"Hande Erçel" haberleri

Oyuncu Hande Erçel, sosyal medyada fotoğrafına "Bazlama surat" yorumu yapan sosyal medya fenomeni Lütfü Alp Kılınç'a 15 bin lira istemiyle açtığı tazminat..
Maldivler'den tatilden dönerken el ele görüntüleri ortaya çıkan Hande Erçel ve Kerem Bürsin çiftinden yeni bir hamle geldi. Çiçeği burnunda çift birlikte f..
Hande Erçel ile Kerem Bürsin aşkı sonunda belgelendi. Maldivler'e tatile giden ikili, havalimanında hayranları tarafından el ele görüntülendi. Çiftin fotoğ..
Aşk iddialarını sürekli reddeden Hande Erçel ve Kerem Bürsin'in birlikte Maldivler'e gittiği ortaya çıkmıştı. Kerem Bürsin, "Güzel bir yerde, güzel bir kad..
Hande Erçel ile Kerem Bürsin geçtiğimiz günlerde aşk sorularına verdikleri "Aşk olursa haberiniz olur" yanıtla kafaları karıştırmıştı. İkilinin 'Sen Çal Ka..
Adı Kerem Bürsin ile aşk dedikodularına karışan Hande Erçel yine gündemde. Son olarak spor salonundan paylaşımda bulunan Erçel, partneri Kerem Bürsin'e ses..
Son dönemin popüler oyuncularından Hande Erçel, sosyal medya hesabından ev halini paylaştı. Instagramda 20 milyon takipçisi bulunan Erçel'in kıyafetlerinin..
Son dönemin parlayan yıldızlarından Hande Erçel, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde 2019 yılında vefat eden annesi Aylin Erçel'i andı. Sosyal medya hesabından..
Kerem Bürsin ve Hande Erçel'in aşk yaşadığı iddiaları magazin gündeminden düşmüyor. Ünlü isimler bu haberleri yalanlasalar da, Kerem Bürsin ve Hande Erçel..
Kerem Bürsin ve Hande Erçel'in başrolünde yer aldığı Sen Çal Kapımı dizisi, masaj, jakuzi ve duş sahnelerinin müstehcen nitelikte olması nedeniyle RTÜK'ün..
Sen Çal Kapımı dizisindeki partneri Kerem Bürsin'le aşk yaşadığı uzun süredir iddia edilen ancak bunu doğrulamayan ünlü oyuncu Hande Erçel, sosyal medya he..
'Sen Çal Kapımı' dizisinin başrol oyuncuları Hande Erçel ile Kerem Bürsin'in aşk yaşadığı iddiaları güçlenmeye devam ediyor.
Hande Erçel'in fenomen ablası Gamze Erçel kızı Mavi Aylin'i kucağına aldı. Teyze olma heyecanını yaşayan ve Mavi Aylin için hiç bir masraftan kaçınmayan Ha..
Şarkıcı Murat Dalkılıç, sevgilisi Hande Erçel'in doğum gününü paylaştığı bir fotoğrafla kutladı. Erçel de yaptığı paylaşımla sevgilisine ilan-ı aşk etti.
Menajerlik şirketi tarafından sözleşme ihlali ve menajerlik ücretinin ödenmemesi nedeniyle Hande Erçel'e karşı açılan dava reddedildi. Reddedilme gerekçesi..