Cemal Hünal

Cemal Hünal

2 Ekim 1976 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelen Cemal Hünal, Saint Benoit Fransız Lisesi'nde iki yıl okuduktan sonra yaşadığı disiplin sorunu nedeniyle ailesi tarafından İskoçya'ya, Gordonstoun International Summer School'a gönderildi. Burada lise eğitimini tamamlamasının ardından, Londra'da tasarım okumaya karar vererek bir süre burada yaşamış ardından oyunculuk eğitimi için Los Angeles'a yerleşmiştir.

Ucla Extension'da, Santa Monica College'de ve London Film School'da tiyatro ve sinema eğitimi alan Cemal Hünal, Amerika Birleşik Devletleri'nde çeşitli kısa filmlerde rol almıştır. Çağan Irmak'ın yönetmenliğini yaptığı Ulak ve Issız Adam filmlerinde başrol oyuncusu olarak yer alan ve adından söz ettiren Cemal Hünal Adanalı, Paramparça ve Diriliş Ertuğrul dizilerinde de rol almıştır.

Survivor 2021'de Ünlüler takımında yer alan Cemal Hünal, parkurda yaşadığı sakatlık nedeniyle 21 Ocak'ta yarışmadan diskalifiye oldu. 

Devamını okumak için tıklayınız
TV8'in fenomen yarışma programı Survivor 2021'den sakatlığı nedeniyle erken elenen ünlü oyuncu Cemal Hünal, Sadakatsiz dizisinin kadrosuna dahil oldu.
Survivor 2021'e art arda yaşanan sakatlıklar yön vermeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde ünlü oyuncu Cemal Hünal'ın yarışmada diskalifiye olmasının ardın..
Survivor 2021'in acil konseyinde diskalifiye olan ünlü oyuncu Cemal Hünal'ın eşi Lale Cangal dikkat çeken bir paylaşımda bulundu.
Survivor 2021'in 22 Ocak akşamı yayınlanan bölümüne acil durum konseyi damga vurdu. Ünlüler takımından bir isim yaşadığı sakatlık sonucunda yarışmaya veda..
'Survivor 2021' ünlüler takımında mücadele edecek olan Cemal Hünal'a, eşi Lale Cangal sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla destek verdi.
İstanbul Sarıyer'de at biniciliği ve okçuluk eğitimi veren ünlü oyuncu Cemal Hünal, çalıştığı spor merkezinde antrenör Ufuk Tunca ile kavga etti.