Bir Zamanlar Çukurova

Bir Zamanlar Çukurova

Bir Zamanlar Çukurova, aşkın sınırsız, kavganın ölümüne, umudun inadına yaşandığı Çukurova'da ihtiras ve zorbalık sınavlarından geçen bir aşkın hikayesini konu alıyor.

Cezaevinden çıkmış olsa da Demir'in gözündeki cezasını şimdi konakta çekmeye devam eden Züleyha, hala evlatlarına hasret! Demir, çocuklarını saklamaya da Züleyha'yı cezalandırmaya da devam ediyor! Demir'in, "Züleyha'nın evde hizmetli olarak kalması" emrine Hünkar bile karşı duramadı.

Nefes kesen bölümün finalinde Züleyha, Yılmaz'a gerçekleri anlattı! Yaşanan onca acıdan, defalarca evlatları ile tehdit edildikten ve ölümden döndükten sonra, Züleyha her şeyi göze aldı ve Yılmaz'a, Adnan'ın babası olduğunu söyledi! Yılmaz şimdi Züleyha'nın korktuğu gibi öfkesinden deliye dönüp yakıp yıkacak mı? Züleyha'yı ve oğlunu alıp gidecek mi? Züleyha, Yılmaz'ı durdurmak için ne yapacak?

Evladı için pek çok kişinin kaderiyle oynamanın vicdan azabını çeken Hünkar, şimdi bir de oğlunun kalbine sapladığı acıyla baş etmeye çalışıyor! Yıllarca eşinin sadakatsizliğini sineye çeken Hünkar, aynı sadakatsizlikle şimdi anne olarak karşı karşıya! Demir'in yıllardır Sevda'yla dert ortağı olduğunu öğrenmesiyle geçmişiyle yeni bir hesaplaşmaya girişen Hünkar, ilk hesabı eşinin adıyla görecek!

Çukurova'da olaysız gün geçmezken, Dr. Sabahattin ve Savcı Jülide'nin düğün heyecanı da cemiyet hayatını sarar. Haber, Şermin'e ulaştığında, Hatip'in ölümüyle sarsılmış olan Şermin, iyice kontrolden çıkacaktır.

Hünkar, Demir'e ilk kez yaptıklarının bedelini ödetmeye kararlı adımlar atarken, Demir de boş durmayacaktır! Demir, Adnan Yaman ile hiçbir zaman ortalarda görünmeyen Sevda'yı tüm Çukurova'nın göreceği öyle bir yere götürecek ki Hünkar'ı adeta bir kez daha hançerleyecek.

Yapım: Tims&B Productions
Yapımcı: Timur Savcı & Burak Sağyaşar
Yönetmen: Murat Saraçoğlu
Oyuncular : Murat Ünalmış, Nazan Kesal, Hilal Altınbilek, Kerem Alışık, Furkan Palalı, Esra Dermancıoğlu, Bülent Polat, Melike İpek Yalova, Alayça Öztürk, Sibel Taşçıoğlu, Turgay Aydın, Selin Yeninci, Selin Genç, Mehmet Polat, Serpil Tamur, Aras Şenol, Polen Emre, Şirin Öten

