Acun Ilıcalı

Acun Ilıcalı

29 Mayıs 1969 tarihinde Erzurum'un Aziziye ilçesinden olan bir ailenin oğlu olarak Edirne'de doğdu. Ağabeyi Op. Dr. Ömer Cenker Ilıcalı’dır.  

Annesi İlknur Ilıcalı kooperatifler il müdürü, babası Ergün Ilıcalı ise müteahhitti.

Ağabeyinin okula gitmesini kıskandığı için 5 yaşında okula başladı. İlkokul ve ortaokulu Edirne İstiklâl İlkokulu'nda tamamladı.

10 yaşında Kadıköy Anadolu Lisesi'ni kazandı. Okumak için anneannesinin yanına, İstanbul'a gitti. Daha sonra annesinin tayini İzmit'e çıktı ve ailesi İstanbul'a taşındı.

Lise öğrenimini ise Kadıköy Anadolu Lisesi'nde tamamlayıp, üniversite hayatını da İstanbul'da geçirmeyi tercih ederek İstanbul Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümünü kazandı. Üniversite hayatı 7 yıl sürdü fakat eğitimini tamamlayamadı. 

 Acun Ilıcalı 19 yaşında iken 1988 senesinde Seda Başbuğ ile evlendi. Bu evlilikten Banu adında bir kız çocuğa sahip oldu.

Ancak 1995 senesinde anne ve babasını Bodruma giderken trafik kazasında kaybetti. Seda Başbuğ’dan 1993 senesinde ayrıldı. 

2003 senesinde Zeynep Yılmaz ile evlendi ve bu evliliğinden de Yasemin ve Leyla adında iki kızı oldu.

2010 yılında ‘Var Mısın Yok Musun’ yarışmasına katılan Şeyma Subaşı ile bir ilişkisi olduğu iddia edildi. 2013 yılında Şeyma Subaşı ile olan ilişkisinden Melisa adında bir kızı oldu. 12.07.2016 tarihinde eşi Zeynep Yılmaz'dan anlaşmalı olarak tek celsede boşanarak 18 Eylül 2017 tarihinde Fransa'nın Marsilya şehrinde 250 kişinin katıldığı bir törenle Şeyma Subaşı ile evlendi.

Acun Ilıcalı ve ‘Var Mısın Yok Musun’ yarışmasına katılan Şeyma Subaşı çifti 26.11.2018 tarihinde anlaşmalı olarak boşandı.

İŞ HAYATI

1995 yılında Bağdat caddesine bir giyim dükkanı açtı. Fakat kısa sürede iflas etti. Liseden Esat adında bir arkadaşıyla kaldığı sıralarda havalimanına giderken Show TV binasını gördü.

1996 yılında çocukluk arkadaşı Göktuğ Sevinçli'nin o dönem Show TV spor servisinde çalıştığını öğrenince onu arayıp "Biz de Esatla beraber gelelim" cevabına karşın Göktuğ Sevinçli'de "Gelin burası çok güzel" deyince İrfan Şahin'i ziyaret etti.

İrfan Şahin, onları o dönem spor müdürü olan İlker Yasin ile tanıştırdı. İlker Yasin, Acun Ilıcalı ve arkadaşının futboldan çok iyi anladığını fark etti. İlker Yasin, Acun Ilıcalı ve arkadaşının Show TV'de çalışmasına onay verdi. Böylelikle Acun Ilıcalı stajyer kadrosunda işe başladı. Fenerbahçe taraftarı olmasına rağmen Beşiktaş muhabirliği yaptı.

Televizyonculuğa Show TV'de Beşiktaş muhabirliği ile başladı. 2002 yılında "Acun Firarda" adlı gezi-eğlence içerikli televizyon programının yapımcılığını ve sunuculuğunu yapmaya başladı. Programda Acun Ilıcalı'ya kameraman Feridun, Çaykun Ertan ve Esat Yöntunç yardımcı olurken, Şebnem Schaefer'de programın moda bölümü için ekipte yer aldı. 2006 yılında program sona erdi. 2006 yılında "Acun Medya" adlı şirketi kurdu.

