"Berat Albayrak" haberleri

CHP Parti Sözcüsü Faik Öztrak, Berat Albayrak'ın Türkiye Varlık Fonu'ndaki (TVF) görevinin sürmesine tepki göstererek "Bu kadar gayrı ciddilik kabile devle..
Berat Albayrak'ın babası yazar Sadık Albayrak, AK Parti'den istifa ettiği yönündeki iddialara "Recep Tayyip Erdoğan'ın yanında "ölümüne ölümüne" duygusuyla..
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Karabağ zaferi, Berat Albayrak'ın istifası ve kabine değişikliği iddiaları hakkında açıklamalarda bulundu. Erdoğan, ekonomiyle ilgil..
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, grup toplantısında, Berat Albayrak'ın istifası hakkında konuştu. 
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Bakan Albayrak'la ilgili paylaşımda bulundu. 
İletişim Başkanlığı, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın istifasının kabul edildiğini duyurdu. Yapılan açıklamada, "Cumhurbaşkanımızca yapılan değerl..
Habertürk'ün haberine göre, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın görevi bırakma paylaşımına ilişkin açıklama yap..
Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın istifası kabul edildi. Peki Berat Albayrak kimdir? İşte detaylar...
Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, sosyal medya hesabından görevinden istifa ettiğine ilişkin paylaşım yaptı.
Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, "Bugün attığımız adımların ve izlediğimiz ekonomi politikalarının somut meyvelerini yakın gelecekte alacağız inşall..
Fransız Charlie Hebdo dergisinin skandal karikatürüne bir tepki de Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'tan geldi. 
Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, "Milli enerji hamlesi adım adım meyvelerini verdikçe ülkemize vurulmaya çalışılan prangalardan nasıl birer birer ku..
Bakan Berat Albayrak, "Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Kuveyt ve Katar'ı günübirlik ziyaret ettik. Hayatını kaybeden Kuveyt Emiri Sabah..
Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Yeni Ekonomi Programı toplantısında, büyüme, enflasyon ve işsizlik gibi kritik verilerle ilgili beklentileri açıkla..
Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, "Sağladığımız imkanlarla istikrarın sürmesi için milletimizin yanında olduk ve olmaya devam edeceğiz." ifadesini ku..
Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ile ailesine yönelik hakaret içeren paylaşımlar yaptığı gerekçesiyle çıkarıldığı hakimlikçe tutuklanan şüpheli Mehme..
Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Gelir İdaresi ve Vergi Denetimi Kurulu Başkanlıkları ile strateji ve değerlendirme toplantısını gerçekleştirdikleri..
Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, "Kamu bankalarımızda esnaf kredileriyle tarımsal kredi faizleri, artık yeni yıl itibariyle yıllık yüzde 12'den yüzd..
Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak "Yılı yüzde 12 enflasyon seviyesinin de altında kapatacağımız bir iklime doğru hızla ilerliyoruz. Buradan ekonomide..
Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, "Görünümdeki iyileşme sürüyor. Enflasyonla mücadelede güçlü duruşumuzu sürdüreceğiz" açıklamasında bulundu.
Ekonomideki büyüme rakamlarına ilişkin değerlendirme yapan Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, "Toparlanmayı hızlandırmaya, üretim ve istihdam odaklı s..
Hazine ve Maliye Bakanı Albayrak, "Son rakamlar gösteriyor ki Allah'ın izniyle son çeyrek itibarıyla Türkiye ekonomisi yüzde 4, yüzde 5 büyüme patikasına g..
Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, enflasyonda düşüş trendinin sürdüğünü bildirerek, "Haziran rakamlarıyla yıllık hedefimizin altına geldik." ifadeler..