Devamını okumak için tıklayınız
atv'nin reyting rekortmeni dizisi Bir Zamanlar Çukurova'da Gülten karakterini canlandıran Selin Genç, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımlarla kendine..
ATV'de Bir Zamanlar Çukurova dizisinin heyecanla beklenen sezon finali yani 104. bölümü yayınlandı. 16 Eylül 2021 Perşembe günü yayınlanan Bir Zamanlar Çuk..
ATV'de Bir Zamanlar Çukurova dizisinin heyecanla beklenen sezon finali yani 103. bölümü yayınlandı. 9 Eylül 2021 Perşembe günü yayınlanan Bir Zamanlar Çuku..
İbrahim Çelikkol, Kerem Alışık ve Hilal Altınbilek'in başrollerde yer aldığı Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni sezonu bu akşam başlıyor. Reyting rekortm..
Yapımını TIMS&B Productions'ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar'ın gerçekleştirdiği 'Bir Zamanlar Çukurova', dördüncü sezonuna 9 Eylül Perş..
2021 sezonunda yayınlanacak olan fenomen dizilerin yeni sezon tarihleri birer birer belli olmaya başladı. Eylül ayının gelmesiyle birlikte sevilen diziler..
Yapımını TIMS&B Productions'ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar'ın gerçekleştirdiği 'Bir Zamanlar Çukurova'nın dördüncü sezonunda İbrahim Ç..
Yapımını TIMS&B Productions'ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar'ın gerçekleştirdiği, 'Bir Zamanlar Çukurova'nın dördüncü sezon çekimleri Ad..
Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Saniye karakterine hayat veren Selin Yeninci'nin oyunculuğuna hayran kaldı. Tatlıses, sosyal..
atv'nin reyting rekortmeni dizisi Bir Zamanlar Çukurova'da Züleyha karakterini canlandıran Hilal Altınbilek Bodrum'da tatil sezonunu açtı. Ünlü oyuncunun b..
ATV'de Bir Zamanlar Çukurova dizisinin sezon finali yani 102. bölümü yayınlandı. 24 Haziran 2021 Perşembe günü yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisi tek..
Yapımını TIMS&B Productions'ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar'ın gerçekleştirdiği 'Bir Zamanlar Çukurova' 102'nci bölümüyle üçüncü sezonu..
ATV'de Bir Zamanlar Çukurova dizisinin heyecanla beklenen 101. bölümü yayınlandı. 17 Haziran 2021 Perşembe günü yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisi tek..
atv'nin fenomen dizisi Bir Zamanlar Çukurova'nın başrol oyuncuları Hilal Altınbilek ve Murat Ünalmış, sosyal medya hesaplarından birbirlerini takip etmeyi..
10 Haziran tarihinde ekranlara gelen dizilerin reyting sonuçları belli oldu. Akrep, Bir Zamanlar Çukurova, Camdaki Kız dün akşam televizyon ekranlarında ye..
Yapımını TIMS&B Productions'ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar'ın gerçekleştirdiği, atv ekranında yayınlanan 'Bir Zamanlar Çukurova' bu pe..
ATV'de Bir Zamanlar Çukurova dizisinin heyecanla beklenen 100. bölümü yayınlandı. 10 Haziran 2021 Perşembe günü yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisi tek..
3 Haziran tarihinde ekranlara gelen dizilerin reyting sonuçları belli oldu. Akrep, Bir Zamanlar Çukurova, Bir Zamanlar Kıbrıs, Camdaki Kız dün akşam televi..
ATV'de Bir Zamanlar Çukurova dizisinin heyecanla beklenen 99. bölümü yayınlandı. 3 Haziran 2021 Perşembe günü yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisi tek p..
27 Mayıs tarihinde ekranlara gelen dizilerin reyting sonuçları belli oldu. Akrep, Alev Alev, Bir Zamanlar Çukurova, Bir Zamanlar Kıbrıs, Camdaki Kız, Muciz..
ATV'de Bir Zamanlar Çukurova dizisinin heyecanla beklenen 98. bölümü yayınlandı. 27 Mayıs 2021 Perşembe günü yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisi tek pa..
Üç sezondur atv ekranlarında seyirciyle buluşan Bir Zamanlar Çukurova dizisine sevilen başrol oyuncusu veda ediyor.
ATV'de Bir Zamanlar Çukurova dizisinin heyecanla beklenen 97. bölümü yayınlandı. 20 Mayıs 2021 Perşembe günü yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisi tek pa..
