Üçüncü kez anne olmaya hazırlanan Bergüzar Korel'den yeni pozlar

Üçüncü çocuğunu kollarına almak için gün sayan Bergüzar Korel, sosyal medya hesabı üzerinden yayınladığı hamilelik pozlarıyla beğeni topluyor.

19.07.2021 10:34

2009'da nikah masasına oturduğu meslektaşı Halit Ergenç ile mutlu bir evlilik sürdüren Bergüzar Korel, şimdilerde üçüncü çocuğuna hamile.

Ünlü oyuncu, doğum öncesi ailesi ile tatil yapıyor. 

Tatilden yayınladığı fotoğraflarla sık sık gündem olan Korel, dikkat çeken paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi.

Son olarak Bergüzar Korel, güneşin tadını çıkardığı kareleriyle beğeni topladı. 

ÜNLÜ ÇİFTTEN MUTLULUK POZU

Dünyaya gelecek kızlarına Leyla adını verecek Bergüzar Korel ile Halit Ergenç, mutluluk pozlarına "Leyla ile sabah kahvesi” notunu düştü.

Ünlü çiftin bu pozunu yakın arkadaşları Esra Erol çekti. 

Ünlü oyuncunun, geçtiğimiz günlerde mavi bikinisiyle verdiği pozlar da gündem olmuştu. 

KIZ BEBEK BEKLEDİĞİNİ DUYURDU

Bergüzar Korel, üçüncü çocuğunun cinsiyetini sosyal medyadan duyurmuştu. Korel paylaşımında, "Allah biliyor çok istedim… Ailemiz, en yakınlarımız, can dostlarımız… Herkes... Büyük bir ailemiz olsun, sağlıklı mutlu evlatlarımız olsun. Ee biri de kız olsun.

Ne kadar çok istediysek Han’ımız daha yaşını doldurmadan kız evladımızın mutluluğu heyecanı hepimizi sardı.

Canım Hatice’m toplamış tüm arkadaşlarımızı birkaç hafta önce bana böyle bir sürpriz yaptı. Hepsi benden heyecanlı. Sözleştik. Sağlıkla, mutlulukla ilerleyen günlerde tüm erkek anneleri olarak içimizde kalan tüm simleri, balonları, tülleri birbirinize dolayıp eğleneceğiz Allah nasip ederse…

Bu mutluluğumuzu sizinle de paylaşmak istedim. Mutlu günlerinizde kalbi hep sizinle atan güzel insanlar hiç eksilmesin hayatınızdan" diyerek mutluluğunu takipçileri ile paylaşmıştı. 

Kaynak: Haber Global

Sıradaki Haber Yükleniyor