"siyanür" haberleri

Kağıthane'de, intihar etmek için internetten siyanür sipariş eden bir kişi, zehrin sahte çıkması sayesinde ölümden döndü. Siyanür zannettiği sıvıyı içerek..
Antalya'da eşi, oğlu ve kızını siyanürle zehirleyerek öldürüp, intihar eden Selim Şimşek'e ait senet ele geçirilen 'pitonlu tefeci çetesi'nin Şimşek'in kay..
Van'da, İran'a gidecek bir TIR'da 18 ton 'sodyum siyanür' ele geçirildi. Varillerin üzerine 'sodyum' yazıldığı yapılan araştırmalar ile varillerin içinde '..
İstanbul Fatih'te 4 kardeşin siyanürle intihar etmesinin ardından Türkiye, dehşete düşüren olaylarla karşıya kalmıştı. Resmi Gazete'deki karara göre siyanü..
Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum: "Mevzuat değişikliğiyle piyasa ve internetten siyanür bileşiklerini içeren maddelerin satışına yasak getiriyoruz."
Kahramanmaraş'ta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a gönderilmek üzere PTT'ye bırakılan mektubun üzerinde 'siyanür içilecek' kelimesi yazması üzerine AFAD..
Fatih, Antalya ve Bakırköy'de siyanürle gerçekleşen ölümleri değerlendiren uzmanlar, her üç olayda da eylemi gerçekleştiren kişi eğer yaşasaydı "kasten öld..
Türkiye'de art arda yaşanan intihar ve cinayet vakalarıyla birlikte adını sıkça duyduğumuz siyanür büyük merak konusu oldu. Peki, siyanür nedir? Siyanürün..
Türkiye'deki bazı ölümlerde çeşitli bulguları tespit edilen siyanürün hukuka uygun olmamasına rağmen çeşitli platform ve yerlerde satışının yapılması yasal..
Fatih'te ölen kardeşlerin cenazelerinin nakil ve defin hizmetlerini İstanbul Valiliği karşılayacak
Antalya'da 8 katlı bir binanın en üst katında oturan 4 kişi ölü bulundu. Evdeki cesetlerin Selim Şimşek, eşi Sultan Şimşek'e ile çocukları Ceren Şimşek ve..
İstanbul'un Fatih ilçesinde evlerinde ölü bulunan 4 kardeşin Mersin'de yaşayan üvey kardeşleri Sebile İnan ile Nebile Atış, "Biz de istemeyiz kardeşlerimiz..
Fatih'te 4 kardeşin kanlarında siyanür çıkmasının ardından gözler yeniden siyanüre çevrildi. Peki ölümcül sebeplere yol açan siyanür nedir, siyanüre ulaşma..
Fatih'te kapısına 'Dikkat siyanür var' yazılı not astıkları evlerinde cansız bedenleri bulunan 2'si kadın 4 kardeşin, ön otopside siyanür içerek intihar et..
İzmir'in Bayraklı ilçesinde şerbet diye içirdiği siyanürlü sıvıyla anne ve babasını öldüren üniversite öğrencisi Mahmut Can Kalkan, hakim karşısına çıktı...
Anne ve babasını siyanürlü sıvıyla öldüren Mahmut Can Kalkan için iki kez ağırlaştırılmış müebbet ve 20 yıla kadar hapis cezası istendi. Kalkan ifadesinde..