Hilal Altınbilek, Kerem Alışık ve Furkan Palalı'nın başrollerde yer aldığı ATV'nin fenomen dizisi Bir Zamanlar Çukurova, bu akşam 97. bölümüyle izleyici ka..
Hilal Altınbilek, Kerem Alışık ve Furkan Palalı'nın başrolleri paylaştığı Bir Zamanlar Çukurova'nın oyuncu kadrosuna İlayda Çevik dahil oluyor.
ATV'de Bir Zamanlar Çukurova dizisinin heyecanla beklenen 96. bölümü yayınlandı. 13 Mayıs 2021 Perşembe günü yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisi tek pa..
ATV'de Bir Zamanlar Çukurova dizisinin heyecanla beklenen 95. bölümü yayınlandı. 6 Mayıs 2021 Perşembe günü yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisi tek par..
ATV'nin fenomen dizisi Bir Zamanlar Çukurova'dan ayrılan Uğur Güneş, yeni projesi Kanunsuz Topraklar için imaj yeniledi. Ünlü oyuncunun sosyal medya hesabı..
ATV'de Bir Zamanlar Çukurova dizisinin heyecanla beklenen 94. bölümü yayınlandı. 29 Nisan 2021 Perşembe günü yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisi tek pa..
ATV'nin fenomen dizisi Bir Zamanlar Çukurova'dan kendi isteğiyle ayrılan oyuncu Uğur Güneş, sosyal medya hesabından eski dizisiyle ilgili dikkat çeken bir..
ATV'de Bir Zamanlar Çukurova dizisinin heyecanla beklenen 93. bölümü yayınlandı. 22 Nisan 2021 Perşembe günü yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisi tek pa..
ATV'de Bir Zamanlar Çukurova dizisinin heyecanla beklenen 92. bölümü yayınlandı. 15 Nisan 2021 Perşembe günü yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisi tek pa..
ATV'de Bir Zamanlar Çukurova dizisinin heyecanla beklenen 91. bölümü yayınlandı. 8 Nisan 2021 Perşembe günü yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisi tek par..
ATV'nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölümünde seyircileri büyük bir sürpriz bekliyor. Dizinin 91. bölüm tanıtımında, Hünkar karakterini c..
1 Nisan tarihinde ekranlara gelen dizilerin reyting sonuçları belli oldu. Mucize Doktor, Akrep, Bir Zamanlar Kıbrıs, Alev Alev, Bir Zamanlar Çukurova gibi..
ATV'nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova'da bu hafta Demir'in gizli düşmanı karşısına çıkıyor. İşte Bir Zamanlar Çukurova 90. bölümünde yaşanacaklar...
ATV'de Bir Zamanlar Çukurova dizisinin heyecanla beklenen 90. bölümü yayınlandı. 1 Nisan 2021 Perşembe günü yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisi tek par..
TRT 1'in yeni dizisi Bir Zamanlar Kıbrıs, henüz yayınlanmadan tartışma konusu oldu.
ATV'de Bir Zamanlar Çukurova dizisinin heyecanla beklenen 89. bölümü yayınlandı. 25 Mart 2021 Perşembe günü yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisi tek par..
Sevilen dizi Bir Zamanlar Çukurova'da rol alan Melike İpek Yalova ile yapımcı Altuğ Gültan'ın iki yıllık evliliği sona erdi. Davaları, geçtiğimiz cuma günü..
Bir dönem ATV'nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova'da rol alan Vahide Perçin ile eski eşi Altan Gördüm'ün yeni projesi belli oldu. Ünlü isimler sektöre..
ATV'de Bir Zamanlar Çukurova dizisinin heyecanla beklenen 88. bölümü yayınlandı. 18 Mart 2021 Perşembe günü yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisi tek par..
Hilal Altunbilek ve Kerem Alışık'ın başrolleri paylaştığı Bir Zamanlar Çukurova dizisine usta bir isim dahil oldu.
Reyting sonuçları 11 Mart 2021 Perşembe akşamı ekrana Akrep, Alev Alev, Bir Zamanlar Çukurova, Mucize Doktor, Tövbeler Olsun dizi reyting sıralamalarını gö..
ATV'de Bir Zamanlar Çukurova dizisinin heyecanla beklenen 87. bölümü yayınlandı. 11 Mart 2021 Perşembe günü yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisi tek par..
ATV'de yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisinin Saniye'si Selin Yeninci, 11 gündür koronavirüs tedavisi gördüğü hastaneden taburcu oldu. Uzun süredir has..
