Masumlar Apartmanı

Masumlar Apartmanı

TRT 1'in sevilen dizisi Masumlar Apartmanı, yayınlanmaya başladığı ilk günden beri büyük bir ilgiyle izleniyor. Her hafta saat 20.00'de ekrana gelen Masumlar Apartmanı'nın gerçek hayattan izler taşıması dikkat çekiyor. 

MASUMLAR APARTMANI HANGİ KİTAPTAN UYARLAMA?

Masumlar Apartmanı, Gülseren Buğdaycıoğlu’na ait olan ve Haziran 2020 tarihinde yayınlanan 'Madalyonun İçi' adlı kitabın 'Çöp Ev' bölümünden Deniz Madanoğlu tarafından uyarlandı. Dizinin yönetmen koltuğunda Çağrı Lostuvalı otururken, Tolga Çetin dizide görüntü yönetmeni olarak yer alıyor.

OGM Medya imzalı olan dizinin ilk bölümü 15 Eylül 2020 tarihinde yayınlandı.

MASUMLAR APARTMANI'NIN KONUSU NE?

Korumacı dedesi ve erkek kardeşiyle birlikte yaşayan İnci’nin hayatı (Farah Zeynep Abdullah), yaptığı bir kazadan dolayı tamamen değişir. İnci, ailesi büyük sırlarla çevrili olan Han’ın arabasına çarpar ve ikilinin yolları böylelikle kesişir.

Safiye (Ezgi Mola), Gülben (Merve Dizdar) ve Neriman (Gizem Katmer) yaşamı takıntılarla dolu üç kız kardeştir. Han ise hasta babalarının da içinde bulunduğu bu aileyle gerçek dünyayla arasındaki tek bağlantıdır. Han’ın bu yaşamdaki tek amacı iş ve ev arasında mekik dokuyarak bu aileyi ayakta tutmaktır ancak Han’ın dünyası İnci’yi (Zeynep Farah Abdullah) gördüğü o ilk anda değişir. İnci’ye aşık olan Han, ilk defa kendi mutluluğunun peşinden koşturacaktır. Takıntılı yaşamlarından dolayı her günü diken üstünde geçiren Derenoğlu ailesinin hayatı, İnci ve Safiye’nin yıllar sonra ortaya çıkan aşkı Naci’yle birlikte daha da kontrolden çıkacak ve ortalık iyice karışacaktır.

MASUMLAR APARTMANI'NIN OYUNCULARI KİMLER?

Dizinin başrollerinde sekiz yıl aradan sonra yeniden dizi setine dönen Ezgi Mola, Merve Dizdar, Birkan Sokullu, Zeynep Farah Abdullah ve Uğur Uzunel bulunuyor.

