"facebook" haberleri

Facebook'un bünyesinde bulunan mesajlaşma uygulaması WhatsApp platformu 3 yeni özellik ile güncellemeye hazırlanıyor.
ABD Başkanı Donald Trump, Twitter hesabından ABD'deki sosyal medya yasasına atıfta bulunarak, Twitter'ın kontrolden çıktığını söyledi.
Yargıtay 13. Hukuk Dairesi, verdiği son kararla alacak davalarında yeni bir dönem başlattı. Yüksek Mahkeme, alacak davalarında Whatsapp, Facebook, e-mail g..
ABD Başkanı Donald Trump, Demokrat rakibi Joe Biden'ın oğlunun e-postalarıyla ilgili haberin yayılmasını sınırlandıran Twitter ve Facebook'u eleştirerek "O..
Sosyal paylaşım sitesi Facebook, aşı karşıtı reklamlara yasak getireceğini duyurdu.
 Facebook'un Holokost'u (yaklaşık yedi milyon musevinin toplama kamplarında maruz kaldığı durum) reddeden ya da inkar eden içeriklerin yasaklayacağı duyuru..
ABD'de sosyal paylaşım sitesi Facebook, başkanlık seçiminden sonra "sonuçlarının hemen sonuçlanamayabileceği öngörüsü" ile siyasi reklamları bir süre daha..
Sosyal medya platformu Facebook, ABD Başkanı Donald Trump'ın mevsimsel gribin yeni tip koronavirüsten (Kovid-19) daha ölümcül olduğunu savunduğu paylaşımın..
ABD merkezli sosyal paylaşım platformu Facebook'a, nefret gruplarının sayfalarını engellemesi talebiyle dava açıldı.
Sosyal paylaşım sitesi Facebook, ABD ve Filipinler'deki siyaseti etkilemek üzere paylaşımlar yapan Çin kaynaklı bazı kimliği belirsiz hesapları kapattığını..
Sıra dışı açıklamalarıyla zaman zaman gündeme gelen Apple'ın Steve Jobs ile birlikte iki kurucusundan biri olan Steve Wozniak, yaptığı son açıklamada kulla..