TFF'den yeni karar: Maç öncesi stadyumda konser! İstanbulspor ile Trabzonspor maçında başlıyor

TFF Trabzonspor İstanbulspor
TFF'den yeni karar: Maç öncesi stadyumda konser! İstanbulspor ile Trabzonspor maçında başlıyor

TFF, Spor Toto Süper Lig'de ilk hafta itibari ile birlikte stadyumlarda konserler düzenleneceğini açıkladı. Söz konusu uygulamanın tribünlere daha fazla sayıda kadın, genç, çocuk ve ailenin gelmesi amacıyla hayata geçirileceği de belirtildi.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Spor Toto Süper Lig'in ilk haftası itibariyle stadyumlarda konserler uygulamnasını devreye koyacağını duyurdu. TFF'den yapılan açıklamada, "TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi tarafından geçtiğimiz günlerde ilk kez gündeme getirilen ve tribünlere daha fazla sayıda kadınlar, gençler, çocuklar ve ailelerin gelmesi amacıyla hayata geçirilecek olan stadyum konserleri, Spor Toto Süper Lig’in ilk haftası ile başlayacak" ifadeleri yer buldu.

tff stadyum konserleri

TFF'DEN YENİ KARAR: STADYUM KONSERLERİ BAŞLIYOR!

Uygulamanın ilk defa İstanbulspor ile Trabzonspor arasında oynanacak karşılaşmada hayata geçirileceği belirtilerek, şu ifadeler kullanıldı:

"Maçların festival ve şölen havasında geçmesini hedefleyen proje kapsamında, ilk olarak İstanbulspor ile Trabzonspor arasında Olimpiyat Stadı’nda 5 Ağustos Cuma akşamı 21.00'de oynanacak sezonun açılış maçında düzenlenecek konser etkinliğinde Madrigal Grubu sahne alacak. Son dönemin yükselen grupları arasında yer alan ve 'Seni Dert Etmeler' adlı teklisiyle dijital platformlarda en fazla dinlenen Türkçe şarkı rekorunu kıran rock grubu Madrigal’in konseri saat 20.30'da başlayacak. Grup devre arasında da tribündeki futbolseverlere müzik ziyafeti sunacak. Konserler dizisi, önümüzdeki haftalarda, Türk müziğinin önemli isimleri ile devam edecek."

Kaynak: Diğer

TFF Süper Lig İstanbulspor Trabzonspor spor toto süper lig Türkiye Futbol Federasyonu Madrigal Grubu Seni Dert Etmeler