Cemal Hünal'ın ardından Survivor 2021'de bir şok daha! Kim diskalifiye oldu?

'e art arda yaşanan sakatlıklar yön vermeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde ünlü oyuncu 'ın yarışmada diskalifiye olmasının ardından yeni bir şok daha yaşandı.

25.01.2021 09:51 | Son Güncelleme : 25.01.2021 09:59

Ekranların sevilen yarışma programı Survivor 2021'de, Cemal Hünal'ın diskalifiye olmasının ardından yeni bir şok daha yaşandı. 

CEMAL HÜNAL SURVİVOR 2021'E BÖYLE VEDA ETTİ

TV8'de yayınlanan Survivor 2021 Ünlüler - Gönüllüler'de heyecan hız kesmiyor. Ünlüler takımının iddialı yarışmacılarından Cemal Hünal'ın parkurda sakatlanması yarışmaya devam edememesine neden oldu. Ünlü oyuncu Cemal Hünal, Survivor 2021'de ilk kez gerçekleştirilen acil durum konseyinin ardından diskalifiye oldu. "Çok erken oldu. Ben arkadaşlarımı bırakmaya hiç hazır değilim. Adayı da bırakmaya hazır değilim" açıklamasında bulunan Hünal, gözyaşlarına hakim olamadı. 

SURVİVOR 2021'DE BİR DİSKALİFİYE DAHA!

Acun Ilıcalı, Survivor 2021’in dün akşam yayınlanan son bölümünde bir kez daha acil durum konseyi gerçekleştirdi. Survivor 2021’de yeni bir diskalifiye kararı aldıklarını belirten Ilıcalı, “Meryem'in ciddi bir sakatlığı var. Bununla ilgili doktorumuz çalışmalar yaptı ve Meryem'in sakatlığı ciddi durumda” dedi. 

Ilıcalı, Ünlüler takımının başarılı yarışmacısı Meryem Kasap’ın diskalifiye olduğunu duyurdu. 

SURVİVOR MERYEM KASAP NEDEN DİSKALİFİYE OLDU?

Survivor 2021'de Ünlüler takımında yarışan Meryem Kasap, dizindeki sakatlık nedeniyle yarışmaya veda etti. Böylece Ünlüler takımı bir kayıp daha vermiş oldu. 

SURVİVOR MERYEM KASAP KİMDİR?

Survivor 2021'de Gönüllüler takımında yarışan Meryem Kasap, 1 Mayıs 1992 tarihinde Trabzon’da doğdu. Çocuk yıllardan itibaren tiyatroyla ilgilenmeye başladı. 

Lise yıllarında farklı spor dallarında aktif bir şekilde yer alan Meryem Kasap, lise takımında 2 yıl hentbol oynadı. Daha sonra bireysel spor yapma kararı alarak atletizme yöneldi. İlk branşı yüksek atlama olan Meryem Kasap, yaşadığı sakatlık ardından 400 metre branşına geçiş yaptı. Lisansını Karadeniz Teknik Üniversitesi beden eğitimi ve spor yüksekokulu bölümünde tamamladı.

Eğitim ve spor hayatını aynı anda yürütmesine karşın 1 yıl içerisinde ilk Türkiye Şampiyonluğuna ulaştı. Milli Takım’ı başarılı bir şekilde temsil ederek ülkesini gururlandıran Meryem Kasap, Avrupa Şampiyonası, Balkan Şampiyonası, Milletler Kupası ve Akdeniz Şampiyonası’nda madalya kazandı.

Meryem, Survivor 2021’e 3. haftada veda etti. 

Kaynak: Haber Global

Sıradaki Haber Yükleniyor