Jennifer Lopez'den yeni albümüne film müjdesi: Senaryosunu Ben Affleck ile yazdı

Magazin Haberleri
Jennifer Lopez'den yeni albümüne film müjdesi: Senaryosunu Ben Affleck ile yazdı

Jennifer Lopez, 16 Şubat'ta piyasaya çıkacak olan yeni albümüne film çekti. Şarkıcı, filmin senaryosunu da eşi Ben Affleck ile kaleme aldı.

Geçtiğimiz aylarda tüm sosyal medya hesaplarında profil fotoğraflarını siyah bir resimle değiştiren ve hatta Instagram’daki tüm paylaşımlarını da kaldıran Jennifer Lopez, yeni albüm müjdesi vermişti.

NTV'de yer alan habere göre, Lopez, 2002'de çıkardığı ve kariyerinin dönüm noktalarından olan "This Is Me… Then"inn 20. yılında duyurduğu yeni albümüne "This Is Me… Now" adını verdi.

54 yaşındaki şarkıcı şimdi de yeni albümüne özel  "This Is Me… Now: The Film" projesini duyurdu.

Lopez, filmin senaryosunu ise eşi Ben Affleck ile yazdı.

AYNI GÜN YAYINLANACAK

Dijital platformda yayınlanacak olan film ile albüm 16 Şubat 2024'te yayınlanacak.

Filmin yayınlanan tanıtımında Ben Affleck'in yazdığı 24 Kasım 2002 tarihli bir not görülüyor. Notta "Aşk zor ama sen tatlısın. Hediye için teşekkürler. Umarım çiçekleri seversin. Hiç yetmez demiştin. Sana inanıyorum" ifadeleri yer alıyor.

YAŞADIKLARINI ANLATACAK

'This Is Me… Now', Jennifer Lopez’in son yirmi yılda kat ettiği duygusal, ruhsal ve psikolojik yolculuğu anlatacak. Albümde Lopez’in hayatı ve deneyimleri hakkında şarkılara yer verilecek.

Albüm, ünlü şarkıcının zor geçen çocukluk yıllarına, başarısız ilişkilerine ışık tutacak. Hatta yeni albümdeki 13 single’dan 'Dear Ben pt. II' ve 'Midnight Trip to Vegas' isimli şarkılar Oscar ödüllü oyuncu Ben Affleck ile temmuz ayında yaptığı evliliğe gönderme olacak. Lopez, 2002’deki albümünde de Affleck için 'Dear Ben' isimli bir şarkıya yer vermişti.

Kaynak: Haber Global TV