"apple" haberleri

ABD merkezli akıllı telefon üreticisi Apple, iOS 14.5 güncellemesinde 217 yeni emoji getiriyor. Yeni emojilerin cinsiyet ve ten rengiyle ilgili olması dikk..
Teknoloji firması Apple şirketinin ilk bilgisayarı Apple-I, E-bay üzerinden 1.1 milyon sterline (10 milyon 658 bin lira) satışa çıkarıldı. Satışa çıkarılan..
Apple'ın aldığı yeni karar sonrası Facebook'un artık kullanıcıları takip etmesi için onay alması gerekiyor. Facebook da kullanıcılarına "Sizi takip etmemi..
Apple, iPhone ve iPad'ler için iOS 14.4 güncellemesini yayınladı. Güncelleme daha çok hata düzeltmeleri içeriyor.
Alman otomotiv üreticisi Volkswagen'in CEO'su Herbert Diess, önde gelen teknoloji şirketlerinden Apple'ın otonom araç sektörüne girişini değerlendirerek, "..
İsrail istihbarat teşkilatı Mossad, dijital yayın kanallarını üzerinden yeni eleman kazanmaya ve imajını güçlendirmeye çalışıyor. Netflix, Hulu ve Apple TV..
Avrupa'da bir tüketici derneği, ABD teknoloji şirketi Apple'a karşı eski telefon modellerini kasıtlı olarak değersizleştirdiği gerekçesiyle dava açtı.
Dünya teknoloji devi Apple'ın Küresel Güvenlik Başkanı Thomas Moyer, gizli ateşli silah ruhsatları almak için 70 bin dolar değerinde iPad'i rüşvet vermekle..
Apple'ın ekim ayında tanıttığı iPhone 12 serisinin Türkiye fiyatları bugün açıklandı. iPhone 12 Türkiye fiyatları 9 bin 999 bin ila 19 bin 999 lira arasınd..
İngiltere'de polis, sürücü ve güvenlik görevlilerini etkisiz hale getirdikten sonra bir kamyondaki 5 milyon sterlinlik Apple ürününü çalan hızsızları arıyo..
Teknoloji devi Apple, iPhone 12 modelleri tanıtıldı. Şirketin yeni telefonlarda 5G teknolojisine geçeceği öne sürülüyor.
Apple, 13 Ekim tarihinde Apple Park'ta "Hi, Speed" etkinliğini gerçekleştireceğini duyurdu. Apple'ın yeni iPhone 12'yi de tanıtması beklenilen etkinlik ülk..
Teknoloji devi Apple, Kanadalı bir geri dönüşüm şirketine verdiği binlerce cihazın satılmasını ardından, şirkete 23 milyon dolarlık tazminat davası açtı.
Apple'ın rende tasarımıyla dikkat çeken yeni dizüstü bilgisayarı Mac Pro'nun resmi satış tarihi açıklandı. Fiyatının 6 bin dolar olacağı daha önce bildiril..
Çayan Temel ile Oğuz Akçay, Apple ile Netflix arasındaki 'Apple cihazlardan Netflix'ten film veya dizi izlerken görüntü kaydı alınamaz' şeklindeki gizlilik..
Sıra dışı açıklamalarıyla zaman zaman gündeme gelen Apple'ın Steve Jobs ile birlikte iki kurucusundan biri olan Steve Wozniak, yaptığı son açıklamada kulla..
Apple'ın yeni iPhone'u olduğu iddia edilen kareler internete sızmaya devam ediyor. Eğer fotoğraflar gerçek ise en çok merak edilen konulardan biri olan ark..