2004-2006 yılları arasında "Fear Factor" adlı korku-gerilim içerikli televizyon programının; 2007-2010 yılları arasında "Var mısın Yok musun" adlı yarışma içerikli televizyon programının; 2006 yılında "Survivor Türkiye" adlı yarışma içerikli televizyon programının yapımcılığını ve sunuculuğunu yaptı. 2007-2008 yılları arasında "Yoksa Rüya mı?" adlı aktüel içerikli televizyon programının; 2008-2014 yılları arasında "Söyle Söyleyebilirsen" adlı ses yarışması içerikli televizyon programının yapımcılığını yaptı.

2009 yılında "Devler Ligi" adlı futbol içerikli televizyon programının; 2009 yılında "Yetenek Sizsiniz Türkiye" adlı yetenek yarışması içerikli televizyon programının; 2010-2011 yılları arasında "Yok Böyle Dans" adlı dans yarışması içerikli televizyon programının; 2011 yılında; "O Ses Türkiye" adlı ses yarışması içerikli televizyon programının yapımcılığını ve sunuculuğunu yaptı.

Çalışanlarıyla birlikte "Acunn.com" adlı portal internet sitesini kurdu. 2013 yılında Show TV’den ayrılıp, Star TV'ye geçti. 2013 yılında; "3 Adam" adlı televizyon programının yapımcılığını yapmaya başladı, çalışanlarıyla beraber "Sekiz.com" adlı giyim içerikli İnternet sitesini kurdu, "MNG Shop" (yeni adıyla Shop90) adlı televizyon kanalına yüzde 40 ortak oldu ve Doğuş Yayın Grubu ortaklığında "Tv8" adlı televizyon kanalını yüzde 70 hissesini satın aldı. 

2014 yılında; Star TV'den ayrıldı ve "Ninja Warrior Türkiye", "Para Bende", "Hülya Avşar Show", "Arda'nın Mutfağı", "Aileler Yarışıyor", "Ver Fırına", "Kel Alaka", "Akademi", "Ütopya" adlı televizyon programlarının; 2015 yılında "Rising Star Türkiye", "İşte Benim Stilim" adlı televizyon programlarının yapımcılığını yaptı. 2016 yılında "İşte Benim Stilim Ünlüler" adlı yarışma programının yapımcılığını yapmaya başladı. 2008 yılında ilk kez Türkiye'de vergi rekortmenleri arasına girdi.

2011 yılında 2.836.191 gelir vergisi tahakkuk ederek, Türkiye'de gelir vergisi listesinde 62. oldu. Türkiye'de yer alan üniversiteler de ve Anadolu'nun farklı yerlerinde stand-up gösterileri yaptı. 

