Oğlunun yönettiği ilk filmde oynadı! Müstehcen sahneler gündemde

haberglobal.com.tr
Magazin Haberleri
Oğlunun yönettiği ilk filmde oynadı! Müstehcen sahneler gündemde

İngiliz oyuncu Elizabeth Hurley, oğlu Damian'nın ilk yönettiği ilk film olan Strictly Confidential'da rol aldı. Hurley'in filmdeki müstehcen sahneleri gündem oldu.

İngiliz oyuncu Elizabeth Hurley, oğlu Damian'ın yönetmenlik deneyiminde yer aldığı Strictly Confidential filmindeki çıplak sahneleriyle dikkat çekti. Film otoriteleri, 58 yaşındaki Hurley'in profesyonelliğine tam not verdi.

Oğlunun yönettiği ilk filmde oynadı! Müstehcen sahneler gündemde - Resim : 1

Fragmanda Elizabeth'in karakteri Lily, genç oyuncu Pear Chiravara'nın canlandırdığı Natasha tarafından baştan çıkarılıyor. Film hakkında PEOPLE'a konuşan Damian, annesi Elizabeth'in yıllar önce yönetmenliğini yapacağı ilk filminde başrol oynayacağına söz verdiğini açıkladı. Damian annesiyle çalışmakla ilgili "İşe gelip her gün birlikte çalışmak bir zevkti. Filmin tamamını çekmek için yalnızca 18 günümüz vardı, dolayısıyla ikiz benzeri telepatimiz baştan sona çok değerliydi. Böyle kararlı ve yetenekli bir oyuncu kadrosuyla yorulmadan çalışmak gerçekten ilham vericiydi. Bana güvendikleri ve inandıkları için katılan herkese sonsuza kadar minnettarım" dedi.

Damian, çekimleri Aralık ayında Karayip adası Saint Kitts ve Nevis'te tamamlanan ilk uzun metrajlı filminde başrol oynama sözünü tuttuğu için annesine teşekkür etti.