Netflix'te izlenme rekorları kıran Squid Game dizisinin 199 numaralı oyuncusu Abdul Ali ile ilgili gerçek şaşırttı

Netflix'te izlenme rekorları kıran Squid Game dizisinin 199 numaralı oyuncusu Abdul Ali ile ilgili gerçek şaşırttı

Netflix'te izlenme rekorları kıran Squid Game dizisinde gerçek adı Tripathi Anupam olan 199 numaralı oyuncu Abdul Ali ile ilgili ortaya çıkan gerçek herkesi şaşırttı.

Dünya çapında izlenme rekorları kıran Netflix'te yayınlanan Squid Game oyuncuları dizi severlerin merak konusu oldu. Dokuz bölümlük gerilim-dram, büyük bir nakit ödül kazanma umuduyla gizemli bir oyun oynamaya çekilen 456 kişilik bir grubun hikayesini anlatılan dizide ortaya çıkan gerçek herkesi şaşırttı.

SQUID GAME'DEKİ 199 NUMARALI OYUNCU ALİ İLE İLGİLİ ŞAŞIRTAN GERÇEK

Squid Game Game yarışmacısı Abdul Ali dizide Pakistanlı bir göçmeni oynuyor. Ancak gerçek adı Anupam Tripathi olan oyuncu Hindistan’lı bir aktör. Dizide her ne kadar Pakistanlı olarak tanıtılsa da dizi severler bu detayı duyunca şaşırıyor.

 

SQUID GAME 199 NUMARALI OYUNCU ABDUL ALİ’Yİ CANLANDIRAN OYUNCU KİMDİR?

Halen Güney Kore’de yaşıyor ve Kore Ulusal Sanat Üniversitesi’ne devam ediyor. Squid Game ilk büyük rolü, ancak 2014’ten beri sektörde ve çoğunlukla yardımcı roller üstlendi. Netflix’in 2021 Kore Bilimkurgu filmi Space Sweepers’da Song Joong Ki ile birlikte rol aldı. Squid Game’de, iş yeri tarafından dolandırıldıktan sonra karısını ve çocuğunu desteklemek için paraya ihtiyacı olduğu için oyunlara kaydolan Pakistanlı bir göçmen olan Ali’yi oynuyor.

 

Netflix