Devamını okumak için tıklayınız
TV 8'in sahibi Acun Ilıcalı, kanalında yayınladığı 'Yemekteyiz' programıyla aynı formatta olduğunu iddia ederek, 'Zuhal Topal'la Sofrada' yarışmasıyla dava..
Yayınlandığı döneme damga vuran Behzat Ç. ile ilgili flaş bir iddia ortaya atıldı. Acun Ilıcalı'nın fenomen dizi Leyla ile Mecnun'dan sonra Behzat Ç. için..
Acun Ilıcalı'nın sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya'nın son hamlesiyle herkesi şaşkına çevirdi. Altunaya, Şeyma Subaşı'nın kardeşi Kübra Açıl ile tatile çıktı...
Acun Ilıcalı, eski eşi Şeyma Subaşı hakkında açıklamalarda bulundu. Her zaman Subaşı'nın yanında olduğunu belirten Ilıcalı, "İlişkisi başladı ve bana şu an..
Mısırlı Mohammed Alsaloussi'nin açıklamalarıyla gündemde olan Şeyma Subaşı, eski eşi Acun Ilıcalı ve kardeşi Kübra Açıl'ın pozlarını sayfasından paylaştı.
Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, önceki gün Cansu Dere'nin de aralarında bulunduğu bir grup arkadaşını ağırladı. Şu sıralar dijital yayın platformu Exxen iç..
TV8'de yayınlanan Kırmızı Oda dizisine veda eden Erkan Petekkaya, katıldığı bir ödül töreninde gergin anlar yaşadı.
Oyuncu Eser Yenenler ile mutlu bir evlilik sürdüren 2015 Miss Turkey 4'üncü güzeli Berfu Yenenler, son paylaşımıyla takipçilerini gülümsetti.
Survivor 2021'de ünlüler takımında yarışan komedyen ve oyuncu Hayrettin Karaoğuz, katıldığı bir programda dikkat çeken açıklamalarda bulundu.
Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, Zeynep Yılmaz ile evliliğinden dünyaya gelen küçük kızı Yasemin'in doğum gününü sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraf..
13 yıldır atv ekranlarında program yapan Müge Anlı'nın, Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu Exxen'e transfer olacağı iddia edilmişti. Magazin gündemine bomba gi..
Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın torunu Begüm 1 yaşına bastı. Acun Ilıcalı'nın kızı Banu Ilıcalı, kızının doğum gününde çekilen fotoğrafları sosyal medya..
Sosyal medya Acun Ilıcalı'nın gündeme bomba gibi düşen hamlesini konuşuyor. İddiaya göre başarılı televizyoncu, Müge Anlı'yı transfer edecek.
Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, uzun bir süredir aşk yaşadığı Ayça Çağla Altunkaya'nın doğum gününü sosyal medya hesabından romantik bir paylaşımla kutladı..
Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, uzun bir süredir aşk yaşadığı Ayça Çağla Altunkaya'nın doğum gününü sosyal medya hesabından romantik bir paylaşımla kutladı..
Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı yapımcısı ve sunucu olduğu 'Survivor 2021'in bitmesinin arından, sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya ile birlikte tatil sezonunu..
TV8'in fenomen yarışma programı Survivor Türkiye'de finale adım adım yaklaşırken gerilim de artıyor. Eski Survivor yarışmacılarından Yiğit Dikmen, Yiğit Po..
Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, önceki gün kutlanan Babalar Günü'nde takipçilerini duygulandıran bir paylaşıma imza attı.
Ünlü sanatçı Mustafa Sandal, Buket Aydın'ın sunduğu Koltuk programının bu haftaki konuğu oldu. Sandal, iki dönem jüri üyeliği yaptığı 'O Ses Türkiye' yarış..
Geçtiğimiz günlerde Kırmızı Oda'nın Sadi'si Erkan Petekkaya, TV8'in sahibi Acun Ilıcalı ile gerilim yaşamıştı. Petekkaya, sevilen diziden sezon finali bölü..
Büyük finale adım adım yaklaşan Survivor 2021'de heyecan son hızıyla devam ediyor. Yarışmacıların şampiyon olmak için mücadele ettiği Survivor 2021'de bir..
Tam bir saat tutkunu olduğu bilinen ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın, 52'nci doğum gününde kendisini ultra lüks bir saatle ödüllendirdiği konuşuluyor.
Tv8'de yayınlanan Survivor Ekstra'da yarışmadaki önemli olaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Program, yarışmacılarla ilgili dikkat çeken bir gerçeği daha o..
TV8 ekranlarının sevilen yarışma programları arasında yer alan MasterChef Türkiye'den beklenilen haber geldi. Popüler yarışma programı, yeni sezonuyla ekra..
Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın kızı Banu Ilıcalı, geçtiğimiz yaz aylarında kızı Begüm'ü kucağına almıştı. Ilıcalı'nın ilk torunu olan Begüm büyüdü. İş..
Survivor 2021'in son bölümlerine Aleyna Kalaycıoğlu ve Ayşe Yüksel'in aileleri arasında yaşanan tartışma damga vurmuştu. Acun Ilıcalı, dün akşam düzenlenen..
Survivor 2021'e finale sayılı günler kala yarışmalar hız kesmeden devam ediyor. Dokunulmazlığın bireysel oyunlara döndüğü Survivor'da ilk kazanan Poyraz ol..
Kırmızı Oda'nın Sadi'si Erkan Petekkaya, dün akşam TV8'de yayınlanan bir müzik töreninde Kerimcan Durmaz'ın ödül almasına sosyal medyadan tepki gösterdi. P..
Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, özel bir üniversitede "AcunMedya Akademi" adında bir bölüm açtığını açıklamıştı. Acun Medya, büyük bir ilgi gören eğitim pr..
Geçtiğimiz günlerde O Ses Türkiye'den ayrıldığı ortaya çıkan Hadise ile Acun Ilıcalı'nın arasının bozuk olduğu öne sürüldü. Her sene düzenli olarak Acun Il..
TV 8'ün fenomen yarışma programı Survivor'da yarışan Batuhan Karacakaya'nın ailesinden kötü haber geldi. Kırmızı takımda yarışan Survivor Batuhan'ın annesi..
Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, Survivor All Star 2022 için hazırlıklara başladı. Ilıcalı'nın teklif götürdüğü sürpriz bir ismin ise Survivor All Star'a ka..
Spor dünyasının sevilen ismi Fikret Engin hayatını kaydetti. Engin, şeker komasına girmesi sonrasında hastaneye kaldırılmıştı.
Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, medyanın ardından eğitim sektörüne de girdi. Ilıcalı, özel bir üniversitede "AcunMedya Akademi" adında bir bölüm açtığını d..
Survivor 2021'deki aile ödülü öncesinde, Aleyna Kalaycıoğlu'nun kardeşi Cansu ve annesi Zuhal Kalaycıoğlu ile buluşmasında duygusal anlar yaşanmıştı. Survi..
Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, fenomen yarışma programı Survivor'da ünlü bir ismi ağırlıyor. İşte, Ilıcalı'nın sosyal medya hesabından "Dominik'e büyük tr..
Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ile medya patronu Acun Ilıcalı arasında bir gerilim yaşandığı iddiası gündeme bomba gibi düştü. Koyu bir Fenerbahçe taraftarı ol..
Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın sahip olduğu dijital yayın platformu Exxen, Ramazan Bayramı için sürpriz bir karar aldı. Konuşanlar, Tolgshow Filtresiz,..
Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, Anneler Günü'nde yıllar önce hayata gözlerini yuman annesi İlknur Ilıcalı'nın fotoğrafını paylaştı. Ilıcalı'nın paylaşımı s..
Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın Survivor yarışmasından kazancı merak konusu oldu. Bir sosyal medya kullanıcısının iddiasına göre, Ilıcalı'nın sadece SMS..
Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, çocukluk arkadaşı Esat Yontuç'un doğum gününü eski yıllara ait bir fotoğrafla kutladı.
Survivor 2021'de Acun Ilıcalı yeni takımlar açıkladı. Ünlüler ve gönüllüler takımları yerine mavi ve kırmızı takımlar geldi. 6 yarışmacı mavi, 5 yarışmacı..
Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, Survivor 2021'nin reklam arasında sosyal medya hesabından canlı yayın yaptı. Ilıcalı, "Yarışmacıların bilmediği ancak sizin..
Geçtiğimiz günlerde Survivor 2021'de annesinin "Nişanlının adını ağzına alma, o bıraktığın kız değil. Tam bir yılan" sözleri karşısında neye uğradığını şaş..
Survivor 2021 konseyinde İsmail Balaban ve nişanlısının olayı öne çıktı. Acun Ilıcalı, İsmail'in nişanlısının kendisini aradığını açıkladı. Acun Ilıcalı'n..
Ünlü besteci ve söz yazarı Şehrazat, eserlerinin televizyon programlarında izinsiz kullanıldığı iddiasıyla Acun Medya ve TV 8 kanalına alacak davası açmışt..
Survivor 2021 çekimleri nedeniyle uzun süredir Dominik'te bulunan Acun Ilıcalı ve Ayça Çağla Altunkaya çiftinden 'ayrıldılar' diyenlere yanıt geldi. Ilıcal..
Survivor All Star ile ilgili Acun Ilıcalı'dan flaş açıklama geldi. 2022 yılının kadrosu şimdiden merak edilirken ünlü sunucu, teklifin kimlere gittiğini aç..
TV 8'in fenomen yarışma programı Survivor, 20 Nisan 2021 akşamı 74. bölümüyle ekranlara geldi. Bir ismin daha veda ettiği Survivor 2021'de Acun Ilıcalı, Ü..
