Cumhurbaşkanı Erdoğan hâlâ pozitif demişti! Emine Erdoğan sağlık durumuyla ilgili açıklama yaptı

Cumhurbaşkanı Erdoğan Gündem haberleri emine erdoğan koronavirüs
Cumhurbaşkanı Erdoğan hâlâ pozitif demişti! Emine Erdoğan sağlık durumuyla ilgili açıklama yaptı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, "Hastalığı en hafif seyriyle geçiriyorum ancak izolasyon sürecim henüz tamamlanmadı" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Birleşik Arap Emirlikleri'ni ziyareti öncesi Atatürk Havalimanı Devlet Konukevi'nde basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Erdoğan, eşi Emine Erdoğan'ın sağlık durumuyla ilgili soruya, "Eşim bu ziyarette benimle beraber olamayacak. Çünkü o henüz pozitif, biz hamdolsun negatif olduk. Şu anda eşim tedavisine devam ediyor. Hamdolsun hafif şekilde süreci devam ettiriyor. Dualarımızla inşallah o da kısa zamanda bu süreci atlatacaktır" diye cevap verdi.

EMİNE ERDOĞAN'DAN AÇIKLAMA

Emine Erdoğan da sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, "Geçmiş olsun dileklerini ileten herkese şükranlarımı sunuyorum. Hamdolsun hastalığı en hafif seyriyle geçiriyorum ancak izolasyon sürecim henüz tamamlanmadı. Tüm hastalara acil şifalar diliyorum" ifadelerini kullandı. 

 CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN BAE ZİYARETİ ÖNCESİ AÇIKLAMALARDA BULUNMUŞTU

Erdoğan şunları söylemişti:

(Emine Erdoğan'ın sağlık durumu) Eşim bu ziyarette benimle beraber olamayacak, henüz kendisi pozitif. Şu anda eşim tedavisine devam ediyor. Hamdolsun hafif bir şekilde süreci devam ettiriyor. Dualarımızla inşallah o da kısa zamanda bu süreci atlatacaktır. 

Kaynak: Haber Global TV

emine erdoğan cumhurbaşkanı erdoğan koronavirüs Gündem haberleri