"Netflix" haberleri

Dijital dizi ve film izleme platformu Netflix, aboneleri arasında yaygın olan ortak şifre kullanımını kısıtlamaya yönelik bir adım attı.
Dünyanın en büyük dizi ve film streaming servisi Netflix, Türkiye'de üyelik ücretlerine yüzde 50'ye varan zamlar yaptı. Bu zamlarla birlikte en düşük tarif..
Netflix'de yayınlanacak olan başrolünde Çağatay Ulusoy'un olduğu Mücadele Çıkmazı (Struggle Alley) filminin ismi ve yayın tarihi değişti.
Siber güvenlik analiz şirketi BGR; Gmail, Hotmail, LinkedIn ve Netflix gibi platformlara kayıtlı olan yaklaşık 3,2 milyar e-posta kimliği ve şifresinin bir..
ABD'de kendisini, lüks bir hayat yaşamak için varlıklı bir Alman ailenin 60 milyon dolar değerindeki servetinin tek varisiymiş gibi New York sosyetesine ta..
Eski ABD Başkanı Barack ve eşi Michelle Obama tarafından kurulan Supreme Ground Productions'un 6 yeni projede Netflix ile birlikte çalışacağı duyuruldu.
Netflix'in yeni dizisi Invisible City (Görünmez Şehir), mistik öğeleriyle Türk dizisi The Protector'a (Muhafız) olan benzerliğiyle dikkat çekiyor.
Netflix, İstanbul'da açacağı ofis için yönetici aradığını duyuran bir iş ilanı yayınladı. Şirket, başvuruda bulunacak adayların benzer pozisyonda en az 5 y..
ABD'de bir kumarhane inceleme sitesi, Netflix izleyip pizza yiyecek ve izlediği dizileri değerlendirecek bir eleman arıyor.
50m2 dizisinin tüm sezonu 27 Ocak 2021 Çarşamba günü Netflix'te yayınlandı. 50M2'nin 8 bölümden oluşan ilk sezonu Netflix aboneleri tarafından izlenebiliyo..
Küresel internet televizyon ağı Netflix'in dünya genelindeki toplam abone sayısı 203,7 milyona ulaştı.
İsrail istihbarat teşkilatı Mossad, dijital yayın kanallarını üzerinden yeni eleman kazanmaya ve imajını güçlendirmeye çalışıyor. Netflix, Hulu ve Apple TV..
Küresel internet televizyon ağı Netflix, İngiliz Kraliyet ailesinin talebine rağmen, Prenses Diana'nın hayatına ele almaya başlamasının ardından eleştirile..
Türkiye'deki yatırımlarını hızlandıran Netflix, İstanbul'da ofis açacağını duyurdu.
Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Ebubekir Şahin, "Netflix ile ilişkilerimiz iyi. Son dönemde bütün uyarılarımızı dikkate aldılar. Nihayetinde..
Küresel internet televizyon ağı Netflix'in yeni abone sayısı, bu yılın üçüncü çeyreğinde geçen yılın aynı dönemine kıyasla yüzde 67,5 azalış göstererek 2,2..
Amerikalı beş Cumhuriyetçi senatör, film ve dizi platformu Netflix'e bir mektup göndererek, Çin'in Uygur Türklerine yönelik ihlallerini savunan Çinli yazar..
Ebeveyn kontrollerini güçlendirme kararı alan Netflix'le ilgili RTÜK'ten açıklama geldi: "18 yaş üstü yayınlarda zorunlu PIN uygulamasına geçilmesi önemlid..
Çayan Temel ile Oğuz Akçay, Apple ile Netflix arasındaki 'Apple cihazlardan Netflix'ten film veya dizi izlerken görüntü kaydı alınamaz' şeklindeki gizlilik..
Ankara Barosu, RTÜK'ün internet üzerinden yapılan yayınları denetlemesine imkan tanıyan yönetmelik değişikliğinin Anayasa'ya aykırılığı iddiasıyla, Anayasa..