Survivor All Star'a korku saldı... Acun Ilıcalı'dan 'sürgün kampı'yla ilgili flaş karar

Survivor All Star Acun Ilıcalı
Survivor All Star'a korku saldı... Acun Ilıcalı'dan 'sürgün kampı'yla ilgili flaş karar

Tv8’in fenomen yarışması Survivor’da bu yıl ilk defa uygulanmaya başlayan ve yarışmacılara korku salan 'sürgün kampı' uygulaması hakkında Acun Ilıcalı yeni bir karar aldıklarını duyurdu.

Survivor 2022 All Star'da ilk defa uygulanmaya başlayan sürgün kampı yarışmaya heyecan kattı. Survivor'da elemeye kalan isimler herkesten ayrı bir kampta günlerce kalmaya başladı. Oyunlara katılamayan ve ödüllerden de yararlanamayan yarışmacılar, kampta hiçbir şey yapmadan bekliyor. Sürgün kampına ilk giden isim olan Birsen ise bir gün boyunca tek başına kaldığı kampta korku dolu anlar yaşamıştı.

Survivor All Star'a korku saldı... Acun Ilıcalı'dan 'sürgün kampı'yla ilgili flaş karar - Resim : 1

SÜRGÜN KAMPIYLA İLGİLİ FLAŞ KARAR

Acun Ilıcalı Survivor'daki ilk konseyde sürgün kampının sadece ilk haftaya özel olduğunu ve devamının gelmeyeceğini duyurmuştu. Ancak Survivor All Star'daki konseyde, yarışmacıların ayrılmasının ardından açıklama yapan Ilıcalı yeni kararı açıkladı. Ilıcalı, "Çok ses getiren sürgün kampı uygulaması Survivor'da devam edecek. Sürgün kampını belli bir süre uygulamaya devam edeceğiz. Bunu ise Çarşamba akşamki konseyde yarışmacılara açıklayacağım" dedi.

HANGİ YARIŞMACILAR SÜRGÜN KAMPINA GİTTİ?

Survivor'daki sürgün adasında yarışmanın ilk gününde giden isim Birsen Bekgöz olmuştu. Survivor'da yeni sezonda elemeye kalan ilk yarışmacı olan Birsen, sürgün kampında tek başına 24 saat geçirdi. Birsen zaman zaman korku dolu anlar da yaşadı.

Survivor All Star'a korku saldı... Acun Ilıcalı'dan 'sürgün kampı'yla ilgili flaş karar - Resim : 2

Birsen'in ardından ise kampa gelen ikinci isim Sercan Yıldırım oldu.

Sercan da kampta 3 gün geçirdi.

Survivor All Star'a korku saldı... Acun Ilıcalı'dan 'sürgün kampı'yla ilgili flaş karar - Resim : 3

Sercan ve Birsen'den sonra elemeye kalan isim Gizem ve son olarak da Hikmet Tuğsuz kampa gelen yarışmacılar oldu.

 

Kaynak: Haber Global

Survivor sürgün kampı sürgün kampı Survivor All Star Survivor All Star Acun Ilıcalı magazin magazin haberleri hangi yarışmacılar sürgün kampına gitti TV8