle Kırmızı Oda izle kırmızı oda tv8 kırmızı oda 26 kasım