Müzakere

Erhan Ertürk ile “Müzakere”, Haber Global'de pazartesi saat 20.30'da ekrana geliyor.

Müzakere”de Erhan Ertürk, Türkiye’nin ve dünyanın gündemini belirleyen gelişmeleri,
Ankara kulislerinde konuşulanları, karar alanların görüşünü ve karşı çıkanların itirazlarını Türkiye’nin fikir önderleri ve konunun uzmanlarıyla ele alıyor.

Erhan Ertürk Müzakere

Tartışmacılar Türkiye’nin ve dünyanın geleceğine damga vuran gelişmeleri tüm yönleriyle değerlendirirken, olayların olası sonuçlarına ilişkin görüşlerini Haber Global'de paylaşıyor.

Erhan Ertürk Müzakere
Programın kaçırdığınız bölümlerini ve özel bölüm videolarını youtube.com/haberglobal sayfasından izleyebilirsiniz.

Erhan Ertürk hakkında

Bugüne kadar birçok yayın kuruluşunda (TRT, ATV, Kanal D, Show TV, Star TV, NTV) seslendirmeden muhabirliğe, sunuculuktan editörlüğe ve yöneticiliğe birçok pozisyonda görev aldı.

Mesleğe ATV Haber Merkezi'nde başladı. Sırasıyla ATV Haber Merkezi, radyo programcılığı, radyolar haber müdürlüğü, muhabirlik, editörlük, ana haber bülteni sunuculuğu ile devam etti. Star Haber Merkezi'nde ana haber bülteni sunuculuğunun yanında 'Yayın Koordinatörü' sıfatıyla yöneticilik yaptı. 16 yıllık NTV deneyiminde birçok kuşak ve özel yayının hazırlanması ve sunulmasından sorumlu oldu. Bu mesai, birçok ödüle layık görüldü. Bu süreçte TV haberciliği konusunda muhtelif kurumlarda ders ve seminerler verdi, vermeye devam ediyor.

2018 yılında Haber Global'in kuruluşunda yer aldı. Haber Global'de, hafta içi her gün 19.00'da dünyada ve Türkiye'de yaşanan tüm gelişmelerin ekrana geldiği "Ana Haber Bülteni"ni sunuyor. Gündemin bütün başlıklarını uzman konuklarla değerlendirdiği siyasi tartışma programı "Müzakere"yi hazırlayıp sunuyor.

Evli ve bir çocuğu var.