Karnından bıçaklandı, sedyede şarkı söyledi

Gençlerin karıştığı kavgada 3 kişi bıçakla yaralandı. Samsun'da yaşanan olayda karnından bıçaklanan bir gencin sedyede ilk müdahalesinin ardından şarkı söylemesi dikkat çekti.

07.04.2021 07:31 | Son Güncelleme : 07.04.2021 09:23

Olay, Karadeniz Mahallesi Muradiye Sokak üzerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, 2 grup arasında çıkan sözlü tartışma daha sonra bıçaklı kavgaya dönüştü. Kavgada sol baldırından bıçaklanan B.K.(17) ve karnından bıçaklanan S.K.(17) Gazi Devlet Hastanesine, başından bıçak saplanan E.A. ise Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı.

"HAYAT SİNEMAMIZI AĞLATTILAR"

Olayın ardından hastanede ilk tedavisi yapılan S.K.'nin sedye üzerinde yaralı vaziyetteyken şarkı söylemesi dikkat çekti. S.K., kendisini bıçaklayanları tanımadığını söyledi. S.K. ile birlikte hastaneye gelen arkadaşı ise olayı, “Biz araya kaynadık. Arkadaşım öndeydi. Onu bıçakladılar. Sanırım başkasına vuracaktı, arkadaşıma vurdu. Hayat sinemamızı ağlattılar” sözleriyle anlattı.

"KAVGA EDENLERİ TANIMIYORDUK"

Kavgada sol baldırından bıçaklanan B. K., "Kavgayı ayırırken olay meydana geldi. Kavga edenleri tanımıyorduk. İnsanlık namına otururken bıçakladılar. Arkadaşım da kavgada yaralandı. O da karnından bıçaklandı. Onun durumu da iyi" dedi.

Kavgada başına bıçak saplanan E. A.’nın(17) ise Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde ameliyata alındığını belirtildi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Kaynak: İHA

Sıradaki Haber Yükleniyor