Kızılcık Şerbeti'nin Alev'i Müjde Uzman isyan etti: Hayatımda ilk defa tükendim

Haber Merkezi
Magazin Haberleri
Kızılcık Şerbeti'nin Alev'i Müjde Uzman isyan etti: Hayatımda ilk defa tükendim

Kızılcık Şerbeti dizisinin sevilen karakteri Alev'i canlandıran oyuncu Müjde Uzman hayranlarını endişelendirdi. Hastanelik olan Uzman isyan ederek "Hayatımda ilk defa tükendim" dedi.

Kızılcık Şerbeti dizisinde canlandırdığı Alev karakteriyle adından söz ettiren ünlü oyuncu Müjde Uzman sosyal medyadaki son paylaşımlarıyla dikkat çekti.

Kızılcık Şerbeti'nin Alev'i Müjde Uzman isyan etti: Hayatımda ilk defa tükendim - Resim : 1

Müjde Uzman, hastaneden paylaştığı fotoğraf ve açıklamalarla hayranlarını korkuttu. 

Instagram hesabından uzun uzun açıklamalar yapan Uzman'ın isyan ederek "tükendim" demesi dikkat çekti.

Kızılcık Şerbeti'nin Alev'i Müjde Uzman isyan etti: Hayatımda ilk defa tükendim - Resim : 2

"PATLAMA NOKTASINA GELDİM AMA CİDDİYE ALINMIYORUM"

Uzman, paylaşımına 'Tembelliği, kolaycılığı, hak yemeyi bırakın' notunu düşerken yayınladığı videolarda, "Hepsini okuyanlar için... Patlama noktasına geldim ve ciddiye alınmadığımı kaldıramıyorum. Bana bir şeyler söyleyen insanlara cevap vermiş oldum ki onlarda duymuş olacaklar. Zaten bir süre sonra sileceğim pişman olup. Tek ben değilim işimle alakalı değil. Bu insan zorbalığı… Empati yapmadan çözemeyiz. Lütfen insanlara iyi olması gerektiği konusunda baskı yapmayın. Kötü hissetmek bir süreçtir.

Kızılcık Şerbeti'nin Alev'i Müjde Uzman isyan etti: Hayatımda ilk defa tükendim - Resim : 3

Bu bir boşaltım mekanizmasıdır. Lütfen engellemeyin. Dünyanın en boş ve işe yaramayan cümlesi 'Halledersin aslansın kaplansın' cümlesi. Konuşma ihtiyacı hissettiğimiz için çok boş şeyler söylüyorsunuz. Onu da söylemeyin" dedi.

Kızılcık Şerbeti'nin Alev'i Müjde Uzman isyan etti: Hayatımda ilk defa tükendim - Resim : 4

“SAĞLIK SORUNLARIMA KİMSE İNANMIYOR”

Uzman sözlerine şöyle devam etti; 'İşin kötüsü kimse inanmıyor. Herkesin bir teorisi var olmam gereken kişiyle ve sıkıntılarımla alakalı, en büyük sebep de mesleğim! Hayatım çok kolay, ışıltılı pırıltılı (ne demekse), para ve lüks içinde falan olmalıymış kesin. Huhu. Var olmak için önce, akıllı, çalışkan, genele uymayan huyları ve hobileri olan bir kadınsan, üstelik hem kadın hem de oyuncu olduğundan, belli ki tüm hayatın boyunca herkesi tek tek aptal olmadığına inandırman gerekiyor. Evden çıkıp eve dönene kadar güzellik, kilo, iş konuları. Her gün... Sahi kimin işi bu kadar konuşuluyor? Ben başka şeyler konuşamayacak mıyım hiç? Sağlık sorunlarına da inanmıyorlar, ayrıca mesela spor yapmak istemem de saçmaymış, çünkü ‘kilo almıyorsun ki, ne gerek var’mış... Anlatmaya çalışıyorsun, ama diyorsun iskeleti, kasları kim taşıyacak? Yer çekimi sürekli aşağı çekerken, kendi kendinize mi ayakta durabildiğinizi sanıyorsunuz? Yazık değil mi bedenimize? Neyse." 

Mesleği yüzünden zorbalığa kaldığını söyleyen Uzman ayrıca; 'Alın parayı geri.. (Çünkü en çok oh zenginsin bana da yolla falan gibi asla da kazanmadığım ama kazandığıma emin olduğunuz rakamlarla beni kırıyorsunuz) o yüzden isteyen kimse onun olsun. Allah daha fazlasını size versin.' diyerek sitem etti.