Devamını okumak için tıklayınız
TRT 1'in reyting rekortmeni dizisi Masumlar Apartmanı'nda Esat karakterini canlandıran Uğur Uzunel, Anka isimli yeni filmdeki rolü için ileri sürüş teknikl..
TRT 1'in reyting rekortmeni dizisi Masumlar Apartmanı'ndan sezon finali bölümünde ayrılan Farah Zeynep Abdullah, projeden ayrıldığı için kendisine sitem ed..
TRT 1'in reyting rekortmeni dizisi Masumlar Apartmanı'nda Gülben karakterini canlandıran Merve Dizdar, özel hayatına dair samimi açıklamalarda bulundu. Boş..
TRT 1'in reyting rekortmeni dizileri Masumlar Apartmanı ve Gönül Dağı, yaz sezonunda yine izleyici karşısında olacak. Sevilen dizilerin yeni sezon tarihler..
TRT1'in sevilen dizisi Masumlar Apartmanı'nda iki kız kardeş Safiye ve Gülben karakterlerini canlandıran Merve Dizdar ve Ezgi Mola tatile çıktı. Keyifli an..
Masumlar Apartmanı dizisinde 'İnci' karakterine hayat veren Farah Zeynep Abdullah, sosyal medya sayfasından yeni imajını paylaştı.
TV8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisi, bu akşam sezon finali bölümüyle ekranlara gelecek. Dizinin 42. bölümüne, Masumlar Apartmanı'nın Gülben'i Me..
Ünlü psikiyatr ve yazar Gülseren Budayıcıoğlu, sevilen dizi Masumlar Apartmanı'yla ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Budayıcıoğlu, "Masumlar Apartmanı'n..
Masumlar Apartmanı dizisinde sergilediği başarılı performansla dikkat çeken Merve Dizdar, kendisi gibi oyuncu olan eşi Gürhan Altundaşar'ın tüm arkadaşları..
TRT1'de yayınlanan Masumlar Apartmanı'nda Safiye'yi canlandıran Ezgi Mola, dizinin sezon finali yapmasının ardından evinde tadilata başladı. Geçtiğimiz ayl..
TRT 1'de yayınlanan Masumlar Apartmanı'nda Han'ı canlandıran Birkan Sokullu, dizinin sezon finali yapmasının ardından sevgilisi Eda Gürkaynak'la birlikte t..
TRT 1'de yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisine sezon finali bölümüyle veda eden Farah Zeynep Abdullah, tüm ekibe çok özel bir sürpriz yaptı.
TRT 1'in reyting rekortmeni dizisi Masumlar Apartmanı, dün akşam 37. bölümüyle sezon finali yaptı. İzleyicilere yine soluksuz izlenen sahneler sunan dizide..
TRT 1'de Masumlar Apartmanı dizisinin sezon finali yayınlandı. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için internete yüklenen 8 Haziran Salı günü tarihli..
Bir süredir ekranlardan uzak olan oyuncu Fahriye Evcen'in Masumlar Apartmanı dizisinin kadrosuna katıldığı iddia edildi.
TRT 1'de yayınlanan Masumlar Apartmanı'nda İnci karakterini canlandıran Farah Zeynep Abdullah'ın diziye veda edeceği öne sürülmüştü. Ünlü oyuncu Twitter he..
TRT 1'de Masumlar Apartmanı dizisinin 36. bölümü yayınlandı. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için internete yüklenen 1 Haziran Salı günü yayınlana..
TRT 1'de yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisinde İnci karakterini canlandıran Farah Zeynep Abdullah'ın diziye veda edeceği iddia edilirken, ünlü oyuncu Twi..
TRT 1'de Masumlar Apartmanı dizisinin 35. bölümü yayınlandı. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için internete yüklenen 25 Mayıs Salı günü yayınlanan..
TRT 1'in reyting rekortmeni dizisi Masumlar Apartmanı'nda İnci'yi canlandıran Farah Zeynep Abdullah, setten eğlenceli anları sosyal medya hesabından paylaş..
TRT 1'de Masumlar Apartmanı dizisinin 34. bölümü yayınlandı. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için internete yüklenen 18 Mayıs Salı günü yayınlanan..
Masumlar Apartmanı'nda canlandırdığı Gülben karakteriyle izleyiciden tam not alan Merve Dizdar'ın annesiyle olan benzerliği dikkat çekti.
TRT 1'in reyting rekortmeni dizisi Masumlar Apartmanı'nda temizlik takıntısı olan Safiye karakterini canlandıran Ezgi Mola, ev temizliğinde hızını alamadı...
TRT 1'de Masumlar Apartmanı dizisinin 33. bölümü yayınlandı. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için internete yüklenen 11 Mayıs Salı günü yayınlanan..
