"Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan" haberleri

Devlet liderlerinin katıldığı NATO zirvesinin sona ermesinin ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, resmi ziyaret için Azerbaycan'ın başkenti Bakü'ye..
KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın davetlisi olarak yarın Türkiye'ye çalışma ziyaretinde bulunacak.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzalı atama kararı, Resmi Gazete'nin mükerrer sayısında yayımlanmıştı. Ticaret Bakanı Mehmet Muş, görevi Ruhsar Pekcan'..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 28. vefat yıl dönümünde 8. Cumhurbaşkanı Turgut Özal için Anıt Mezar'da düzenlenen törene katıldı
6 Nisan'da Türkiye ziyaretinde yaşanan protokol krizinde, Avrupa Birliği (AB) Konseyi Başkanı Charles Michel ile AB Komisyonu Başkanı Ursula von der Leyen'..
Fransız L'Opinion gazetesinin ardından Alman Der Spiegel dergisi de Avrupa Birliği (AB) Komisyonu Başkanı Leyen ve AB Konseyi Başkanı Michel'in Ankara'da C..
AB Konseyi Başkanı Charles Michel ile AB Komisyonu Başkanı Ursula von der Leyen, ilk Türkiye ziyaretinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üze..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, göreve geldiklerinde 23 olan devlet tiyatrolarındaki sahne sayısını 77'ye yükseltirken desteklenen özel tiyatro sayısın..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, BBP Kurucu Genel Başkanı merhum Muhsin Yazıcıoğlu'nun oğlu Fatih Furkan Yazıcıoğlu'nu kabul etti.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg'e objektif Türkiye değerlendirmeleri için teşekkür etti.
Milyonların merakla beklediği haber Beştepe'den geldi. Kabine toplantısı sona erdi. Kameralar karşısına geçen Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kabine toplantısı kara..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Kızılcahamam-Çerkeş Tüneli açılışına canlı bağlantıyla katılarak törende önemli açıklamalara imza atarak, Türkiye için u..
Gazeteciler Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a sürpriz doğum günü kutlaması yaptı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, TASC TV'nin yayına başlaması dolayısıyla gerçekleştirilen özel programa video mesaj gönderdi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamasıyla normalleşme süreci ufukta gözüktü. Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Tevfik Özlü, Haberglobal.com.tr'ye açıklamalarda bul..
Atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı. Cumhurbaşkanı Danışmanlığına, Kadir Turgut atandı. Öte yandan Gençlik ve Spor Bakanlığına ve Tarım ve Orman Bak..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bir dizi ziyaret ve açılış törenleri için baba ocağı Rize'nin Güneysu ilçesine geldi.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Anayasa Mahkemesi (AYM) Başkanı Zühtü Arslan'ı Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde kabul etti.
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Tank Paleti Fabrikasına ilişkin sözleri nedeniyle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a 100 bin lira manevi tazminat ö..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ziyaret ettiği Saadet Partisi yöneticisi Oğuzhan Asiltürk, partisinin gelecekte hangi ittifak içerisinde bulunacağı s..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Elazığ'daki deprem konutlarını helikopterden inceleyerek Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'dan bilgi aldı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Yüksek faize karşı olduğumu söylemem boşuna değil. Yatırımcı ve girişimciler faiz yükü altında eziliyor" açıklamasında bulundu.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, haberleşme uygulamaları BiP ve Telegram'a katıldı.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TBMM Başkanı Mustafa Şentop'u Çankaya Köşkü'nde kabul etti. 
Cumhurbaşkanı Erdoğan, kabine toplantısı sonrası yaptığı açıklamada kısıtlamaların kademeli olarak azaltılacağını söyledi. Erdoğan ayrıca aşılama çalışmala..
Cumhurbaşkanlığı Kabinesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplandı.
Saadet Partisi eski lideri Mustafa Kamalak, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Saadet Partisi yöneticisi Oğuzhan Asiltürk'ü ziyaretiyle başlayan ittifak tartışmaları..
Cumhurbaşkanlığı Kabinesi, bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplanacak.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Birinci İnönü Zaferi'nin 100. yıl dönümü münasebetiyle yayımladığı mesajında, "Biz de her zaman ve her koşulda mukaddes..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Lübnan'da hükümeti kurmakla görevlendirilen Saad Hariri'yi kabul etti.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye-Arnavutluk ilişkilerine ilişkin, "FETÖ'nün iki ülke arasındaki ilişkileri zehirlemesine izin vermeyeceğiz." dedi.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, resmi ziyaret için Türkiye'ye gelen Arnavutluk Başbakanı Edi Rama'yı resmi törenle karşıladı.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Boğaziçi Üniversitesi, Pamukkale Üniversitesi, Antalya Bilim Üniversitesi, Beykoz Üniversitesi ve Çağ Üniversitesine re..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP eski Mersin Milletvekili Fikri Sağlar'ın "Türbanlı hakimin adaleti yerine getireceğinden kuşkuluyum" açıklamasına t..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, "Her kadın cinayeti kalbimizde yeni yaralar açıyor. Kadınlarımızı katleden canilerin en ağır cezay..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Başbakanlığı sırasında çalışma ofisi ve ikametgahına 'böcek' olarak adlandırılan dinleme cihazlarının konulmasına ili..
Kremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in yapıcı tutumunun tartışmalı konularda..
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Mehmet Akif Ersoy'un birlik, beraberlik, bağımsızlık ve vatan tutkusunu tasvir ettiği eserleri, milli şuurun beslendiği önemli kayna..