Survivor 2021'de son dokunulmazlık mücadelesinde İsmail Balaban ve Uğurtan Dora arasındaki gerginlik tavan yaptı. Acun Ilıcalı araya girdi ve iki ismi de u..
TV8'in fenomen yarışması Survivor'da yemek krizi devam ediyor. Survivor 2021'in dün akşam ekrana gelen bölümünde Gönüllüler takımında yarışan Dora oyun ala..
Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu Exxen'in, Süper Lig yayın ihalesinde yer alacağı iddia edildi.
Survivor 2021 Ünlüler - Gönüllüler yarışmasında iki takım dünkü bölümde iletişim oyunu için mücadele etti. Fakat oyun sırasında büyük bir sakatlık yaşandı..
Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın kendisinden 30 yaş küçük sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya, Instagram hesabından paylaştığı tüm fotoğrafları sildi. Altunka..
TV8'in fenomen yarışması Survivor 2021'in 64. bölümü dün akşam ekrana geldi. Heyecan ve mücadelenin hız kesmediği Survivor 2021'de bazı yarışmacıların yasa..
Finale adım adım yaklaşılan Survivor 2021'in bu akşam ekrana gelecek olan 64. bölümüne Acun Ilıcalı'nın eleme konseyindeki açıklamaları damga vuracak.
Duman grubunun solisti Kaan Tangöze'nin, 10 eserinin O Ses Türkiye ve O Ses Türkiye Çocuklar adlı şarkı yarışması programlarında izinsiz kullanıldığı gerek..
Haber Global'de Buket Aydın ile Koltuk programına konuk olan Şeyma Subaşı, ses getiren açıklamalarından sonra soluğu Bali'de aldı. Peş peşe bikinili fotoğr..
TV8'in sevilen yarışma programı Survivor 2021'de birleşme partisi dün akşam ekrana geldi. Dünyaca ünlü şarkıcı Jason Derulo'nun sahne aldığı gecede, Ünlüle..
Fenerbahçeli ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, katıldığı bir televizyon programında Fenerbahçe ve Türk futbolu hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Ilıcalı..
Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, Survivor 2021 birleşme partisine dahi çağırmadığı eski Survivor yarışmacıları Barış Murat Yağcı ile Nisa Bölükbaşı'nı Insta..
Koronavirüse yakalanıp iyileşenlerin yanı sıra hayatını kaybeden de birçok ünlü isim var. Son olarak ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, Meksika'da birlikte iş..
Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın, bir döneme damga vuran Leyla ile Mecnun'u yeniden ekrana taşıyacağı iddia edildi. Başrolünde Ali Atay , Serkan Keskin,..
Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın kendisinden 30 yaş küçük sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya'nın annesinin hamile olduğu ortaya çıktı.
TV8'de yayınlanan Survivor'un son bölümünde gergin anlar yaşandı. Eleme adayının belirlendiği bölümde Acun Ilıcalı, gönüllüler takımında kadın yarışmacıla..
Survivor sunucusu Murat Ceylan'ın üzerine yürüyüp hakaret eden Survivor Çağrı Atakan, Acun Ilıcalı'nın "Yarışmayı bırakırsam çok mutlu olurum" sözleri üzer..
Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın sunuculuğunu üstelendiği Survivor 2021'in 44. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Ünlüler takımında yer alan Çağrı Atakan ka..
Acun Ilıcalı'nın sunduğu TV8'in fenomen yarışma programı Survivor 2021'den gözyaşları içinde diskalifiye edilen iddialı yarışmacı Emin Günenç'in MasterChef..
Sosyal medya paylaşımları ve özel hayatıyla sık sık magazin gündemine gelen Acun Ilıcalı'nın eski eşi Şeyma Subaşı'nın yeni sevgilisi Mohammed Al Saloussi..
Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın sunuculuğunu üstlendiği Survivor 2021'nin dün akşam ekrana gelen son bölümünde bir isim hayallerine veda etti. Öykü Çeli..
Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, O Ses Türkiye yarışmasında 'Papatya' şarkısının izinsiz kullanılması nedeniyle ünlü besteci Necdet Koyutürk'ün mirasçıları..
Acun Ilıcalı'nın daha önce yaptığı tartışmalardan dolayı sık sık uyardığı Çağrı Atakan'ın, yarışmadan ikaz edilmeden diskalifiye edildiği iddia edilmişti...
Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı ile YouTuber Reynmen'in arasının açıldığı öne sürüldü. Ilıcalı, Reynmen'i bir dönem Survivor çekimlerine davet ederek ünlü i..
Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın torunu Begüm'ün yüzü ilk kez göründü. Minik Begüm'ün dedesi Acun Ilıcalı ile benzerliği dikkatlerden kaçmadı.
Survivor'a yeni bölümde dahil olacak yarışmacı belli oldu. Acun Ilıcalı, Survivor 2021'in son bölümünde yarışmacıların merakla beklediği ismi açıkladı.
TV 8'de yayınlanan Survivor 2021'in 31. bölümünde Acun Ilıcalı'nın Ünlüler takımı yarışmacısı Öykü Çelik'e sorduğu bir soru yarışmacıların zor anlar yaşama..
Acun Ilıcalı'nın en önemli yapımı olan Survivor için Düzce'de plato kurmayı hedeflediği ve bu nedenle de 50 dönümlük çiftlik arazisi satın alındığı iddia e..
Acun Ilıcalı'nın yakın dostu ve iş ortağı Esat Yontunç'un annesi Emel Yontunç hayatını kaybetti.
Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, Survivor'ın çekimlerinin gerçekleştiği Dominik Cumhuriyeti'yle ilgili dikkat çeken bir itirafta bulundu.
Fortuna Sittard'ın ortağı ve ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, "İngiltere'de bir takım alma ihtimalim var. O zaman farklı şeyler olabilir. Premier Lig'e çıkm..
Fenerbahçe'nin yeni yıldızı Mesut Özil'in, Acun Ilıcalı'nın dijital platformu Exxen için belgesel çekeceği iddia edildi. Ünlü futbolcunun bu belgesel karşı..
Survivor 2021'e art arda yaşanan sakatlıklar yön vermeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde ünlü oyuncu Cemal Hünal'ın yarışmada diskalifiye olmasının ardın..
Survivor 2021'in 22 Ocak akşamı yayınlanan bölümüne acil durum konseyi damga vurdu. Ünlüler takımından bir isim yaşadığı sakatlık sonucunda yarışmaya veda..
TV 8'de ekrana gelen sevilen yarışma programı 'O Ses Türkiye' rap formatıyla Exxen'e taşınıyor. Acun Ilıcalı, O Ses Türkiye Rap'in jüri üyelerini sosyal me..
TV8'de yayınlanan Survivor 2021 Ünlüler - Gönüllüler tüm hızıyla devam başladı. 9 Ocak'ta ekrana gelmeye başlayan Survivor 2021'de yaşanan talihsizlikler,..
TV8'de dün akşam yayınlanan Survivor 2021'in son bölümünde dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. Kıyasıya mücadele verilen yarışmada, dokunulmazlık oyununu..
Fenomen yarışma programı Survivor 2021, 9 Ocak akşamı ilk bölümüyle ekrana geldi. Ünlüler ve gönüllüler takımından oluşan yarışmada ilk oyun oynandıktan so..
TV 8'in fenomen yarışma programı Survivor 2021, 9 Ocak Cumartesi akşamı başlıyor. Ünlüler ve gönüllüler konseptinde yayınlanacak olan Survivor'daki takımla..
Fenerbahçe'nin, Mesut Özil'le yaptığı görüşmelerin perde arkasındaki detaylar ortaya çıkmaya başladı. Özil'in transfer maliyetinin önemli kısmını karşılaya..
Popçu Murat Dalkılıç, 'O Ses Türkiye Yılbaşı Özel' programına eski aşkı Hande Erçel ile hakkında aşk dedikodusu çıkan Kerem Bürsin'i çıkaran Acun Ilıcalı'y..
1 Ocak'ta yayın hayatına başlayan Acun Ilıcalı'nın yeni dijital platformu Exxen, üyelik iptali sorunu ile gündem oldu. Kısa sürede 500 binden fazla kullanı..
Bir süredir Mısırlı yatırımcı Mohammed Al Saloussi ile birlikte olan Şeyma Subaşı sosyal medyada paylaştığı bir hikayesinde, eski eşi Acun Ilıcalı'ya "Beni..
Klasikleşen O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programında bu sene de birbirinden değerli sanatçılar yer alacak. Murat Boz, Hadise, Beyazıt Öztürk'ün jüri koltuğun..
Acun Ilıcalı'nın yeni dijital platform projesi olan Exxen'in aylık ücreti belli oldu. Ilıcalı, sosyal medya hesabından aylık abonelik ücretini duyurdu.
Şehrazat, şarkılarının programlarda izinsiz kullanıldığı gerekçesiyle Acun Medya ve TV 8 kanalına açtığı davayı kazandı. Mahkeme, davalıların Şehrazat'a 24..
İnsansız haber analiz ve raporlama sistemi Habermetre, 2020 yılında en çok haber konusu olan ünlüleri açıkladı. Listenin başındaki isimler dikkat çekti.
Acun Ilıcalı, Kuruçeşme'deki villasını Mustafa Aktaş'a satmıştı. Aktaş paranın yarısını peşin ödemiş, kalanını takas yoluyla karşılamıştı. Bu takasın, Ulus..
Hatice Şendil ve Bergüzar Korel, dün akşam SMA hastası Poyraz Ali'nin ilacının parasını toparlayabilmek için Instagram'dan 6 saat canlı yayın yaptı. Birçok..