Çok okunan ve diziye dönüşüp reyting rekorları kıran kitapların yazarı psikiyatr Gülseren Budayıcıoğlu, son döneme damga vuran yapımlar hakkında konuştu. B..
Gerçek hayat hikayelerinden uyarlanan Masumlar Apartmanı dizisine yeni oyuncular dahil olmaya devam ediyor. Sevilen diziye tiyatro oyuncusu Selim Can Yalçı..
TRT 1'de Masumlar Apartmanı dizisinin 32. bölümü yayınlandı. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için internete yüklenen 4 Mayıs Salı günü yayınlanan..
Farah Zeynep Abdullah, dizi setlerinin tam kapanmada devam etmesi kararına isyan ederek gündem olmuştu. Ünlü oyuncu şimdi de Sağlık Bakanı'na seslenerek se..
TRT 1'in reyting rekortmeni dizisi Masumlar Apartmanı'nda İnci'yi canlandıran Farah Zeynep Abdullah, tam kapanma kararları arasında yer alan dizi setlerini..
Gerçek hayat hikayelerinden uyarlanan Masumlar Apartmanı'nın 31. bölümü dün akşam ekrana geldi. Reyting rekortmeni dizinin son bölümüne Gülben'in değişimi..
TRT 1'de Masumlar Apartmanı dizisinin 31. bölümü yayınlandı. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için internete yüklenen 27 Nisan Salı günü yayınlanan..
Gerçek hayat hikayelerinden uyarlanan Masumlar Apartmanı'nın merakla beklenen 31. bölüm fragmanı yayınlandı. Han'ın kazan dairesinde sakladığı Naci, oradan..
Masumlar Apartmanı'nın Safiye'si Ezgi Mola, dizi setinde yaşadığı bir olayı ilk kez anlattı. Ezgi Mola, "Safiye'nin ilk defa dışarı çıktığı sahnelerin çeki..
TRT 1'de Masumlar Apartmanı dizisinin 30. bölümü yayınlandı. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için internete yüklenen 20 Nisan Salı günü yayınlanan..
TRT 1'in reyting rekortmeni dizisi Masumlar Apartmanı'nda Naci karakterinin akıbeti merak ediliyordu. Haber Global ekranlarında yayınlanan Candaş Tolga Işı..
Masumlar Apartmanı'nın yıldızları Merve Dizdar, Ezgi Mola ve Farah Zeynep Abdullah, Candaş Tolga Işık'ın sunduğu Az Önce Konuştum programına konuk oldu. Di..
Masumlar Apartmanı'nın yıldızları Merve Dizdar, Ezgi Mola ve Farah Zeynep Abdullah, Candaş Tolga Işık'ın sunduğu Az Önce Konuştum programına konuk oldu. Re..
Masumlar Apartmanı'nın yıldızları Ezgi Mola, Farah Zeynep Abdullah ve Merve Dizdar, Candaş Tolga Işık'ın sunduğu Az Önce Konuştum'a konuk oldu. Dizinin Saf..
TRT 1'in reyting rekortmeni dizisi Masumlar Apartmanı'nın merakla beklenen 30. bölüm fragmanı yayınlandı. Kazan dairesinde saldırıya uğrayan Esra, her şeyi..
13 Nisan tarihinde ekranlara gelen dizilerin reyting sonuçları belli oldu. Baraj, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Masumlar Apartmanı, Hekimoğlu gibi pek ço..
TRT 1'de Masumlar Apartmanı dizisinin 29. bölümü yayınlandı. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için internete yüklenen 13 Nisan Salı günü yayınlanan..
TRT 1'in reyting rekortmeni dizisi Masumlar Apartmanı'nda Naci'yi canlandıran Deniz Tansel Öngel senaryo gereği diziye bir süre ara verdi. Sevilen oyuncu y..
Gerçek hayatlardan uyarlanan Masumlar Apartmanı dizisinin ana karakterlerinin hayatları merak ediliyor. Özellikle son bölümlerde dikkat çeken Han'ın hastal..
Ünlü psikiyatr Gülseren Budayıcıoğlu'nun kaleminden çıkıp ekrana uyarlanan eserler sezona damga vurdu. Masumlar Apartmanı, Kırmızı Oda, Doğduğun Ev Kaderin..
6 Nisan tarihinde ekranlara gelen dizilerin reyting sonuçları belli oldu. Masumlar Apartmanı, Baraj, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Hekimoğlu gibi pek çok..
TRT 1'in reyting rekortmeni dizisi Masumlar Apartmanı'nın 28. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Merakla beklenen Masumlar Apartmanı 28. bölümde şoke edecek yen..
2018 yılında nikah masasına oturan Masumlar Apartmanı'nın Gülben'i Merve Dizdar ile Gürhan Altundaşar'dan sosyal medyaya damga vuran bir paylaşım geldi. In..
TRT 1'de Masumlar Apartmanı dizisinin 28. bölümü yayınlandı. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için internete yüklenen 6 Nisan Salı günü yayınlanan..
