Yıldız Tilbe'ye büyük şok! Tarkan'dan sonra Gülşen…

Ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe, pandemi nedeniyle zor günler geçiren müzik dünyası için sosyal medyada yeni bir akıma katıldı. Tarkan ile Gülşen'in şarkılarını seslendirerek ünlü şarkıcılara pas atan Tilbe, büyük şok yaşadı.

03.05.2021 16:49 | Son Güncelleme : 03.05.2021 16:51

Pandemi döneminde seslerini duyurmak isteyen müzisyenler #HepimizİçinSesVerTürkiye etiketiyle sosyal medyada bir akım başlattı ve ilk çağrısını Murat Kekilli'ye yaptı. Kekilli bu çağrıya, Yıldız Tilbe'nin 'Delikanlım' şarkısıyla yanıt verdi. Ardından da Tarkan'ın 'Kış Güneşi' şarkısını söyleyen Tilbe, Twitter hesabından meslektaşı Tarkan'a seslendi. Tilbe, "Tarkan topu sana attım, sen de kime istiyorsan ona at. Bir tane de Orhan Gencebay şarkısı atmak isterdim ama tek top hakkım var galiba..." diye konuştu.

TARKAN PAS VERMEDİ

Tilbe'nin çağrısından sonra Tarkan'dan yanıt gecikmedi. Ünlü şarkıcı, kampanyadan habersiz olunca Yıldız Tilbe'ye pas vermedi. Tarkan, "Yıldız’ım sen benim kıymetlimsin, seni çok severim ve geri çevirmek hiç istemem ama bu challenge’ın nasıl bir amaca hizmet edeceğini pek anlamadım doğrusu ve bir parçası olmak da gelmedi içimden ne yalan söyleyeyim. O yüzden sen en iyisi topu benden geri al, bir başkasına atıver" dedi.

GÜLŞEN’DEN YANIT GELMEDİ

Megastar'a "Teşekkür ederim" diyerek yanıt veren Tilbe, ardından topu şarkıcı Gülşen'e attı. Yıldız Tilbe, bu kez, "Gülşen sana müzisyenler için bir challenge yolluyorum, ne istiyorsan yap" ifadelerini kullandı. Gülşen'in bu çağrıya ne yanıt vereceği ise merak konusu oldu.

Kaynak: Haber Global

Sıradaki Haber Yükleniyor