Çukur

Çukur

Çukur dizisi, Show TV ekranlarında 4 sezondur izleyici karşısına çıkıyor. İlk bölümü 23 Ekim 2017 tarihinde yayınlanan Çukur'un başrollerinde, Aras Bulut İynemli, Perihan Savaş ve Erkan Kolçak Köstendil gibi ünlü isimler yer alıyor. 

Senaryosunu Gökhan Horzum'un kaleme aldığı Çukur'un yönetmenliğini Sinan Öztürk üstleniyor. Çukur'da oyuncu kadrosunda yer alan diğer isimler ise şöyle, 

Barış Arduç, Nur Sürer, Mustafa Avkıran, Rıza Kocaoğlu, Öner Erkan, Necip Memili, Damla Sönmez, Berkay Ateş, Cihangir Ceyhan, Kubilay Aka, Hazal Subaşı, Burak Dakak, Hare Sürel, Kadir Çermik,İrem Altuğ, Boncuk Yılmaz, Mustafa Kırantepe, Ece Yaşar, Cem Uslu, Aytaç Uşun, Ferit Kaya, İlkay Akdağlı.

Çukur, Show TV'de her pazartesi saat 20.00'de yayınlanıyor. 

Devamını okumak için tıklayınız
İzmir'in Karaburun'da satın aldıkları birinci derece doğal SİT alanında kalan tarlaya inşaat yapmaya çalıştıkları iddialarıyla gündeme gelen Çukur dizisi o..
Geçtiğimiz günlerde ekranlara veda eden Çukur dizisinden sürpriz bir aşk daha çıktı.
Ekranların sevilen dizisi Çukur, final bölümüyle 4 sezonluk ekran macerasını tamamladı. Ancak finalde Yamaç Koçovalı'nın ölüp ölmediğiyle ilgili seyircinin..
Show TV'de Çukur dizisinin finali yani 4. sezon 39. bölümü (131. bölüm) yayınlandı. İşte kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için internete yüklenen 7..
Show TV'nin fenomen dizisi Çukur, bu akşam 131. bölümüyle ekranlara veda ediyor. Yamaç Koçovalı ve Şahram'ın teke tek mücadele ettiği heyecan dolu final bö..
Kırmızı Oda'nın Sadi'si Erkan Petekkaya'nın Kerimcan Durmaz'ı hedef alarak Acun Ilıcalı'ya söylediği sözler gündem olmuştu. Petekkaya'nın sözlerine Tuğba E..
Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Necip Memili'nin yer aldığı Çukur'un final bölümüne sürpriz bir isim konuk oluyor.
Show TV'nin fenomen dizisi Çukur dizisinin setinde tanışıp aşk yaşamaya başlayan Ece Yaşar ile Öner Erkan yollarını ayırdı.
Show TV'nin fenomen dizisi Çukur'un final bölümünde Dilan Çiçek Deniz'in rol alacağı iddia edildi. Dizi hayranlarının gündeme taşıdığı iddia sosyal medyayı..
Show TV'nin fenomen dizisi Çukur'un 130. bölümü dün akşam ekranlara geldi. Tansiyonun hız kesmediği dizide Yamaç karakterinin boğulması ekrana geldi. Peki..
31 Mayıs tarihinde ekranlara gelen dizilerin reyting sonuçları belli oldu. Çukur, Kağıt Ev, Maraşlı, Uyanış Büyük Selçuklu dün akşam televizyon ekranlarınd..
Show TV'de yayınlanan Çukur dizisinin 4. sezon 38. bölümü (130. bölüm) yayınlandı. Bu bölümde gerilim iyice arttı. İşte kaçıranlar ve yeniden izlemek istey..
Show TV'de yayınlanan Çukur dizisinin 4. sezon 37. bölümü (129. bölüm) yayınlandı. Bu bölümde gerilim iyice arttı. İşte kaçıranlar ve yeniden izlemek istey..
Show TV'nin reyting rekortmeni dizisi Çukur'da final yaklaşırken, olaylar daha da karışıyor. Yamaç'la Efsun'un evleneceği bölümün sonunda Çukur'un yeni dü..
Show TV'nin efsane dizisi Çukur'da dört sezondur yer alan Aras Bulut İynemli, sosyal medya hesabından 19 Mayıs'a özel paylaşım yaptı ancak gönderisini daki..
Show TV'nin üç bölüm sonra final yapacak olan dizisi Çukur'un kadrosuna sürpriz bir isim dahil oldu.
