"Hande Erçel" haberleri

Kerem Bürsin ve Hande Erçel'in aşk yaşadığı iddiaları magazin gündeminden düşmüyor. Ünlü isimler bu haberleri yalanlasalar da, Kerem Bürsin ve Hande Erçel..
Kerem Bürsin ve Hande Erçel'in başrolünde yer aldığı Sen Çal Kapımı dizisi, masaj, jakuzi ve duş sahnelerinin müstehcen nitelikte olması nedeniyle RTÜK'ün..
Sen Çal Kapımı dizisindeki partneri Kerem Bürsin'le aşk yaşadığı uzun süredir iddia edilen ancak bunu doğrulamayan ünlü oyuncu Hande Erçel, sosyal medya he..
'Sen Çal Kapımı' dizisinin başrol oyuncuları Hande Erçel ile Kerem Bürsin'in aşk yaşadığı iddiaları güçlenmeye devam ediyor.
Hande Erçel'in fenomen ablası Gamze Erçel kızı Mavi Aylin'i kucağına aldı. Teyze olma heyecanını yaşayan ve Mavi Aylin için hiç bir masraftan kaçınmayan Ha..
Şarkıcı Murat Dalkılıç, sevgilisi Hande Erçel'in doğum gününü paylaştığı bir fotoğrafla kutladı. Erçel de yaptığı paylaşımla sevgilisine ilan-ı aşk etti.
Menajerlik şirketi tarafından sözleşme ihlali ve menajerlik ücretinin ödenmemesi nedeniyle Hande Erçel'e karşı açılan dava reddedildi. Reddedilme gerekçesi..