Alina Boz ve Umut Evirgen evleniyor! Somer Şef'ten ünlü çifte jest

Magazin Haberleri
Alina Boz ve Umut Evirgen evleniyor! Somer Şef'ten ünlü çifte jest

İşletmeci Umut Evirgen ile oyuncu Alina Boz'un 2 Aralık’ta nikah masasına oturmaya hazırlandığı ortaya çıktı. 90 kişilik bir organizasyon düzenleyecek olan ünlü çiftin düğünün menüsünü ünlü şef Somer Sivrioğlu hazırlayacak.

Sezen Aksu'nun oğlu Mithat Can Özer ile 4 yıllık ilişkisi biten Alina Boz'un ayrılıktan 15 gün sonra Umut Evirgen ile fotoğrafları ortaya çıkmış ve ikilinin yeni bir aşka yelken açtığı öğrenilmişti. Magazin gündemine bomba gibi düşen olayın ardından evlilik iddiaları baş göstermiş, Evirgen'in Boz'a Paris'te evlilik teklifinde bulunduğu haberi kısa sürede yayılmıştı.

Alina Boz ve Umut Evirgen evleniyor! Somer Şef'ten ünlü çifte jest - Resim : 1

Alina Boz ile Umut Evirgen'in nikah hazırlıkları için kolları sıvadığı ortaya çıktı. İki ünlü isim 2 Aralık Cumartesi günü nikah masasına oturacak. 

DÜĞÜN MENÜSÜ SOMER SİVRİOĞLU'NDAN

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre, 90 kişilik düğün sonrası Umut Evirgen'in mekanında after parti yapılacak. Gelinlik ve yüzüğü Paris'ten alan çiftin düğün yemeklerini de özel bir isim yapacak. Somer Sivrioğlu aynı zamanda ortağı olan Umut Evirgen'e jest yapacak ve düğüne özel bir menü hazırlayacak.

Alina Boz ve Umut Evirgen evleniyor! Somer Şef'ten ünlü çifte jest - Resim : 2

 Henüz nikah şahitlerine karar vermeyen çift, Paris tatilinden döndükten sonra bir organizasyon şirketiyle anlaştı ve davetli listesini belirledi. Sade bir davetiye hazırlatan çiftin şahitlerini arkadaşları arasından seçeceği öğrenildi. Umut Evirgen'in babası iş insanı Kemal Evirgen ile annesi Ahu Evirgen'in müstakbel gelinleri Alina Boz'u çok sevdiği ve bir an önce evlenmelerini istediği de konuşuluyor.

Alina Boz ve Umut Evirgen evleniyor! Somer Şef'ten ünlü çifte jest - Resim : 3

SETLERE DÖNMEYE HAZIRLANIYOR

Alina Boz'un evlendikten sonra setlere dönüp dönmeyeceği de merak konusu olmuştu. Daha önce yarım bıraktığı üniversite eğitimini tamamlamaya çalışan ünlü oyuncunun hoşuna giden bir dizi ya da filmde oynamayı çok istediği, Umut Evirgen'in de müstakbel eşine destek verdiği öğrenildi.

Kaynak: Haber Global TV