Masumlar Apartmanı 24. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! İnci, Han'ın büyük sırrını öğreniyor mu?

TRT 1'in reyting rekortmeni dizisi 'nın 24. bölüm fragmanı yayınlandı. Merakla beklenen yeni bölümde, İnci'nin Han'ı gece yarısı çöplükte bulması dikkat çekiyor.

27.02.2021 11:05 | Son Güncelleme : 27.02.2021 11:08

Başrollerinde Ezgi Mola, Zeynep Dizdar, Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah'ın yer aldığı Masumlar Apartmanı'nın yeni bölümü 2 Mart'ta seyirciyle buluşacak. Psikiyatr Gülseren Budayıcıoğlu'nun kitabından uyarlanan ve gerçek bir hikayeyi anlatan Masumlar Apartmanı'nın 24. yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

MASUMLAR APARTMANI 24. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Masumlar Apartmanı yeni bölümde Naci ve Safiye bir kez daha dışarıya çıkacak. Naci bu defa Safiye'ye sürpriz yaparak unutmadığı aşkını hiç beklemediği bir yere götürecek.

Yeni bölümde, Naci'nin Safiye ve Gülben'le birlikte çöp eve girmesi de dikkat çekiyor. Gülben'in "Abla bu adam seni çok seviyor" sözleri Safiye'yi etkiliyor.

Diğer yandan ise Han'ın gizli arabasını bulan ve bagajdan çıkan silah ve vitrin mankenini görünce şok yaşayan İnci bu defa eşini takip etmeye başlıyor. Han'ın gece yarısı gittiği çöplüğü bulan İnci, Han'ı eski kıyafetlerle çöplükte yakalıyor.

Öte yandan, tek hayali sevdiği adamla evlenebilmek olan Gülben’in gelinlik giyiyor ve Esat’a yakalanıyor.  

MASUMLAR APARTMANI DİZİSİNİN KONUSU

Senaryosu Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitabından alınarak hazırlanan ve gerçek hayata dayalı hikayelerden oluşan dizide, psikolojik sorunlarla boğuşan bir ailenin yaşadığı sıkıntılar ve aile olmanın sağladığı dayanışma ile bu sıkıntıların üstesinden gelmek için sergilediği çabalar anlatılıyor.

MASUMLAR APARTMANI 24. BÖLÜM FRAGMANI

Masumlar Apartmanı, her salı saat 20.00'de TRT 1'de ekrana geliyor. 

Kaynak: Haber Global

Sıradaki Haber Yükleniyor