Serkay Tütüncü ve İlayda Alişan'ın rap performansı beğeni topladı

FOX TV'nin sevilen dizisi 'te rol alan Serkay Tütüncü ve İlayda Alişan'ın karavanda sergiledikleri rap performansı hayranlarından tam not aldı.

03.05.2021 16:26 | Son Güncelleme : 03.05.2021 16:28

Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ ve Deniz Çakır gibi başarılı oyuncularla Masumiyet dizisinde kamera karşısına geçen Serkay Tütüncü ve İlayda Alişan sık sık sette geçirdikleri anlardan kareler paylaşıyor.

Birbirleriyle iyi anlaşan Serkay Tütüncü ve İlayda Alişan bu sefer de karavanda rap söyledi.

Serkay Tütüncü ve İlayda Alişan'ın karavandaki o anları hayranlarından tam not aldı. Seda Sayan da bu görüntülerin altına "Çok tatlılar" yorumunda bulundu.

SERKAY TÜTÜNCÜ KİMDİR?

Serkay Tütüncü, 7 Şubat 1991 İzmir doğumlu. Tütüncü, Celal Bayar Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu bölümü mezunu. 2016 yılında Survivor yarışmasına katıldı. Gönüllüler takımında yarıştı.

2016 yılında TV 8’de yayınlanan Para Bende programının sunuculuğunu üstlendi. 2018 yılında ‘İnsanlık Suçu’ dizisiyle birlikte oyunculuğa başladı. 2019 yılında Afili Aşk dizisindeki Volkan, 2020 yılındaysa Bay Yanlış dizisinde Ozan karakterine hayat verdi.

Tütüncü, şu sıralar Masumiyet dizisinde yer alıyor. 

İLAYDA ALİŞAN KİMDİR?

26 Şubat 1996 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Behçet Kemal Çağlar Lisesi'nde eğitimini tamamladıktan sonra İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde Moda Tasarım okumuştur. 1.60 metre boyunda, 48 kilo ve Balık burcudur. Hayatının dönüm noktası olarak babasının arkadaşının habersiz bir şekilde kendisini ajansına kayıt etmesi ile birlikte küçük yaşlardan itibaren sektöre giriş yapmıştır.

  Oyunculuk hayatına reklam filmlerinde oynayarak başladı. İlk olarak 2011 yılında başrollerinde Çetin Tekindor ve Bülent İnal gibi oyuncuların bulunduğu Bir Çocuk Sevdim dizisinde Merve karakteriyle rol aldı. Kariyerine TRT'de yayınlanan Gönül Hırsızı ile devam etmiş, ardından Ayça Bingöl, Evrim Alasya ve Ekin Koç'la birlikte Benim Adım Gültepe'de Nurten karakteriyle dikkat çekmeye başlamıştır.

Kariyerine 2015 yılında Songül Öden ve Mert Fırat'ın başrollerinde yer aldığı Serçe Sarayı'nda Sinem karakteri ile devam etmiştir. Ardından Ay Yapım imzalı Bana Sevmeyi Anlat dizisinde Eylül, Rüya dizisinde canlandırdığı Cemre karakterine hayat vermiştir. Kendisinin daha büyük bir kitleye ulaştıran, başrollerinde usta oyuncu Perihan Savaş, Ercan Kesal, Aras Bulut İynemli ve Rıza Kocaoğlu gibi önemli isimlerin bulunduğu Ay Yapım'ın fenomen dizilerinden Çukur ile içinde bulunduğu set ortamını bir okul olarak tanımlamıştır.

Dizinin ikinci sezonunda Akşın Koçovalı karakteriyle gösterdiği oyunculuk takdir topladı. Çukur'dan sonra Netflix'in ilk Türk orijinal dizisi olan Hakan: Muhafız'da Aylin Erman karakterine hayat vererek ününü yurtdışına taşıdı. 2019'da Erdal Özyağcılar, Erkan Avcı gibi başarılı oyuncularla beraber Şampiyon'un kadrosuna katıldı. 2021 yılında dijital içerik platformu olan Gain'in orijinal dizisi Terapist'te Özlem Narin karakterini canlandırdı. Son olarak FOX'da yayınlanan Masumiyet dizisinde Ela Yüksel karakterini canlandırmaktadır.

Kaynak: Haber Global

Sıradaki Haber Yükleniyor