Show TV'nin başarılı dizisi Çukur'un merakla beklenen 4. sezon 37. bölümünün yayınlanmayacağı haberleri bir anda gündemi sarstı. Peki Çukur'un yeni bölümü..
Show TV'nin final yapmaya hazırlanan dizisi Çukur'un 129. bölümü diziseverler tarafından merakla bekleniyordu. Aras Bulut İynemli'nin başrolde olduğu sevil..
Show TV'de yayınlanan Çukur dizisinin 4. sezon 36. bölümü (128. bölüm) yayınlandı. Bu bölümde gerilim iyice arttı. İşte kaçıranlar ve yeniden izlemek istey..
Show TV'nin eğlenceli programı Güldür Güldür, dün akşam yayınlanan bölümündeki Çukur dizisi skeciyle gündem oldu. İzleyenleri kahkahaya boğan skece Çukur'u..
Show TV'de yayınlanan Çukur dizisinin 4. sezon 35. bölümü (127. bölüm) yayınlandı. Bu bölümde gerilim iyice arttı. İşte kaçıranlar ve yeniden izlemek istey..
Show TV'de yayınlanan Çukur dizisinin 4. sezon 34. bölümü (126. bölüm) yayınlandı. Bu bölümde gerilim iyice arttı. İşte kaçıranlar ve yeniden izlemek istey..
Show TV'nin final yapmaya hazırlanan dizisi Çukur'dan ayrıldıktan sonra yeni projesi merak konusu olan Hazal Subaşı, Bizi Ayıran Çizgi ile sevenlerinin kar..
19 Nisan tarihinde ekranlara gelen dizilerin reyting sonuçları belli oldu. Çukur, Kağıt Ev, Maraşlı, Yasak Elma ve Uyanış: Büyük Selçuklu dün akşam televiz..
Show TV'nin fenomen dizisi Çukur'un dün akşam yayınlanan 125. bölümünde yine ayrılık rüzgarları esti. Yakın zamanda final yapacak olan diziye Celasun ve Ka..
Show TV'de yayınlanan Çukur dizisinin 4. sezon 33. bölümü (125. bölüm) yayınlandı. Bu bölümde gerilim iyice arttı. İşte kaçıranlar ve yeniden izlemek istey..
Arka Sokaklar, Çukur, Baraj, Yasak Elma ve Survivor'daki ihlaller sebebiyle yayıncı televizyon kanallarına idari para cezası verildi.
Ekranların fenomen dizisi Çukur'da Efsun karakterini canlandıran Damla Sönmez, 9 yıldır aşk yaşadığı sevgilisi Ushan Çakır ile yollarını ayırdı. Evlilik yo..
Show TV'de yayınlanan Çukur dizisinin 4. sezon 32. bölümü (124. bölüm) yayınlandı. Bu bölümde gerilim iyice arttı. İşte kaçıranlar ve yeniden izlemek istey..
Show TV'nin fenomen dizisi Çukur'da seyirciyi şoke eden bir ayrılık yaşandı. Dizide Celasun karakterini canlandıran Kubilay Aka, projeye veda etti.
5 Nisan tarihinde ekranlara gelen dizilerin reyting sonuçları belli oldu. Yasak Elma, Uyanış: Büyük Selçuklu, Çukur, Sefirin Kızı gibi pek çok yapım dün ak..
Show TV'de yayınlanan Çukur dizisinin 4. sezon 31. bölümü (123. bölüm) yayınlandı. Bu bölümde gerilim iyice arttı. İşte kaçıranlar ve yeniden izlemek istey..
Show TV'nin fenomen dizisi Çukur'da Efsun'u canlandıran Damla Sönmez, Erkan Kolçak Köstendil'le aynı karavanda olduğu sırada oryantal dans yaptı. O anlarda..
29 Mart tarihinde ekranlara gelen dizilerin reyting sonuçları belli oldu. Çukur, Maraşlı, Sefirin Kızı, Uyanış Büyük Selçuklu ve Yasak Elma gibi pek çok ya..
Show TV'de yayınlanan Çukur dizisinin 4. sezon 30. bölümü (122. bölüm) yayınlandı. Bu bölümde gerilim iyice arttı. İşte kaçıranlar ve yeniden izlemek istey..
Mayıs ayının sonunda final yapmaya hazırlanan Çukur'un Celasun'u Kubilay Aka, dizi bitmeden yeni bir projeye imza attı.
Show TV'de yayınlanan Çukur dizisinin 4. sezon 29. bölümü (121. bölüm) yayınlandı. Bu bölümde gerilim iyice arttı. İşte kaçıranlar ve yeniden izlemek istey..
