İmzalar atıldı! Türkiye ve Arnavutluk arasında 6 anlaşma

ANKARA (DHA)
Türkiye Arnavutluk Gündem haberleri Cumhurbaşkanı Erdoğan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan
İmzalar atıldı! Türkiye ve Arnavutluk arasında 6 anlaşma

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Arnavutluk Başkanı Edi Rama'nın katılımıyla Türkiye ile Arnavutluk arasında 6 anlaşma imzalandı. Anlaşmalara ilişkin açıklama Cumhurbaşkanlığının sosyal medya hesabından yapıldı.

Türkiye ile Arnavutluk arasında 6 anlaşma imzalandı. 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Arnavutluk Başkanı Edi Rama'nın katılımıyla Türkiye ile Arnavutluk arasında 6 anlaşmaya imza atıldı.

Cumhurbaşkanlığı'nın sosyal medya hesabından 6 anlaşmaya ilişkin yapılan paylaşımda detaylar şöyle:

"TRT ile Arnavutluk Radyo Televizyonu Arasında İşbirliği Protokolü Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı ile Arnavutluk Cumhuriyeti Medya ve Enformasyon Ajansı arasında medya ve iletişim alanında işbirliğine ilişkin mutabakat zaptı.

Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti ile Arnavutluk Cumhuriyeti Bakanlar Kurulu arasında ormanların ve korunan alanların sürdürülebilir Yönetimi Alanında mutabakat zaptı.

Arnavutluk Cumhuriyeti Hükümeti ile Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti arasında askeri çerçeve anlaşması.

Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti ile Arnavutluk Cumhuriyeti Bakanlar Konseyi Arasında Kalkınma İşbirliği ve Arnavutluk'taki TİKA Program Koordinasyon Ofisinin Statüsüne İlişkin Anlaşma.

Türkiye Cumhuriyeti Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı ile Arnavutluk Cumhuriyeti Turizm ve Çevre Bakanlığı Arasında Çevre Alanında İşbirliğine ilişkin mutabakat zaptı."

Türkiye ile Arnavutluk arasında 6 anlaşma imzalandı