Başrollerini Kerem Alışık, Hilal Altınbilek ve Murat Ünalmış'ın paylaştığı Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 4. sezonuyla ilgili bomba bir iddia ortaya atıld..
ATV'de Bir Zamanlar Çukurova dizisinin heyecanla beklenen 86. bölümü yayınlandı. 4 Mart 2021 Perşembe günü yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisi tek parç..
Renkli kişiliğiyle sık sık gündeme gelen Bir Zamanlar Çukurova dizisinin Behice'si Esra Dermancıoğlu gönlünü Sol Yanım'ın genç oyuncusu Murat Balcı'ya kapt..
Yoğun bakımda koronavirüs tedavisi gören Bir Zamanlar Çukurova'nın Saniyesi Selin Yeninci'nin mutasyonlu virüse yakalandığı ortaya çıktı.
ATV'de yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova'nın Saniye'si Selin Yeninci'nin korona testi pozitif çıktı. Özel bir hastanede tedavi altına alınan oyuncudan sevin..
ATV'de ekrana gelen Bir Zamanlar Çukurova'da Saniye karakterini canlandıran Selin Yeninci, dizi çekimleri sırasında koronavirüse yakalandı. Sağlık durumu a..
ATV'de yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Gülten'i canlandıran Selin Genç, Mersin'de şubat ayında deniz girdi. Güzel oyuncu o anları sosyal medya h..
ATV'de Bir Zamanlar Çukurova dizisinin heyecanla beklenen 85. bölümü yayınlandı. 25 Şubat 2021 Perşembe günü yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisi tek pa..
Üçüncü sezonuyla seyirci karşısına çıkan Bir Zamanlar Çukurova'da Gülten'i canlandıran güzel oyuncu Selin Genç, dizide kan donduran tecavüz sahnesiyle ilgi..
Sevilen dizi Bir Zamanlar Çukurova'da rol alan Melike İpek Yalova, yapımcı Altuğ Gültan'dan boşanacağı yönündeki iddialar hakkında ilk kez konuştu.
ATV'de Bir Zamanlar Çukurova dizisinin heyecanla beklenen 84. bölümü yayınlandı. 18 Şubat 2021 Perşembe günü yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisi tek pa..
Bir Zamanlar Çukurova dizisinin heyecanla beklenen 83. bölümü ATV'de yayınlandı. 11 Şubat 2021 Perşembe günü yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisi tek pa..
Ünlü oyuncu Esra Dermancıoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla ürtiker hastası olduğunu duyurdu.
Bir Zamanlar Çukurova dizisinin heyecanla beklenen 82. bölümü ATV'de yayınlandı. 4 Şubat 2021 Perşembe günü yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisi tek par..
Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yıldız oyuncularından Furkan Palalı'nın gerçek mesleği ortaya çıktı.
Bir Zamanlar Çukurova dizisinin heyecanla beklenen 81. bölümü yayınlandı. 28 Ocak 2021 tarihinde yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisi tek parça olarak i..
Bir Zamanlar Çukurova'da Fikret Fekeli karakterini canlandıran Furkan Palalı, diziseverler tarafından araştırılıyor. Peki, Furkan Palalı kimdir, nereli, ka..
Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Müjgan karakterini canlandıran oyuncu Melike İpek Yalova, başarılı performansıyla dikkat çekiyor. Türk sinemasının sultanı..
Bir Zamanlar Çukurova dizisinin heyecanla beklenen 80. bölümü yayınlandı. 21 Ocak 2021 tarihinde yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisi tek parça olarak i..
ATV'de üçüncü sezonuyla ekrana gelen 'Bir Zamanlar Çukurova'nın oyuncu kadrosuna Hande Soral dahil oldu. Ünlü oyuncu, dizide dengeleri değiştirecek bir kar..
Hünkar, ellerinden aldığı mutluluğa ulaşmaları için Yılmaz'la Züleyha'ya yardım edecektir. İki eski sevgili için artık geri sayım başlamıştır. Hünkar'ın da..
Demir, Fekeli Konağı'na şoke edici bir ziyarette bulunuyor, Züleyha'yı kimin vurduğunu Yılmaz'ın ve Fekelilerin yüzüne çarpıyor. Yılmaz ne yapacak? Bir Zam..
Geçen hafta Züleyha, her şeyi göze alıp Yılmaz'a Adnan'ın babası olduğunu anlatmıştı. Yılmaz, kendisinden yıllardır saklanan gerçeği öğrendikten sonra ne y..
Kadrosunu Furkan Palalı ve Nazan Kesal'la zenginleştiren Bir Zamanlar Çukurova, yeni sezonuna bu akşam yayınlanacak 64. bölümüyle başlıyor. Bakalım 3. sezo..