"twitter" haberleri

Twitter, ABD Başkanı Donald Trump'ın kullandığı resmi başkanlık hesabının, seçimleri kazanan Joe Biden'a 20 Ocak'ta devredileceğini açıkladı.
HSK Başkan Vekili Mehmet Yılmaz, "Yaptığım görevler nedeniyle çok yakından tanıma fırsat ve onuruna eriştiğim fedakar Türk hakim ve savcılarının, hakimlik..
Twitter CEO'u Jack Dorsey, ABD başkanlığına seçilen Joe Biden'ın oğlu Hunter Biden'la ilgili bazı iddiaları içeren haberlerin kısıtlanması konusunda yanlış..
Etiyopya'da yolcu otobüsüne silahlı saldırı düzenlendi. İlk belirlemelere göre saldırıda en az 34 yolcunun öldüğü belirtildi.
Twitter'da 'Ankara Kuşu' ismiyle paylaşımlarda bulunarak sosyal medyada "Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) propagandası" yaptığı gerekçesiyle yargılanan tutuk..
ABD Başkanı Donald Trump, Twitter hesabından ABD'deki sosyal medya yasasına atıfta bulunarak, Twitter'ın kontrolden çıktığını söyledi.
Hollandalı hacker Victor Gevers, ABD Başkanı Donald Trump'ın Twitter hesabının şifresini bulduğunu açıkladı. Gevers, hesaba ait şifreyi 5'inci denemede bul..
ABD Başkanı Donald Trump, Demokrat rakibi Joe Biden'ın oğlunun e-postalarıyla ilgili haberin yayılmasını sınırlandıran Twitter ve Facebook'u eleştirerek "O..
Şarkıcı Gökhan Özoğuz hakkında, sosyal medya hesabından Suriyeliler ile ilgili yaptığı paylaşım nedeniyle "halkı kin ve düşmanlığa alenen tahrik etme" suçu..
Twitter'da kısa süreli bir erişim sorunu yaşandı. "Twitter çöktü mü?" sorusu sosyal medya kullanıcıları tarafından merak konusu oldu.
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, "Mesuliyeti olmayan bazı kişilerin tenkitleri, fotoğrafın bir noktasına mercekle bakıp..
Sosyal medya hesabı Twitter üzerinden yaptığı bir paylaşım nedeniyle hakkında "Bankacılık Kanunu'na muhalefet" suçundan hakkında 3 yıla kadar hapis istemiy..
Fatih Tezcan'a paylaşımları nedeniyle dava açıldı. İddianamede, Tezcan'ın "halk arasında korku ve panik yaratmak amacıyla tehdit" suçundan 3 yıldan 6 yıla..
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Twitter hesabı üzerinden öğrencilere bir mesaj yayımladı.
ABD'de Temsilciler Meclisi üyesi Alexandria Ocasio Cortez'in twitter'da takipçilerini engellemesi üzerine takipçileri tarafından dava açıldı. Mahkemenin da..
Sosyal medyayı en etkin kullanan futbol kulüplerinden biri olan AS Roma, ABD'de bulunan Ulusal Kayıp ve İstismara Uğramış Çocuklar Merkezi ile partnerlik a..