Masumlar Apartmanı oyuncuları bölüm başına ne kadar kazanıyor? Ücretler dudak uçuklattı

Masumlar Apartmanı oyuncuları bölüm başına ne kadar kazanıyor? Ücretler dudak uçuklattı

Gerçek bir hayat hikayesini konu alan Masumlar Apartmanı dizisinin başarılı performanslarıyla dikkat çeken oyuncularının bölüm başına kazandıkları ücretler merak ediliyor.

Dr. Gülseren Budayıcıoğlu'nun 'Madalyonun içi' romanı kitabının 'Çöp Apartman' bölümünden uyarlanan Masumlar Apartmanı dizisi, her salı TRT 1'de reyting mücadelesinden galip çıkıyor. 

Ezgi Mola, Birkan Sokullu, Merve Dizdar, Farah Zeynep Abdullah gibi başarılı oyuncuları kadrosunda bulunduran dizide ünlü isimlerin ne kadar kazandığı seyirci tarafından araştırılıyor.

İŞTE İDDİA EDİLEN OYUNCU ÜCRETLERİ...

TV100'de yer alan habere göre, Masumlar Apartmanı dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan Ezgi Mola bölüm başına 90 bin TL, Merve Dizdar 88 bin TL, Farah Zeynep Abdullah 85 bin TL, Birkan Sokullu 85 bin TL, Gizem Katmer 30 bin TL, Emir Özden 25 bin TL, Uğur Uzunel 25 bin TL ve Tansel Öngel 40 bin TL kazanıyor.

Yapımcı ya da oyunculardan kazandıkları miktarlarla ilgili herhangi bir açıklama yapılmadı.

MASUMLAR APARTMANI 23. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Han, Esra’ya yaptığı açıklamalarla durumu bir kez daha kurtardığını düşünürken, Esra’nın çok daha fazlasını gördüğünden habersizdir. Esra öğrendiklerinin şokuyla ne yapacağını bilmez haldedir. Sonunda İnci’ye anlatır. İnci için durum bu kez sadece bir şüpheden ibaret olmaktan çıkmıştır. Araştırmaya girişir.

Naci ise Safiye’ye bu sefer öncekinden çok daha büyük bir sürpriz hazırlar. Ancak işler planladığı gibi gitmez. Artık Naci için gerçeklerle yüzleşme vaktidir.Hikmet’in hastalığı yüzünden yaşadığı kafa karışıklığı, Gülben ve Esat’ı çok zor bir durumda bırakır. Neriman ise okulda Gamze’nin meydan okumasını kabul eder ve yepyeni bir heyecan keşfeder. Bu keşif, onu hiç tanımadığı tehlikeli sulara yönlendirir. Esra’nın apartmandan gelen kokuyu takip etmesi ise ortalığı iyice karıştıracak olaylar silsilesini başlatır.

MASUMLAR APARTMANI 24. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Masumlar Apartmanı'nın merakla beklenen 24. bölümünden ilk fragman henüz yayınlanmadı. 

Kaynak: Haber Global

Masumlar Apartmanı Dizi Haberleri