Show TV'de yayınlanan Çukur dizisinin 4. sezon 28. bölümü (120. bölüm) yayınlandı. Bu bölümde gerilim iyice arttı. İşte kaçıranlar ve yeniden izlemek istey..
Son dönemin popüler oyuncuları arasında yer alan ve fenomen dizi Çukur'da başarılı bir oyunculuk performansı sergileyen Aras Bulut İynemli'nin yıllar önce..
Show TV'de yayınlanan Çukur dizisinin 4. sezon 27. bölümü (119. bölüm) yayınlandı. Bu bölümde gerilim iyice arttı. İşte kaçıranlar ve yeniden izlemek istey..
Ekranlara sezon sonunda veda etmeye hazırlanan Çukur dizisinden sürpriz haberler geldi. Dizi kadrosuna genç oyuncu Çağla Demir dahil olurken, Çukur'un Cela..
Show TV'de yayınlanan Çukur dizisinin 4. sezon 26. bölümü (118. bölüm) yayınlandı. Bu bölümde gerilim iyice arttı. İşte kaçıranlar ve yeniden izlemek istey..
TRT 1'in reyting rekortmeni dizisi Uyanış: Büyük Selçuklu'nun oyuncu kadrosuna Çukur'un yıldızı Barış Arduç'un dahil olacağı iddia edildi.
Çukur dizisinin 4. sezon 25. bölümü (117. bölüm) yayınlandı. Bu bölümde gerilim iyice arttı. İşte kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için internete y..
Show TV'nin fenomen dizisi Çukur, dün akşam 116. bölümüyle ekrana geldi. Sezon sonunda final yapacağı açıklanan Çukur'daki devamlılık hataları dikkatlerden..
Çukur dizisinin 4. sezon 24. bölümü (116. bölüm) yayınlandı. Bu bölümde gerilim iyice arttı. İşte kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için internete y..
Show TV'nin fenomen dizisi Çukur'dan ayırılan Hazal Subaşı, Netflix'le yeni bir dizi için görüşmeler yapıyor.
Çukur dizisinde Aliço karakterini canlandıran başarılı oyuncu Rıza Kocaoğlu, fenomen haline gelen dizinin final tarihini açıkladı.
Show TV'nin beğenilen fenomen dizisi Çukur için final bölümüne geri sayım başladı. 4. sezonuyla seyirci karşısına çıkan Çukur dizisinin final yapacağı tari..
Çukur dizisinde canlandırdığı Aliço karakteriyle beğeni toplayan Rıza Kocaoğlu, yaz aylarında aldığı kilolar nedeniyle çok konuşulmuştu. Temmuz ayında deto..
Çukur dizisinin 4. sezon 22. bölümü (114. bölüm) yayınlandı. Bu bölümde gerilim iyice arttı. İşte kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için internete y..
Fenerbahçe'nin eski teknik direktörü Aykut Kocaman'ın Show TV'nin iddialı dizisi Çukur'da rol alacağı iddia edildi.
Show TV'nin sevilen dizisi 'Çukur'da, İrem Sak'ın ayrılığının ardından 'Çağatay Erdenet' karakterine hayat veren Nejat İşler diziden ayrıldı.
Çukur dizisinden ayrılan oyuncu Hazal Subaşı, Gain'de yayınlanacak olan 'Bizi Ayıran Çizgi' dizisinde rol alacak.
Çukur dizisinin 4. sezon 21. bölümü yayınlandı. Bu bölümde gerilim iyice arttı. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için internete yüklenen 25 Ocak 20..
Çukur, dün akşam 111. bölümüyle ekrana geldi. Çukur'un son bölümünde Nejat İşler'in canlandırdığı Çağatay Erdenet'in geri dönmesiyle işler karıştı. Final s..
Dün akşam 110. bölümüyle ekrana gelen Çukur dizisinde yaprak dökümü yaşandı. Dizide Süreyya Erdenet'i oynayan Filiz Taçbaş, Ogeday Erdenet'i canlandıran Ba..
Çukur dizisinin merakla beklenen 108. yeni bölümünden ilk fragman yayınlandı. Çukur yeni bölümde Yamaç Koçovalı'nın intikam planı Cengiz Erdenet'i zor duru..