Üsküdar'da esnafı ziyaret eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, gazetecilere pestil ve köme ikram etti, "Bunu yiyene korona gelmez" dedi.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün yapılan MYK toplantısında AİHM'in HDP eski Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın serbest bırakılması kararı ile i..
İspanya'da rahatsızlanan voleybol başantrenörü Nedim Özbey, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatıyla hazırlanan ambulans uçakla Türkiye'ye getiril..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, Kocaeli'nin Başiskele ilçesinde oturan yeğeni Ahmet Erdoğan (73) koronavirüs nedeniyle tedavi gördüğü hastanede yaşa..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cezayir Cumhurbaşkanı Abdülmecid Tebbun ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bosna-Hersek Devlet Başkanlığı Konseyi Hırvat Üyesi Zeljko Komsic ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Uluslararası iş birliği, gelişmekte olan ülkeler ile mülteciler ve yerlerinden edilmiş kişileri önceleyerek yürütülmel..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Avrupa Erkekler Artistik Cimnastik Şampiyonası'nda altın madalya kazanan milli sporcu İbrahim Çolak'ı telefonla arayara..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Azerbaycan'ın işgal altındaki topraklarının kurtarılması için Ermenistan'a karşı yürüttüğü harekatın başarıyla tamamlan..
Tatil için geldiği Antalya'da, havalimanında Türklere ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret ettiği gerekçesiyle tutuklanan Alman diş hekimi Krist..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Al-i İmran suresinin 159. ve 160. ayetlerinin yazılı olduğu hat tablosunu Ayasofya Camii'ne bağışladı.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından 3 Aralık'ta açılacak Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası'nın yeni binasında son hazırlıklar yapılıyor. CSO Şe..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Sosyal medya şirketleri iyi niyetli çabalarımıza gönüllü destek vermezlerse Türkiye her şartta vatandaşının hukukunu k..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Katar Emiri Şeyh Temim Bin Hamad El-Sani ile birlikte Millet Kütüphanesi'ni ziyaret etti.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Koronavirüs salgını bize din, dil, ırk ayrımı gözetmeden tüm insanlığın aynı kaderi paylaştığını, aynı gemide olduğunu..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Çad Cumhurbaşkanı Idriss Deby Itno ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Suudi Arabistan Kralı Selman bin Abdülaziz el-Suud ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul'da TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilen 18. MÜSİAD EXPO Fuarı'nı ziyaret etti.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Kabine Toplantısının ardından açıklamalarda bulundu. Buna göre hafta sonları saat 10.00-20.00 saatleri arası dışında sok..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sayıştay savcılıklarına Ali Karatürk, Ertan Erüz, Muammer Çolak ve Mustafa İlhan'ı atadı.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bahreyn Kralı Hamad Bin İsa El Halife ile telefonda görüştü.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ASELSAN'ın Gölbaşı'ndaki yerleşkesinde, Aselsan Yeni Sistem Tanıtımları ve Tesis Açılışları programında açıklamalarda b..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İzmir'deki depremde enkaz altından 91 saat sonra kurtarılan 3 yaşındaki Ayda Gezgin'in babası Uğur Gezgin ile bir telef..
Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Paket servis hariç olmak üzere lokanta, restoran, kuaför, düğün salonu, yüzme havuzu, halı saha, tiyatro, sinema, konser salonu ve..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İzmir'de meydana gelen depremin ardından 91. saatte enkazdan çıkarılan 3 yaşındaki Ayda için yeni bir paylaşımda bulund..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İzmir'de enkazdan 65 saat sonra kurtarılan Elif Perinçek'in hastanedeki görüntüsünü paylaşarak, "Geçmiş olsun canım yav..
Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik yayın dolayısıyla Charlie Hebdo dergisi yetkilileri hakkında resen soruşturma..
Fransız Charlie Hebdo dergisi yeni bir skandala daha imza attı. Daha önce Hz. Muhammed'e hakaret içeren karikatürle alçakça saldıran dergi, şimdi de Cumhur..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Azerbaycan'ın bağımsızlığının 29'uncu yılını kutladı. Erdoğan, "Vatan mücadelelerinde kardeşlerimizin yanında olmaya dev..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Ukrayna Devlet Başkanı Vladimir Zelenskiy ile baş başa görüşmesi sona erdi.
Gıda ve tarım alanında önemli düzenlemeler öngören "torba yasa"nın gıdada yanıltıcı yayın ile ilgili maddeleri Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talima..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ayasofya Camii'ne Al-i İmran ve Rad Suresi'nin ayetlerinin yazılı olduğu 2 hat levha hediye etti.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Resmi Gazete'nin 100'üncü yılını kutlayarak, "Resmi Gazete bir anlamda devlet hafızası ve şeffaf yönetim anlayışının ve..
Cumhurbaşkanı kararıyla bazı maddeler, 2313 sayılı "Uyuşturucu Maddelerin Murakabesi Hakkında Kanun" hükümlerine tabi tutuldu.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 3 Ekim Türk Dili Konuşan Ülkeler İş Birliği Günü'nü tebrik etti.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Birleşik Krallık Başbakanı Boris Johnson ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) borçları için ''KYK borçları gündemimizde, değerlendirmeyi bütçe görüşmeleri sonrasında yapacağız. Gün..
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye ile Katar arasındaki Yüksek Stratejik Komitesinin Beşinci Toplantısı'nın icrası kapsamında bu ülkeye gitti.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla paylaşımda bulundu.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 24 Kasım Öğretmenler Günü vesilesiyle mesaj yayımladı.