Hastane odasında ölü bulunmuştu... Genç hemşirenin son görüntüleri ortaya çıktı

İHA
Gündem haberleri İstanbul Hayatını kaybetti

İstanbul'un Beylikdüzü ilçesinde dedesinin yanında refakatçi olarak kaldığı hastanede ölü olarak bulunan genç hemşirenin ölmeden önceki görüntüleri ortaya çıktı.

İstanbul'da hastane odasında ölü bulunan hemşirenin son görüntüleri ortaya çıktı. 

Beylikdüzü’nde dedesinin yanında refakatçi olarak kaldığı hastane odasında ölü bulunan genç hemşirenin, ölmeden önceki son anlarına ilişkin güvenlik kamerası görüntüleri otaya çıktı.

Olay, 13 Mayıs'ta Beylikdüzü’nde bulunan Özel Birinci Hastanesi'nde yaşanmıştı. Dedesinin yanında refakatçi olarak kaldığı hastanede koluna ilaç enjekte edilmesinin ardından odana ölü bulunan hemşire Selen Bilgin olayına ilişkin yeni görüntü ortaya çıktı. Görüntülerde, 24 yaşındaki genç hemşirenin hastane koridorlarında dolaştığı görüldü.

ŞÜPHELİ DOKTOR DA GÖRÜNTÜLERDE YER ALDI

Olaya ilişkin cebinden iğneyle enjekte edilen ilacın şişesinin çıktığı ileri sürülen doktor Fatih A. da görüntülerde yer aldı. Güvenlik kamerası görüntülerinde Fatih A.'nın da Selen Bilgin’in girdiği odadan dakikalar sonra çıkması yer aldı.

Öte yandan Doktor Fatih A., Selen Bilgin’in ilacı kendi kendine kolundan enjekte ettiğini söylemiş suçlamaları reddetmişti.

Doktor Fatih A. sevk edildiği mahkemece adli kontrol şartıyla serbest bırakılmıştı.