Esat Yontunç'un acı günü! Acun Ilıcalı üzücü haberi duyurdu!

'nın yakın dostu ve iş ortağı Esat Yontunç'un annesi Emel Yontunç hayatını kaybetti.

04.02.2021 13:34 | Son Güncelleme : 04.02.2021 13:53

Acun Ilıcalı'nın iş ortağı Esat Yontunç, annesinin vefatıyla sarsıldı. Ilıcalı, Instagram hesabından Emel Yontunç ve vefatıyla ilgili acısını paylaştı.

Ilıcalı, Emel Yontunç'un fotoğrafının altına, "Sen sadece Esat’ın annesi değil, dünyadaki bir melektin, en zor zamanımda omzuma kondun, evine aldın, benim hayata tutunmama vesile oldun" dedi.

"O evde bana gösterdiğin şefkati asla unutmayacağım" diyen Acun Ilıcalı, "Seni hep kızlarıma örnek göstereceğim. Sen benim canım Emel teyzemsin... Nur içinde yat, hep aklımda olacaksın. Mekanın cennet olsun..." notunu düştü.

"SENİ ÇOK ÖZLEYECEĞİZ"

Esat Yontunç'un eşi Hande Yontunç da sosyal medya hesabından şu mesajı paylaştı; "Emel annemizin kaybetmemizin üzüntüsü içindeyiz. Seni çok seviyoruz Esathan'ın birtanecik babaannesi. Seni çok özleyeceğiz."

ESAT YONTUNÇ KİMDİR?

5 Mayıs 1969 İstanbul doğumlu Esat Yontunç, Acun Medya Genel Koordinatörü'dür. 

Orta ve lise öğretimini Moda Koleji'nde tamamlayan Esat Yontunç, İstanbul Üniversitesi Antropoloji bölümünden mezundur.

2002 yılında Acun Ilıcalı ile birlikte "Acun Firarda" programını hazırlamıştır. Program 2006 yılında sona ermiştir.

2004 yılından beri Acun Medya'da genel koordinatör olarak görev alan Esat Yontunç; Acun Firarda, Devler Ligi, Yok Böyle Dans, Fear Factor, Dokun Bana, Var Mısın Yok Musun, Survivor, O Ses Türkiye, Yetenek Sizsiniz, 3 Adam, Rising Star Türkiye, O Ses Çocuklar, Ütopya, Komedi Türkiye, Saba İle Oyuna Geldik, Ver Fırına gibi bir çok büyük prodüksiyonlu ve bütçeli TV programının genel koordinatörlüğünü yapmıştır.

2017 yılında Hande Gülşen ile nikah masasına oturan Esat Yontuç, oğlu Esathan'ı 2019 yılında kucağına aldı.

Kaynak: Haber Global

Sıradaki Haber Yükleniyor