"Cumhurbaşkanı Erdoğan" haberleri

Bülent Arınç, Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu üyeliği görevinden ayrıldığını açıkladı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Eğitim-öğretim sistemimizin taşıyıcı sütunu öğretmenlerimizin mali ve sosyal imkanlarını güçlendirmeyi kendimize vazife addediyoruz..
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın isim vermeden yaptığı açıklamalara yanıt veren YİK Üyesi Bülent Arınç, istifa ettiğine dair iddiaları yalanlayarak "Dünkü konuşma..
Cumhurbaşkanı Erdoğan, G-20 Liderler Zirvesi'ne canlı bağlantıyla katıldı. Erdoğan, "Yunanistan ve Rum kesiminin provokasyonlarına rağmen Doğu Akdeniz'de s..
"Terör örgütleriyle kol kola olanlarla biz birlikte olamayız" diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Geçmişte birlikte çalışmış olsak bile hiç kimsenin şahsi ifadel..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Çamlıca'da eski televizyon kulelerinin kaldırılışını helikopter ile inceledi.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye İhracatçılar Meclis (TİM) heyetini kabul etti.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, koronavirüs tedbirlerine ilişkin yeni kararları açıkladı. Buna göre hafta sonu 81 ilde sokağa çıkma kısıtlaması getirildi. Peki han..
Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul'da alevlere teslim olan tarihi Vaniköy Camii ile ilgili "Camimizi en kısa sürede tarihi dokusuna ve aslına uygun şekilde ay..
Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Ekonomi, hukuk ve demokraside yepyeni bir seferberlik başlatıyoruz" dedi. Avrupa'daki koronavirüs önlemlerine işaret eden Erdoğan,..
Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Yerli ve uluslararası yatırımcıları süratle yeni yatırımlara başlamaya çağırıyorum" açıklamasında bulundu.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Uluslararası Yatırımcılar Derneği (YASED) Yönetim Kurulu üyelerini kabul etti.
Cumhurbaşkanı Erdoğan Azerbaycan'ın "Bayrak Günü" nedeniyle mesaj yayınladı. Erdoğan yayınladığı mesajda, "Azerbaycan'ın Dağlık Karabağ'daki topraklarını ö..
Cumhurbaşkanı Erdoğan Viyana'daki terör saldırısında yaralanmasına rağmen diğer yaralılara yardıma koşan ve vurulan bir polis memurunu ambulansa taşıyarak..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Avrupalı Müslümanlar, sistematik olarak ayrımcılığa uğramakta, hak ve özgürlükleri ellerinden alınmaktadır." dedi.
Samsun'da konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Türkiye'yi terörle dize getiremediler, Türkiye'ye darbeyle yıkamadılar, Türkiye'yi tehditle, kuşatmayla, ambargoy..
CHP, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile ilgili ahlaksız karikatürü yayınlayan Fransız dergisi Charlie Hebdo'ya sert tepki gösterdi. Altay, "Hiçbir ülke Cumhurbaşkan..
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hollanda'da aşırı sağcı Özgürlük Partisi lideri Wilders hakkında hakaret içerikli paylaşımları nedeniyle suç duyurusunda bulundu.
Cumhurbaşkanı Erdoğan yaptığı açıklamada "Türkiye artık bu tür saldırılarla dizayn edilebilen, yönlendirilen, meşgul edilen bir ülke değildir." ifadelerini..
Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Berlin'de camiye polis operasyonunu şiddetle kınıyorum" ifadelerini kullanarak Avrupa'ya sert tepki gösterdi.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Büyük Birlik Partisi Genel Başkanlığına yeniden seçilen Mustafa Destici'yi tebrik etti.
Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün yaptığı açıklamada, 5 ve 9. sınıfların 2 Kasım'da yüz yüze eğitime başlayacağını açıkladı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kabine Toplantısının ardından önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan, "Azerbaycan'ın işgal altındaki topraklarını kurtarma mücadelesi..
Emlak vergisinden trafik cezalarına kadar kamu kurumlarına olan borçların ödemesinin kolaylaştırılması ve ertelenmesi için yeni paket hazırlanıyor. Erdoğan..
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ukrayna Devlet Başkanı Zelenskiy ile ortak basın toplantısı düzenledi. Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklamasında "Türkiye Kırım'ın yasa dı..
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç ve beraberindeki üyeleri kabul etti.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi.
"Azerbaycan'ın işgal altındaki topraklarını kurtarmak için verdiği mücadeleyi selamlıyorum" diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Minsk Üçlüsü olarak bu sorunu çöz..
Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Biz, rükuda Allah'ın huzurunda eğiliriz. Başka hiçbir gücün önünde eğilmedik, eğilmeyiz." ifadesini kullandığı bir mitinginin görün..
Cumhurbaşkanı Erdoğan yarın, Katar ve Kuveyt'e günübirlik ziyaret gerçekleştirecek.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'la düzenlenen ortan basın toplantısında konuşan KKTC Başbakanı Ersin Tatar, 46 yıldır kapalı olan Maraş'ta sahilin perşembe günü açıl..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg'i Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde kabul etti.
Cumhurbaşkanı Erdoğan Kabine Toplantısı sonrası yaptığı açıklamada, "Azerbaycan'ın işgal altındaki topraklarını kurtarma mücadelesine destek vermek her onu..
Cumurbaşkanı Erdoğan, Libya Ulusal Mutabakat Hükûmeti Başkanlık Konseyi Başkanı Serrac'ı Vahdettin Köşkü'nde kabul etti.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Tarihi mesuliyetimiz yok denecek kadar az olmasına rağmen iklim değişikliği ile mücadelede en ön saflarda yer alıyoruz." dedi.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gaziantep 5.Organize Sanayi Bölgesinde kurulan 300 fabrikanın açılış töreninde yaptığı açıklamada önemli açıklamalarda..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Moldova Cumhurbaşkanı Igor Dodon ile telefonda görüştü.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Birleşmiş Milletler (BM) Genel Kuruluna hitabında İsrail'e yönelik eleştirileri, İsrail Büyükelçisi'ne salonu terk et..
Cumhurbaşkanı Erdoğan, BM'nin kuruluşunun 75. yıldönümü nedeniyle video mesaj yayınladı. Erdoğan, "BM sistemini yeniden etkin kılmak için reform gerekiyor...
Cumhurbaşkanı Erdoğan sosyal medyadan yaptığı açıklamada "Israrlı provakasyonlara asla aldırış etmemekteyiz" dedi.
"CHP'li önemli bir isim Beştepe'de Cumhurbaşkanı Erdoğan'la görüştü" iddialarını yorumlayan CHP lideri Kılıçdaroğlu, "Devletin en kilit noktasındaki isimle..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ni daha ileriye nasıl taşırız, eksiklerini, aksaklıklarını nasıl düzeltiriz onun yoll..
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Çin Halk Cumhuriyeti Devlet Başkanı Şi Cinping tarafından resmi törenle karşılandı.