"Boris Johnson" haberleri

İngiliz basını, İngiltere Başbakanı Boris Johnson'un gizli politik kararları WhatsApp üzerinden almakta ısrar etmesi konusunda ülkedeki kıdemli isimlerle k..
İngiltere Başbakanı Johnson, 4 yılda İngiliz ordusuna 16,5 milyar sterlinlik ek bütçe sağlayarak, savunma harcamalarını son 30 yılın en yüksek seviyesine ç..
İngiltere Başbakanı Boris Johnson'ın koronavirüs testi pozitif biriyle temas ettiği gerekçesiyle karantinaya girdiği açıklandı.
İngiltere Başbakanı Boris Johnson, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınıyla mücadelede ikinci karantina kararı alınmasında geç kalındığı değerlendirmeler..
İngiltere Başbakanı Boris Johnson, ülkede koronavirüs (Covid-19) kısıtlamaları kapsamında 'orta, yüksek ve çok yüksek' olarak 3 uyarı seviyesi oluşturdukla..
İngiltere Başbakanı Boris Johnson'ın hayatının anlatıldığı kitapta ilginç detaylar dikkat çekti. Kitapta yazılanlara göre, Johnson'un "Büyük, büyükbabamın..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Birleşik Krallık Başbakanı Boris Johnson ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi.
İngiltere Başbakanı Boris Johnson, koronavirüs (Covid-19) salgını konusunda ülkenin 'tehlikeli bir dönüm noktasından' geçtiğini ifade ederek, yeni kısıtlam..
İngiltere Başbakanı Boris Johnson'la ilişkisi tartışma konusu olan eski ABD'li model ve iş insanı Jennifer Arcuri, ''Bana neden bir gecelik geçici bir iliş..
İngiltere Başbakanı Boris Johnson, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, İngiltere'nin Avrupa Birliği'nden 31 Ekim'e kadar çıkacağını duyurdu.
İstanbul Boğazı'nın ve dünyanın en pahalı yalılarından biri olan Tophane Müşiri Zeki Paşa Yalısı, 550 milyon TL başlangıç bedeliyle görücüye çıkacak. Boğaz..
İngiltere'nin yeni başbakanı Boris Johnson'ı attığı bir tweetle kutlayan Donald Trump'ın Ivanka Trump'ın Birleşik Krallık anlamına gelen United Kingdom yer..
İngiltere'de Muhafazakar Parti liderliğine seçilen Boris Johnson ülkenin yeni başbakanı oldu. Bir önceki başbakan Theresa May, Brexit sürecini tamamlayamad..