TRT 1'in sevilen dizisi Masumlar Apartmanı'nda Safiye'yi canlandıran Ezgi Mola, 37 yaşına girdi. Ünlü oyuncu doğum gününü sevgilisi Mustafa Aksakkallı ile..
Türkiye A Milli Takımı'nın 2022 FIFA Dünya Kupası Elemeleri'ni canlı yayınla ekrana taşıyan TRT 1, 30 Mart Salı akşamı oynanacak Türkiye - Letonya maçı içi..
TRT 1'in reyting rekortmeni dizisi Masumlar Apartmanı'nın 28. bölüm fragmanı yayınlandı. İşlerin iyice karışacağı yeni bölümde, Han'ın herkesten sakladığı..
23 Mart tarihinde ekranlara gelen dizilerin reyting sonuçları belli oldu. Benim Adım Melek, Doğduğun Ev kaderindir kolaj bölümü, Eşkıya Dünyaya ve Baraj gi..
Gerçek hayat hikayelerinden uyarlanan Masumlar Apartmanı dizisinin 27 bölümü dün akşam ekrana geldi. Son bölümle ilgili başrol oyuncuları Ezgi Mola ve Deni..
TRT 1 reyting rekortmeni dizisi Masumlar Apartmanı'nda koronavirüs krizi yaşandı. Dizide Esat'ı canlandıran Uğur Uzunel'in korona testi pozitif çıkınca set..
TRT 1'de Masumlar Apartmanı dizisinin 27. bölümü yayınlandı. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için internete yüklenen 23 Mart Salı günü yayınlanan..
TRT 1'in reyting rekortmeni dizi Masumlar Apartmanı'nda koronavirüs paniği yaşandı. Dizide Esat karakterini canlandıran Uğur Uzunel'in koronavirüse yakalan..
TRT 1'in reyting rekortmeni dizisi Masumlar Apartmanı'nda akıbeti seyirci tarafından merak edilen Naci karakteriyle ilgili yeni bir gelişme yaşandı.
TRT1'in reyting rekortmeni dizisi Masumlar Apartmanı'nda Safiye'yi canlandıran Ezgi Mola'nın Instagram hesabından paylaştığı bir TBT sosyal medyayı salladı..
Gerçek hikayelerden uyarlanan Masumlar Apartmanı dizisinin 26. bölümü dün akşam ekrana geldi. TRT 1'de yayınlanan dizisinin son bölümünde yönetmenin bile f..
TRT 1'in reyting rekortmeni dizisi Masumlar Apartmanı'nın 26. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölüm fragmanında Naci'nin hastalığının tetiklenmesi akı..
TRT 1'de Masumlar Apartmanı dizisinin 26. bölümü yayınlandı. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için internete yüklenen 16 Mart Salı günü yayınlanan..
OGM Pictures'ın TRT 1 için çektiği Masumlar Apartmanı dizisine, yine aynı yapımın imzasını taşıyan Kırmızı Oda dizisinden flaş bir transfer olacağı iddia e..
TRT 1'de Masumlar Apartmanı dizisinin 25. bölümü yayınlandı. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için internete yüklenen 9 Mart Salı günü yayınlanan M..
Sevilen dizi Masumlar Apartmanı'nda sergilediği başarılı performansıyla öne çıkan Ezgi Mola, bir dergiye kapak oldu. Objektif karşısında birbirinden güzel..
TRT 1'in salı akşamlarına damgasını vuran dizisi Masumlar Apartmanı'nın 25. bölümünden ilk fragman yayınlandı. Yeni bölümde, zor günler geçiren İnci'nin Sa..
TRT 1'de yayınlanan Masumlar Apartmanı'nın Safiye'si Ezgi Mola, yeni filminin çekimleri için İstanbul'da olan ünlü aktör Jason Statham'a ulaşamayınca sosya..
TRT 1'de Masumlar Apartmanı dizisinin 24. bölümü yayınlandı. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için internete yüklenen 2 Mart Salı günü yayınlanan M..
Gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanan Masumlar Apartmanı dizisinde Esra karakterini canlandıran Esra Ruşen, 24. yeni bölüme dair önemli bir sahnenin foto..
TRT 1'in reyting rekortmeni dizisi Masumlar Apartmanı'nın 24. bölüm fragmanı yayınlandı. Merakla beklenen yeni bölümde, İnci'nin Han'ı gece yarısı çöplükte..
Gerçek bir hayat hikayesini konu alan Masumlar Apartmanı dizisinin başarılı performanslarıyla dikkat çeken oyuncularının bölüm başına kazandıkları ücretler..
Oyuncu Tansel Öngel'in Masumlar Apartmanı dizisine senaryo gereği veda etmesi beklenirken yepyeni bir iddia ortaya atıldı. 
TRT 1'in reyting rekortmeni dizisi Masumlar Apartmanı'nın 23. bölüm fragmanı yayınlandı. Merakla beklenen bölüme, Safiye'nin lise aşkı Naci'yle dışarı çıkm..
