Umut Akyürek'in yaptırdığı estetik duyanları şaşırttı! Son hali sosyal medyayı salladı

Magazin Haberleri
Umut Akyürek'in yaptırdığı estetik duyanları şaşırttı! Son hali sosyal medyayı salladı

Daha önce birçok kez estetik işlem yaptıran 50 yaşındaki şarkıcı Umut Akyürek, bu sefer de Türkiye'de nadir yapılan bir operasyın için bıçak altına yattı. Akyürek, "Ameliyatım başarılı geçti, geceyi hastanede geçirdim. Türkiye'de sadece benim hocam yapıyor bu ameliyatı" dedi.

Şarkıcı Umut Akyürek, yaptırdığı estetik operasyonlarla sık sık gündeme geliyor. Daha önce birçok kez bıçak altına yatan Akyürek, daha önce pek duyulmamış alın daraltma operasyonu yaptırdı.

Umut Akyürek'in yaptırdığı estetik duyanları şaşırttı! Son hali sosyal medyayı salladı - Resim : 1

Daha önce yüzüne botoks ve dolgu gibi birçok işlem yaptıran sanatçı, son olarak hasta yatağından bir paylaşım yaparak alın daraltma ameliyatı geçirdiğini söyledi. İşleminin başarılı geçtiğini söyleyen Akyürek, "Ameliyatım başarılı geçti, geceyi hastanede geçirdim. her şey yolunda. Türkiye'de sadece benim hocam yapıyor bu ameliyatı. Ülkemizde de yeni yeni duyulmaya başlandı. Çok basit bir operasyon, 1 saat sürdü. Şişlik, ödem ve morarma yok."

UMUT AKYÜREK KİMDİR?

Türk Sanat Müziği sanatçısı Umut Akyürek 12 Temmuz 1973 Ankara'da dünyaya geldi. Leblebi Tozu ve Yaşamak Güzel Şey filmlerinde rol olan Fulden Akyürek ile kardeştir. İlköğretim ve Ortaokul eğitimini Sakarya'da tamamladı. İlk ve orta öğrenimini Sakarya’da tamamlayan sanatçı, İstanbul Teknik Üniversitesi, Devlet Konservatuarı mezunudur. 1989 senesinde Erol Sayan yönetiminde sürdürülen İzmit Musiki Derneği'ne başlamışıyla kariyeri için önemli bir adım attı. 1990 senesinde TRT amatör ses yarışmasına katıldı ve yarışmada 3. oldu. Sonraki sene ise İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Müziği Devlet Konservatuvarı Ses Bölümü'ne girdi. Umut Akyürek, kendisi gibi sanatçı olan sevgilisi Oktay Ertuğrul ile 2004 yılında nikah masasına oturdu, çift 2005 yılında kızları Melek Bal'ı kucaklarına aldı.

Kaynak: Haber Global TV