"Adnan Oktar" haberleri

Adnan Oktar organize suç örgütüne yönelik, aralarında örgüt elebaşı Adnan Oktar'ın da bulunduğu 78'i tutuklu 236 sanığın yargılandığı davada mahkemenin yar..
Adnan Oktar, 1365 yıla kadar hapis istemiyle yargılandığı davada mütalaaya karşı savunmasını yaptı. 
Adnan Oktar organize suç örgütüne yönelik davada şikayetçi avukatı olan Eser Çömlekçioğlu, örgütün cinsel istismar sistemini anlatmak için hazırladığı "Adn..
İstanbul merkezli 9 ilde, Adnan Oktar organize suç örgütü üyesi olduğu iddia edilen 23 şüphelinin yakalanmasına yönelik eş zamanlı operasyon gerçekleştiril..
Adnan Oktar suç örgütü davasında savcı, mütalaasını mahkemeye sundu. Adnan Oktar için 1365 yıla kadar hapis istendi.
Adnan Oktar'ın Ankara'daki 2 lüks villasında ele geçirilen hayvan fosillerin, 417 milyon yıl önce başlayıp 354 milyon yıl önce sona eren Devoniyen Dönemi i..
Adnan Oktar organize suç örgütüne yönelik 76'sı tutuklu 238 sanık hakkında açılan dava görülmeye devam etti. Mahkeme heyeti, mütalaasını açıklaması için da..
Adnan Oktar suç örgütünün deşifre eden eski mürit Özkan Mamati, kediciklerin kendisini yıldırmak için her yolu denediğini söyledi, "46 kadına taciz, ifti..
Evde bulunan 69 bin TL'lik prezervatif ve çok sayıda doğum kontrol hapı sorulan Adnan Oktar, "Doğum hapı cilt bozuklukları ve adet düzensizlikleri için de..
"Organize suç örgütü kurmak ve yönetmek" suçundan yargılanan Adnan Oktar'ın, tutuklu bulunduğu cezaevinden, bazı tutuklu kadın sanıklara şiir ve ayet içere..