Survivor All Star'da 4. eleme adayı kim oldu?

Survivor All Star'da 4. eleme adayı kim oldu?

Survivor All Star yarışmacıları dokunulmazlık oyunu için karşı karşıya geldi. Haftanın 4. dokunulmazlık oyununu Ünlüler aldı. Gönüllüler, eleme adayını belirlemek için konseyde isim yazdı. Peki Survivor All Star'da 4. eleme adayı kim oldu? İşte merak edilen sorunun yanıtı...

Survivor All Star'da ilk hafta, eleme adayı olan yarışmacılar sürgün kampına gönderiliyor. Eleme adayı olarak adı çıkan ilk isim Birsen, sürgün kampına gitmişti. Birsen'in ardından Sercan ve Gizem de sürgün kampına gönderildi.

18 Ocak akşamında dokunulmazlığı kaybeden gönüllüler, sürgün kampına gidecek 4. kişiyi belirledi. Peki Survivor'da 4. eleme adayı kim oldu?

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor'ın dördüncü bölümünde Ünlüler takımı ve Gönüllüler takımı 4. dokunulmazlık oyununda karşılaştı. Nehir üzerine kurulan parkurda oynanan dokunulmazlık oyunu çok çekişmeli geçti.

Survivor All Star'ın 18 Ocak Salı bölümünde haftanın dördüncü dokunulmazlık oyunu, nehir parkurunda yapıldı. Çapraz koşu ile başlayan ve yarışmacıların birbirine çarpışmadan suya atladığı oyunda tüm engeller aşıldıktan sonra çubukları ile altı topun düşürülmesi gerekiyordu.

Dokunulmazlık oyununda parkura önce kadın yarışmacılar çıktı. Eşleşmeler sonrasında oyunda ilk çıkan Evrim, parkurda kötü bir kaza geçirdi. Acılar içinde kıvranan Evrim'e doktor müdahalesi sonrasında tedavisi için hastaneye götürüldü.

Kadın yarışmacıların arasındaki oynanan ilk turda 8-5 skorla kazanan Ünlüler takımı oldu. Erkek yarışmacıların oynadığı ikinci turda kazanan 8-4 skorla yine Ünlüler oldu. Böylece, dokunulmazlık oyunu best of seçimine kalmadı. Ve 4. dokunulmazlık oyununu kazanan Ünlüler takımı oldu.

SURVİVOR'DA 4. ELEME ADAYI KİM OLDU?

Gönüllüler takımında oy çokluğu ile 4. eleme adayı olan isim Hikmet Tuğsuz oldu. Böylece Tuğsuz, sürgün kampına Birsen, Sercan ve Gizem'in yanına gitti.

Arkadaşlarının boş oy niyetine kendisini yazmasına tepki gösteren Tuğsuz, geçen dokunulmazlık oyununda sakatlanmasına ve kafasına dikiş atılmasına rağmen son dokunulmazlık oyununda parkura çıktığını ve takımına sayı getirdiğini belirtti.

Tuğsuz, eleme adayı olmayı hak etmediğini düşündüğünü ekledi.

Kaynak: Diğer

Survivor All Star Survivor