Survivor'da diskalifiye olan ünlü oyuncu reyting rekortmeni diziye katıldı

TV8'in fenomen yarışma programı Survivor 2021'den sakatlığı nedeniyle erken elenen ünlü oyuncu , dizisinin kadrosuna dahil oldu.

16.02.2021 12:29 | Son Güncelleme : 17.02.2021 13:42

Başrollerinde Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen, Kenan Ece gibi ünlü oyuncuların yer aldığı Sadakatsiz dizisine Cemal Hünal dahil oldu.

Her çarşamba Kanal D ekranlarında seyirciyle buluşan diziye Hünal'ın dahil oluşuyla hikayenin nasıl gelişeceği merak ediliyor. 

Sadakatsiz'de Sinan karakterini canlandıracak olan oyuncunun diziye hangi bölümde katılacağı netlik kazanmadı.

SELÇUK GERÇEĞİ ÖĞRENİYOR!

Sadakatsiz'in 17 Şubat Çarşamba akşamı yayınlanacak yeni bölümünde sırlar açığa çıkıyor. Selçuk, çocuk yaşlarda kendisini terk eden ve yıllar sonra ortaya çıkan annesi Hicran'dan babasının Haluk olduğunu öğreniyor. Bunun üzerine Haluk'un evine giden Selçuk'un "Oğlunu buldum. Haluk'tan olan, Hicran'dan doğan" cümlesi dikkat çekiyor.

SADAKATSİZ 17. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Asya'ya ulaşamayan Volkan, onu görmek için her yolu deniyor. Derin'in dikkatini çekmeden evden ayrılmaya çalışan Volkan, işi bahane ediyor. Şirkete gideceğini söyleyerek Asya'nın evine gidiyor. Bu durum bir anda geçmişi Derin'in gözünün önüne getiriyor. Volkan'ın bir zamanlar ona gelmek için de Asya'ya benzer yalanlar söylediğini hatırlıyor.

SADAKATSİZ DİZİSİ OYUNCU KADROSU

Cansu Dere (Asya) Caner Cindoruk (Volkan) Melis Sezen (Derin) Burak Sergen (Haluk) Özge Özder (Derya) Eren Vurdem (Mert) Yeliz Kuvancı (Bahar) Olcay Yusufoğlu (Serap) Nazlı Bulum (Nil) Gözde Seda Altuner (Gönül) Emir Taro Tekin (Selçuk) Alp Akar (Ali)

Kaynak: Haber Global

Sıradaki Haber Yükleniyor