Deprem mi oldu? Son dakika depremler: Kandilli Rasathanesi'nden son dakika deprem açıklaması

Deprem Son depremler son dakika Kandilli Rasathanesi
Deprem mi oldu? Son dakika depremler: Kandilli Rasathanesi'nden son dakika deprem açıklaması

Deprem mi oldu sorusu gündemde yer almaya devam ediyor. Gerçekleşen depremlerin şiddeti, nerede olduğu ile ilgili bilgiler Kandilli Rasathanesi ve AFAD tarafından açıklanıyor. Peki, deprem nerede oldu, kaç şiddetinde? İşte detaylar...

26 Mart Cumartesi günü deprem mi oldu? araştırması yapılmakta. Kandilli Rasathanesi'nin verilerine göre; Malatya'da 5.2'lik bir deprem yaşandı. 9 Nisan Cumartesi Kandilli Rasathanesi son depremler listesi bu şehirlerde yaşan vatandaşlar tarafından araştırma konusu oluyor. Bu doğrultuda 9 Nisan Cumartesi deprem mi oldu? sorusunun yanıtı vatandaşlar tarafından merak konusu olmuş durumda. 9 Nisan 2022 Cumartesi AFAD ve Kandilli Rasathanesi son depremler listesi ve detaylar haberimizde..

MALATYA'DA DEPREM Mİ OLDU?

Kandilli Rasathanesi'nin verilerine göre, Malatya'da 5.2 büyüklüğünde deprem meydana geldi.  Deprem 17.02'de merkez üssü Pütürge ilçesi olarak yaşandı.

 

YAŞANAN SON DEPREMLER

Bugün Deprem oldu mu? deprem mi oldu? sorularının cevabını güncel olarak takip edebilmek için Kandilli Rasathanesi'nin ve AFAD'ın web sitesini takip edebilirsiniz. Buralarda en güncel verilerle anlık deprem analizleri yapılır ve sunulur.

AFAD son depremler

Kandilli Rasathanesi son depremler

Kaynak: Haber Global

son depremler deprem mi oldu son dakika son dakika depremler AFAD Kandilli Rasathanesi deprem deprem haberleri