TRT 1'in sevilen dizisi Masumlar Apartmanı'nda Safiye karakterini canlandıran Ezgi Mola, sosyal medya hesabından doğal halini gözler önüne serdi.
TRT 1'de Masumlar Apartmanı dizisinin 22. bölümü yayınlandı. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için internete yüklenen 16 Şubat Salı yayınlanan Masu..
TRT 1 ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Masumlar Apartmanı'nın 22. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölüm fragmanında Han'ın ilk bölümlerden beri sakla..
Her fırsatta doğallıktan yana olduğunu belirten Merve Dizdar'ın makyajlı bir pozu sosyal medyada dikkat çekti. Başarılı oyuncunun makyajlı hali de beğeni t..
Masumlar Apartmanı dizisinin 21. bölümü yayınlandı. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için internete yüklenen 9 Şubat Salı yayınlanan Masumlar Apart..
Masumlar Apartmanı dizisinde Naci karakterine hayat veren Tansel Öngel'in diziye ne zaman veda edeceği merak konusu oldu. Peki, Tansel Öngel dizinin kadros..
Masumlar Apartmanı dizisinde İnci karakterine hayat veren Farah Zeynep Abdullah, önceki gün Etiler'de görüntülendi. Geçtiğimiz günlerde MS (Multipl Skleroz..
TRT 1'in sevilen dizisi Masumlar Apartmanı'nın 21. bölüm fragmanı yayınlandı. Son bölümde Naci'yle dışarı çıkmaya karar veren Safiye'nin büyük değişimi her..
TRT1'in sevilen dizisi Masumlar Apartmanı'nın yeni bölümleri merakla bekleniyor. Seyirciyi her hafta ekran başına kilitlemeyi başaran Masumlar Apartmanı'nı..
Masumlar Apartmanı'nda Safiye'nin lise aşkı Naci karakterini canlandıran Tansel Öngel'in diziden ayrılıp ayrılmayacağı merak ediliyor. Sevilen oyuncunun Ma..
Masumlar Apartmanı dizisinin 20. bölümü yayınlandı. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için internete yüklenen 2 Şubat Salı yayınlanan Masumlar Apart..
TRT1'in sevilen dizisi Masumlar Apartmanı'nın 20. bölümünden ilk fragman yayınlandı. Gerçek hayattan uyarlanan dizinin yeni bölümünde Safiye'nin Naci'yle d..
TRT1'in başarılı dizisi Masumlar Apartmanı'na yeni oyuncular dahil olmaya devam ediyor. Gerçek hayata dayalı hikayeleri ekrana taşıyan yapımın oyuncu kadro..
Masumlar Apartmanı dizisinde Naci karakterini canlandıran ve başarılı oyunculuk performansıyla adından söz ettiren Tansel Öngel, sevilen dizi ve özel hayat..
TRT 1'in sevilen dizisi Masumlar Apartmanı'nın merakla beklenen 19. yeni bölümünden ilk fragman yayınlandı.
Masumlar Apartmanı'ndaki oyunculuk performansıyla beğeni toplayan Merve Dizdar, mesleğiyle ilgili endişesini açıkladı.
TRT 1'in başarılı dizisi Masumlar Apartmanı'nın 19. bölümünde, Farah Zeynep Abdullah'ın canlandırdığı İnci karakterinin yer almaması dikkat çekti. Finalde..
TRT 1'in ilgiyle takip edilen dizisi Masumlar Apartmanı'nın 17. bölümüne Safiye'nin kriz geçirdiği anlar damga vurdu. Han ile İnci'nin evlendiğini öğrenen..
Yeni yılın ilk haftasında ekrana ara veren Masumlar Apartmanı dizisinin merakla beklenen 17. yeni bölümünden ilk fragman yayınlandı.
TRT 1'in sevilen dizisi Masumlar Apartmanı'ndan yeni bölüm fragmanı gelmemesi merak uyandırdı. Salı akşamları ekrana gelen Masumlar Apartmanı'nın 17. bölüm..
TRT 1'in sevilen dizisi Masumlar Apartmanı'nın merakla beklenen 16. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölüme damga vuracak sahnede Safiye'nin gelinlik giymes..
TRT 1'in reyting rekortmeni dizisi Masumlar Apartmanı'nın ana karakterlerinin hayatları merak ediliyor. Özellikle son bölümlerde dikkat çeken Gülben isimli..
Gerçek hayattan uyarlanan Masumlar Apartmanı dizisinin en dikkat çeken karakteri Safiye'nin lise yıllarını canlandıran İrem Kübra Bakırtaş kimdir, kaç yaşı..
TRT 1'in sevilen dizisi Masumlar Apartmanı'nda Derenoğlu ailesinin en küçük kızı Neriman'ı canlandıran oyuncu Gizem Katmer kimdir, kaç yaşında?
TRT'de ekrana gelen ve her bölümüyle izleyiciden tam not almayı başaran Masumlar Apartmanı dizisiyle ilgili her detay merak uyandırıyor. Birçok izleyici Ma..