Hekimoğlu

Hekimoğlu

“Dr. House” dizisinden uyarlanan Hekimoğlu sıradışı bir doktorun başından geçen maceraları konu alıyor. OJO Pictures imzalı yapımın senaryo uyarlaması Neşe Şen tarafından yapılıyor. Yönetmen koltuğunda ise Emre Aybek ve Mehmet Köse oturuyor. 

HEKİMOĞLU DİZİSİNİN KONUSU

Ateş Hekimoğlu 40’lı yaşlarında başarılı bir doktordur. Tıp Fakültesinden arkadaşı İpek’in yönetici olduğu vakıf hastanesinde Enfeksiyon Hastalıkları ve Nefroloji Uzmanı olarak görev yapmaktadır. Gerek yaşam tarzı gerekse hastalıkları ele alış biçimiyle bilinen doktor tanımından çok uzakta olan Ateş Hekimoğlu’nun en bilinen özelliği hastalarla birebir ilişki kurmadan, hastalıklara odaklanarak araştırma yapmasıdır. Her yeni karmaşık vaka onun için çözülmeyi bekleyen bir bulmaca gibi, kışkırtıcı ve heyecan vericidir.

Hekimoğlu, yaptığı teşhis ve tedavilerle ününü günden güne arttırırken, hastane düzenine ayak uyduramaması hastane yöneticisi İpek’i çoğu zaman zor durumda bırakır. İpek, Hekimoğlu’nun zorlu karakterini anlayan ve bunu tahammül edebilen iki kişiden biridir.  Diğeri de Hekimoğlu’nun lise ve üniversiteden arkadaşı Onkoloji Uzmanı Orhan’dır. Hekimoğlu’yla tamamen zıt karakterde olsalar da Orhan her zaman Ateş’in iç sesi ve vicdanı olur. İkisi bir araya geldiklerinde mükemmel doktoru oluştururlar. Biri zekasıyla diğeri de sağ duyusuyla yaklaşır hastalara… 

Ateş, hastaların ne söylediğinden çok, tahlillerden çıkan sonuçları dikkate alır. Bu yaklaşımla; hastalıkları bir dedektif edasıyla incelemeye alan Hekimoğlu, bu çalışmalarını 3 kişilik uzman doktor ekibiyle birlikte yapmaktadır. Dolapdere’de yetişmiş Mehmet Ali, güzelliğini kullanarak bir yerlere gelmek yerine kendini bilime ve hastalara adamış Zeynep ve hayatı boyunca maddi sıkıntı çekmeden refah ve zenginlik içinde yetişmiş Emre… Ateş Hekimoğlu’nun titizlikle seçtiği bu 3 uzman doktor, kendilerini Hekimoğlu’na beğendirmek ve onu memnun etmek için çaba sarf etmektedirler.

HEKİMOĞLU DİZİSİNİN OYUNCU KADROSU

Timuçin Esen (Ateş Hekimoğlu), Ebru Özkan Saban (İpek Tekin), Okan Yalabık (Orhan Yavuz), Kaan Yıldırım (Mehmet Ali Çağlar), Aytaç Şaşmaz (Emre Acar), Damla Colbay (Zeynep Can).

Hekimoğlu, her salı saat 20.00'de Kanal D'de ekrana geliyor. 

Devamını okumak için tıklayınız
Kanal D'de Hekimoğlu dizisinin 49. bölümü yayınlandı. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için internete yüklenen 11 Mayıs Salı yayınlanan Hekimoğlu d..
Kanal D'de Hekimoğlu dizisinin 48. bölümü yayınlandı. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için internete yüklenen 4 Mayıs Salı yayınlanan Hekimoğlu di..
Kanal D'de Hekimoğlu dizisinin 47. bölümü yayınlandı. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için internete yüklenen 27 Nisan Salı yayınlanan Hekimoğlu d..
Kanal D'nin final yapmaya hazırlanan dizisi Hekimoğlu'da flaş bir ayrılık yaşandı. Dizide 'Zeynep Can' karakterine hayat veren oyuncu Damla Colbay, projeye..
13 Nisan tarihinde ekranlara gelen dizilerin reyting sonuçları belli oldu. Baraj, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Masumlar Apartmanı, Hekimoğlu gibi pek ço..
Kanal D'de Hekimoğlu dizisinin 45. bölümü yayınlandı. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için internete yüklenen 13 Nisan Salı yayınlanan Hekimoğlu d..
Kanal D'de yayınlanan Hekimoğlu dizisinde koronavirüs krizi patlak verdi. Dizide Emre karakterini canlandıran oyuncu Aytaç Şaşmaz Covid-19 testinin pozitif..
6 Nisan tarihinde ekranlara gelen dizilerin reyting sonuçları belli oldu. Masumlar Apartmanı, Baraj, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Hekimoğlu gibi pek çok..
Kanal D'de Hekimoğlu dizisinin 44. bölümü yayınlandı. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için internete yüklenen 6 Nisan Salı yayınlanan Hekimoğlu di..
Kanal D'de Hekimoğlu dizisinin 43. bölümü yayınlandı. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için internete yüklenen 30 Mart Salı yayınlanan Hekimoğlu di..
23 Mart tarihinde ekranlara gelen dizilerin reyting sonuçları belli oldu. Benim Adım Melek, Doğduğun Ev kaderindir kolaj bölümü, Eşkıya Dünyaya ve Baraj gi..
Kanal D'de Hekimoğlu dizisinin 42. bölümü yayınlandı. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için internete yüklenen 23 Mart Salı yayınlanan Hekimoğlu di..
Sıra dışı bir doktorun başından geçen maceraları konu alan Kanal D'nin fenomen dizisi Hekimoğlu'dan kötü haber geldi.
Kanal D'de Hekimoğlu dizisinin 40. bölümü yayınlandı. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için internete yüklenen 9 Mart Salı yayınlanan Hekimoğlu diz..
Kanal D dizisi Hekimoğlu'nda doktor Zeynep karakterine hayat veren Damla Colbay gönlünü yakışıklı bir doktora kaptırdı. Ünlü oyuncunun Ortopedi ve Travmato..
Kanal D'de Hekimoğlu dizisinin 39. bölümü yayınlandı. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için internete yüklenen 2 Mart Salı yayınlanan Hekimoğlu diz..
Kanal D'de Hekimoğlu dizisinin 37. bölümü yayınlandı. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için internete yüklenen 16 Şubat Salı yayınlanan Hekimoğlu d..
Hekimoğlu dizisinin 36. bölümü yayınlandı. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için internete yüklenen 9 Şubat Salı yayınlanan Hekimoğlu dizisinin 36...
Hekimoğlu dizisinin 35. bölümü yayınlandı. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için internete yüklenen 2 Şubat Salı yayınlanan dizisinin Hekimoğlu 35...